Jump to content

mimir

Forum members
 • Content Count

  1395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunistyczna_Partia_Polski - oni tak samo agitowali jak ty. Napisz jeszcze wielkimi literami parę mądrości, którymi zawsze raczyłeś nas na forum i nawet najzagorzalsi zwolennicy twojej koncepcji by być w ruskiej strefie wpływów, zrozumieją, że coś nie tak z tobą i koncepcją:) Życzę zdrowia!
 2. balans! Musisz reaktywować Komunistyczną Partię Robotniczej Polski. Napisz co cię tak zbulwersowało w mojej wypowiedzi?
 3. ...akurat banksterów to bronią inne opcje polityczne niż rządząca. Ruskim wystarczały bardziej błahe preteksty by wpraszać się do Polski. Do ta pora pokutuje u nich powiedzonko kurica nie ptica a Polsza nie zagranica... Nikogo nie stać na wojnę jądrową bo wyparuje cały świat, ale wojny hybrydowe, ekonomiczne to już codzienność. Przygotowanie się do takowych nie jest atakowaniem, jak twierdzi putin tylko normalnym obowiązkiem i doktryną obronną niepodległych państw. Rosja faktycznie jest groźna, powoli kończy im się monopol na energię i surowce strategiczne na których opierali swą doktrynę ekonomiczną. Gaz, i ropa niedługo (w skali geopolitycznej) będzie jak świeczka przy led-ach.
 4. http://www.google.pl/search?q=charivari+brosche&espv=2&biw=1097&bih=492&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHj96rsN7OAhVMOxQKHcUzDTkQ_AUIBigB#imgrc=_
 5. kojarzy się z Joanną d'Arc
 6. To nie zauważył, że już od dawna ściągają zapasy ludności;)
 7. Mocno uproszczony rysunek i mała korona, płytkie bicie może wskazywać na prywatną inicjatywę" albo z okresu wczesnych lat 20, gdzie orzełki, guziki, odznaki klepało wielu prywaciarzy", albo z okresu końca wojny. Bardziej skłonny był bym do opcji, produkcji prywatnej na potrzeby uwolnionych z niewoli jeńców. Kiedyś czytałem o produkcji we Włoszech ???
 8. Poszukaj w samochodach z lat 20-30-ych
 9. Stojący w środku i po lewej w mundurach podobnych do I Korpusu Polskiego w Rosji. Środkowy ma nawet podobnego orzełka. Reszta mundury wz 19.
 10. http://en.wikipedia.org/wiki/John_III,_Duke_of_Brabant
×
×
 • Create New...

Important Information