Skocz do zawartości

Będą kary za polskie obozy"


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne ognisko antypolonizmu i to finansowane z naszego budżetu. Rząd powinien zmienić dyrekcję (vide MIIWS w Gdańsku) albo zmienić formułę instytucji na muzeum mniejszości IIRP. Generalnie mniej Żydów, bo w Polsce ta nacja się nie sprawdziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr, ja jestem Polakiem. Nie wybierałem, tak się zdarzyło. Nie są też mi znane żadne innonarodowe domieszki w mojej rodzinie. Choć różnie z tym mogło być, bo niejeden Polak tak uważa a w rzeczywistości jest w prostej linii potomkiem jakiegoś Mongoła czy innego czerwonoarmisty, szczególnie ci z Polski wschodniej masowo mają taki postwojenny problem".
I nawet jeszcze do niedawna byłem ze swojej narodowości, można powiedzieć, dumny. Mimo wszystko.
Ale dziś inaczej to odbieram. Gdyby dziś dano mi wybór, czy miałbym się urodzić jako Polak czy jako Żyd, to wolałbym się urodzić Żydem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego. Ciachu, ciachu i po strachu;) Predyspozycje masz. Rozbuchane ego, pogardę i nienawiść do ludzi innego zdania, pretensje o wszystko, tworzenie niestworzonych historii itp. No i najważniejsze: nienawidzisz Polski i Polaków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z życia: moja prababka wyrzuciła z domu i wyrzekła się syna, za stwierdzenie że Jezus był Żydem" :)
Dopiero po pewnym czasie interweniował proboszcz tłumacząc kobiecie, że jakkolwiek przykre by to nie było, Jezus faktycznie był Żydem. I jego rodzina, i apostołowie też.
Rodzinne przekazy niestety nie sięgają dalej i nie wiadomo dzisiaj jak prababka przyjęła tę wiadomość, mocno burzącą jej światopogląd :)))
W końcu Jezus na zatwierdzonych wizerunkach jawi się jako wysoki Polak ewentualnie jakiś Skandynaw, o delikatnych nieco kobiecych rysach i z włosami ciemny blond. W każdym razie na pewno nie jako niewysoki krępy i ciemnowłosy Żyd, z mocno przyciemnionym odcieniem skóry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr, oceniasz sytuację po swojemu. W sposób w jaki umożliwia to twój mózg, żeby nie nadużywać słowa intelekt".
Mylisz odmienne zdanie i polemikę z nienawiścią, zapewne że to drugi jest bliższe Twoim naturalnym odruchom.
Mylisz niestworzone historie z rzeczami których nie rozumiesz albo nie masz o nich pojęcia.
Gdybym nienawidził Polski, to już by mnie tu nie było. Bo raczej nie da się mieszkać w miejscu którego się nienawidzi, mając wszelkie narzędzia ku temu żeby zmienić ten stan.
Nie toleruję za to tumanerii, prymitywizmu i ciemnoty, jeśli ktoś je promuje.
I mam nadzieję, że te wszystkie orki i gnomy które ostatnimi laty powyłaziły ze swoich zatęchłych dziur i jaskiń na ulice, że znowu znikną z pola widzenia przynajmniej, i że powietrze się oczyści od ich wyziewów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie ten wątek, niezła jazda :-)
Wnioski takie jak zwykle: postaw przed Prawdziwym Polakiem" Żyda w jakiejkolwiek postaci a momentalnie dostaje rozwolnienia umysłowego. Żeby nie było niedomówień. Efekt tego rozwolnienia jest identyczny z efektem rozwolnienia tradycyjnego :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich sytuacji będzie coraz więcej, jeśli przybysze się nie opamiętają. Nie będzie Żyd pluł nam w twarz.

http://wiadomosci.wp.pl/odwolano-uroczystosc-z-zydami-w-radomsku-odrzucamy-kazda-probe-cenzury-6231948608591489a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les...

A ja bym chętnie poznał treść wystąpienia Eli Dukorsky'ego.

Tym bardziej, im bardziej różne wersje się pojawiają:

- WP pisze o polskim holocauście",
- Dziennik Łódzki podaje, że wygłosić przemówienia, w którym poruszał kwestie współudziału Polaków w zbrodniach Holocaustu. Nie wyraziły na to zgody polskie władze."
- w sensie, że usunięcie z niego fragmentu o polskiej współodpowiedzialności za holokaust."
- Onet o o usunięcie z przemówienia fragmentu, w którym ten wspominał o tym, że niektórzy Polacy podczas wojny donosili na Żydów do nazistów."

Że to ostatnie jest zgodne z prawda, chyba nie zaprzeczysz?


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 18:50 19-03-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu (17950 / 976) 2018-03-19 18:49:59

Niektórzy Polacy donosili na Żydów, to niezaprzeczalny fakt, jak i ten, że niektórzy Żydzi donosili na Żydów.

Jeżeli przyjeżdża gość i próbuje obrazić gospodarza, który go zaprosił, to jak to nazwać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wiedzieć że:
w Holokauście zginęło 88% polskich Żydów, ale:
94% litewskich
89% czeskich
80% słowackich, greckich i jugosł.
77% łotewskich
76% holenderskich
70% węgierskich
65% białoruskich
60% ukraińskich i belgijskich
55% niemieckich i norweskich
50% luksemburskich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les05 (960 / 79) 2018-03-19 19:04:40

Jeżeli przyjeżdża gość i próbuje obrazić gospodarza, który go zaprosił, to jak to nazwać?"

Obrażać mówiąc prawdę? Upsssssssssss....

les05 (960 / 79) 2018-03-19 19:28:20

Warto wiedzieć że:..."

No, nie krępuj się- wyduś, podobnie jak pewna pani (?) profesor, że generalnie, to Żydzi w GG nie mieli źle.

PS Skąd powyższe dane?


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:47 19-03-2018
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les05 jesteś w błędzie.

Polacy to donosili na Polaków, a nie na Żydów! Żydzi to tak niejako przy okazji stawali się ofiarami. A Polacy donosili na Polaków, bo bieda rodzi: zawiść, zazdrość i patologię! A polska wieś [szczególnie Kongresówka] była bardzo biedna, bardzo zacofana, często niepiśmienna i bosonoga.

A wiadomo, że jak sąsiad przechowuje Żydów, to pewnie za złoto [często tak zresztą było], a więc donos na Gestapo.

P.S
Z tymi donosami to mamy tak do dziś - wystarczy poczytać coś na temat dziesiątków tysięcy donosów do Urzędów Skarbowych w całej Polsce, aby uświadomić sobie, że my taka nacja już jesteśmy, która życzy sąsiadowi aby mu wszystkie kury wyzdychały, zamiast modlić się aby i mnie znosiły jajka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie