Skocz do zawartości

PROJEKT 7TP - FWP 2010


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
E tam zaraz popłakałem się.To tylko kataryna zagadała.
Ale mimo wszystko muszę się rozejrzeć gdzie na podłodze leży moja szczęka.
Patron jeszcze mała prośba.Wklej filmik jak wyjedzie z warsztatu.Poczekam na niego i w międzyczasie posklejam swoją szczękę bo widzę ze się rozprysła.
Wielki szacunek dla Grzegorza za dotychczasowe dokonania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawde olbrzymi krok naprzód, tym bardziej ze zdaje sobie sobie sprawe z ogromu pracy jaki zostal wlozony. To przeciez nie restauracja pojazdu tylko jego rekonstrukcja. Bardzo sie ciesze z Waszego sukcesu, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde tylko gratulowac tak wspanialego wysilku. A jak sie 'toto' prowadzi? Czolgista kierowca, juz niestety sp, z ktorym sto lat temu rozmawialem a ktory na tych i innych typach jezdzil mowil ze niegorzej niz brytyjskie Centurion i Chieftain ale moze troszki koloryzowal :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
A ja mam pytanie do Patrona: Wiadomo, że rekonstruowany 7tp składany jest z odnalezionych oryginalnych części w tym płyt pancerza, które mocowane były na całkowicie odtworzonej ramie wanny. I mamy sytuację następującą: Mamy części oryginalne i dorabiane. Jak wygląda sprawa otworów montażowych do mocowania na ramie elementów odtworzonych w przypadku, gdy odnajdywania części oryginalnych? Jak odtwarzacie miejsca mocowania elementów, które są projektowane od nowa" to znaczy dla których brak oryginalnych wzorów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie