Jump to content

mimir

Forum members
 • Content Count

  1395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Balans, wykrztuś wreszcie, kto oprócz putina jest z wojej bajki" i kto mógłby rządzić Polską i dlaczego to właśnie Wołodia?
 2. Jacek, co tu się będziesz rozpisywał po próżnicy na forum, zgłoś do wszelkich możliwych komisji w UE. Yeti, wzieneś dwa w cenie jednego?;)
 3. gdzie działa ta manufaktura?;)
 4. http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1628274,Miedzynarodowa-kancelaria-pomoze-w-walce-z-uzywaniem-okreslenia-polskie-obozy nareszcie
 5. Do chowu wsobnego to Europie jeszcze dużo brakuje. Takie pieprzenie w bambus jakie zafundował minister Niemiec może jedynie trafić do otwartych umysłów. Jedyny problem, że te otwarte umysły niestety są tak zwietrzałe, że potrzebują takiej medialnej papki i odgórnego sterowania, by poczuć się mądrym i postępowym. Tu drugi problem bo postępowy jest u nich idiotyzm a to już jest groźne. A Ty dziwujesz się, że rośnie poparcie dla ruchów narodowych? Ja się nie dziwię a nawet rozumiem. Może wreszcie Europa się przebudzi i tych mieńszewików i platformizerów pogonią.
 6. http://www.wprost.pl/swiat/10009957/Niemiecki-minister-Zamkniecie-granic-doprowadziloby-nas-do-kazirodztwa.html Już chyba im dokładnie szojblnęło;)
 7. a emeryturki resortowych dziadków to cię nie mierżą, a ciepłe posadki resortowych dzieci i wnuków? Pewnie postrzegasz ich jako opozycję dla obecnych totalitarnych, faszystowskich rządów?
 8. stanowczo polecam zmienić rzekę;)
 9. Balans, jeszcze parę twoich wpisów i Yeti do ONR-u się zapisze;)
 10. Bodziu jak Ty, te dzieci uczysz, że musisz wszystko przykręcać;)
×
×
 • Create New...

Important Information