Skocz do zawartości

PROJEKT 7TP - FWP 2010


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Witam .
Wózki - pierwsza zasadnicza różnica to szerokość - jest różna w t26 i w 7tp/c7p optycznie to samo praktycznie kompletnie co innego. pomijając zupełnie inny system resorowania.
rolki napinające - podobna historia , niby to samo a zupełnie inaczej jeszcze zależy do jakiej wersji t26 porównujemy. zwłaszcza dzwony podtrzymek się róźnią , same koła również , najbardziej zbliżone są piasty ale również inne wymiarami , to tak z grubsza


W kwestii odbudowy : prace ruszyły po zimowej przerwie , pojawiły się drobne nowe elementy np fotel kierowcy którego zdjęcie wrzucę w najbliższym czasie.

PATRON
w skrócie - montaż trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Brakuje jeszcze hamulca wylotowego na lufie chociaz wcześcniej widziałem już zdjęcia z hamulcem. Nie wiem czy takie mam mylne wrażenie ale widziałem filmik z pierwszej jazdy i te zdjęcia i mam dziwne wrażenie ,że możnby jeszcze lekko napiąc gąsienice ( chociaz jestem laikiem ale na archiwalnych zdjeciach gasienice takiego mocnego zwisu pod kołem napędowym nie maja np tutaj: http://www.zgapa.pl/zgapedia/data_pictures/_uploads_wiki/0/7TP.jpg )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie