Skocz do zawartości

PROJEKT 7TP - FWP 2010


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czołg robi ogromne wrażenie.
Przy okazji oglądania tych zdjęć nasunęły mi się trzy pytania:
Czy w zewnętrznym wyglądzie czołgu brakuje jeszcze jakiś elementów, a jeśli tak to jakich (chodzi mi zwłaszcza o pokrywę wieży)?
Czy obecne malowanie jest docelowe?
Czy wóz doczeka się sesji zdjęciowej w otoczeniu pozbawionym elementów współczesności?
Myślę, że seria zdjęć wozu w plenerze przypominającym 1939 r. cieszyła by się sporym zainteresowaniem. Ja sam chętnie umieścił bym taką fotkę jako tapetę na komputerze.

Jeszcze raz gratuluję członkom projektu 7TP osiągnięcia tak imponującego rezultatu swojej wieloletniej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie.. lepeij poczekac miesiąc lub dwa niz wkręcic srube czy nit nie pasujacy do niczego.... pamietajcie ze najtrudniejsza jest wykończenówka. pozdrawiam.
ps. czy sa gdzies filmy z pokazów w gdańsku? bo nie udało mi sie nagrac z TVP info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okejos czy nie uważasz że puszczenie lejców" i spacer a słońce" jest efektowny ale mało profesjonalny?Bo dziś widziałem 7 w ruchu i słyszałem że to Ty powozisz?
A reszta?No cóż skoro komuś śrub brakuje to jak mniemam nic nie stoi na przeszkodzie aby zwrócił się do Patrona czy bezpośrednio do Ojca Derektora" czyli Panzergrzesia a otrzyma listę brakujących elementów wraz z rysunkami i po wytworzeniu będzie miał możliwość samodzielnego montażu do pojazdu.
A dziś? No cóż 7 tak obklejona że ni zdjęcia pstryknąć bo i tak nic nie widać.Ale byłem , dotykałem i ...(chyba 7 lepsza niż sex).
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego ze po pierwsze 7 jest a po drugie ze w Gdańsku jeździła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos pitolisz kolegen...
ani ja nie pozwoże, anie nie mam nic do śrub.. wszystko to jest w gestii panzergrzesia. ja tylko stwierdziłem ze zamontowanie srub orginalnych lub jak orginalnych to kwestia czasu. Pamietajcie grzesiek jest 1 a ma na głowie 4 czołgi i sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam.Stałem w czasie pokazu koło barierki a obok mnie dwóch kolesi rozmawiało na temat kierowcy który wyszedł się przewietrzyc" i wtedy ten zza barierki powiedział ze to Okejos(tak powiedział).Co do śrub to mi ich brak nie przeszkadza.Z czasem będą.A 7 i bez śrub dobrze się prezentuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie