Skocz do zawartości

PROJEKT 7TP - FWP 2010


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dokładnie tak - ani oryginał, ani replika - rekonstrukcja pojazdu na podstawie zachowanych elementów.
Musisz Piotrek pamiętać, że wiele części wewnętrznych będzie zbudowanych, wytworzonych od nowa na podstawie zachowanych dokumentów, przekonstruowanych w Politechnice Warszawskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razi mnie tylko polszczyzna" niektórych wypowiedzi. Generał pisze o mątowaniu" zamiast montowaniu i puźniej", choć lepiej wyglada później. Klikając prawym klawiszem można zaprogramować opcje sprawdzania pisowni, a wówczas teksty nie rozpraszają i kieruja uwage na meritum sprawy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założona dlatego, że ja uparłem się, że koło należy opuścić, a ty, że trzeba zdjąć dodatkową blokadę, a Piotrek ma jedwab" w rękach - czyli pracuje na drążkach jakby wiózł kryształy.
A teorie tak zwanych fachowców jak założyć gąsienice legły w gruzach w kwadrans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz demolujecie. Ja nie narzekam, kto mi oko i czoło zdemolował. Oko się zagoi, czołg się zreperuje, a za nauki nie zapłacimy nawet kartą M. Ale karta można zapłacić za taką kurtkę. Co na to szanowna komisja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie