Jump to content

skyluke

Forum members
 • Content Count

  654
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A będzie nad tym jakiś nadzór jak nad pogłębianiem toru wodnego na Zalewid Szczecińskim i na Swinie ? Tam sporo ciekawych rzeczy wyszlo. Te szlaki to chyba bardziej na wschod przebiegały , gdzie namierzono te ciezarowki.
 2. Niedługo będzie okazja do rekonstrukcji wieży to zobaczymy jak to wyjdzie. MWP ogłosiło przetarg na remont i rekonstrukcję Panzera . Do końca roku powinnyśmy zobaczyć efekty, zależy też kto się podejmie.
 3. Do rekonstrukcji to się w ogole nie nadaje. SSmani takim podrapanym i podrdzewiałym by nie jeździli, gdzie honor....:))
 4. Niech się tak nie cieszą z ewentualnej kopalni, chałupy im wyburzą a środowisko zatrują. Wtedy napewno przyjadą turyści.
 5. Co mialo wyjechać to już wyjechało, stalo się i koniec. I to czesciej w kawalkach niż w całości. Teraz wyjezdzają drobne graty, bez przesady ale sprzedawać zawartość wlasnego podwórka czy stodoły to jeszcze nie przestepstwo. Tak jak z oslawioną wieżą od Panharda, g....oburza mam nadzieję że umarla juz smiercią naturalną.
 6. Najwyższy czas 2012- 2020 Cieszę się niemniej szczerze że się im udało doprowadzić to do końca. Kolejny remont Stummel ?? Dużo mniej kompletny ale mniejszy 2026 ? Trzymam kciuki
 7. Prędzej znajdzie go ktoś inny całkiem przypadkowo, poszukiwania ropy itp. Igła w stogu siana. A może poszedł na dno blisko angielskich wybrzeży podczas wychodzenia na patrol ...
 8. Tytuł niestety już dawno nieaktualny.... Wcześniejsze miało być w grudniu 2018, planowane wiosną 2019 i teraz już mamy późniejsze niestety.... Liczę na październik / listopad 2019. Wszyscy czekamy
 9. Dwa lata to bardzo optymistyczne podejście, remont Valentine mial trwać ok. 3 lat a jeszcze się nie zakończył. Ale kibicuję, mają tam furę części do Stuga więc szanse są.
 10. tylko patrzeć jak rozparcelują Prince of Wales i Repulse .... Tysiące ton metalu. Ashigara, Exeter, Jawa i De Ryuter poszły już na żyletki
 11. Pewnie go zobaczymy jak przyslowiowa świnia niebo, a już na pewno w PL....
 12. Litości adminie... to chyba najdłuższy wątek na forum. Nie da się tego obserwować.
 13. niedoinformowany jesteś albo takiego udajesz.. jak byś to forum przeszukal miał byś odpowiedzi W dużym skrócie, Pantera jest od dawna w USA, w Zwoleniu był StuG III, jego część jest w MWP.
 14. Kto pierwszy ten lepszy. Widzę że jest chęć dorównania braciom K. i znalezienia własnego calaka". Każdy ma prawo chcieć. Niestety po nich pozostały tylko ochłapy albo to co technicznie poza zasięgiem....
 15. Powiało optymizmem, jest szansa na finał koło 2020 :). Remont rozpoczęto w 2012 więc proporcjonalnie do zaawansowania przełom 2019/20 zdaje się wieńczyć to dzieło.
×
×
 • Create New...

Important Information