Jump to content

mimir

Forum members
 • Posts

  1395
 • Joined

 • Last visited

mimir's Achievements

0

Reputation

 1. Balans, wykrztuś wreszcie, kto oprócz putina jest z wojej bajki" i kto mógłby rządzić Polską i dlaczego to właśnie Wołodia?
 2. Jacek, co tu się będziesz rozpisywał po próżnicy na forum, zgłoś do wszelkich możliwych komisji w UE. Yeti, wzieneś dwa w cenie jednego?;)
 3. http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1628274,Miedzynarodowa-kancelaria-pomoze-w-walce-z-uzywaniem-okreslenia-polskie-obozy nareszcie
 4. Bodziu jak Ty, te dzieci uczysz, że musisz wszystko przykręcać;)
 5. Brać kupować i niczego nie żałować. Prawie dobra;)
 6. Trzeba zgłosić do Komisji weneckiej, europejskiej, Clintona i Bono a jak nie poskutkuje, to w ramach protestu zrzec się 500 na dziecko lub zagrozić posiadaniem jedynaka oraz zorganizować marsz na 500 tysięcy uchodźców;) A jeszcze niedawno, tu na forum, na temat tej koncepcji i wykonawstwa muzeum nie zostawiono suchej nitki...
 7. No przecież Erih wzion napisał i to do niego było. A dziś cokolwiek na prawo od PO czy Nowoczesnej to skrajna nacjonalistyczna i o zgrozo nawet faszystowska prawica;) Ps A z tym grubym toś pierdyknął jak łysy grzywką o kant kuli:)
 8. Jakoś nie bardzo sobie przypominam, żeby narodowcy tworzyli komitety powitalne i stawiali bramy ukwiecone jakiemukolwiek agresorowi. Natomiast przypominam sobie, że i owszem lewactwo i mniejszości witali chlebem solą i pomocą w likwidacji polskości i Polaków. W 1 i 2 wś a i wcześniej się zdarzało.
 9. poszukaj pod hasłem Betonsockel flak Kanone
 10. Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skurwysynem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi." Nadal mam nadzieję, wyrośniesz jak ja;)
×
×
 • Create New...

Important Information