Jump to content

lew_1988

Forum members
 • Content Count

  1316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie odnaleziony? W jakim kraju?
 2. Ponadto na drogach tego miasta i okolic panuje polowanie na kierowców -dziwne to miejsce. Trzeba zarobić na 500+ i inne żulopatologie których tam nie brak.
 3. Pracuję w Słupy to miasto patologiczne jest tam dużo innej pracy dla Policji. Poza tym tamtejsza Policja ma duże tradycje w ściganiu poszukiwaczy i nie tylko tych nieuczciwych i to jeszcze przed nowelizacją ustawy.
 4. Proszę nie dublować zdjęć i wątków. Piszę z telefonu przepraszam za błędy.
 5. Fotografie 68 pułku piechoty proszę zamieszczać w tym wątku i nie Dublina ich tutaj tamten wątek jest starszy. http://odkrywca.pl/poszukuje-fotografii-68-pulku-piechoty,667785.html
 6. Sxamboklapa leży u Keszyckich była widoczna na jednym z filmów o renowacji sdkfz-tów z Pilicy.
 7. No tak bo kto by mógł mieć taki fant u siebie... Może Czarny bociany me jeżdżę oprócz kotka w piwnicy jakąś mała myszkę he he he....
 8. Pisałem z telefonu wiec przepraszam za składnik
 9. W Poznaniu mają Wpt 34 i to w dużo lepszym stanie może tez go uruchomić kiedyś zdolaja wiec moze może warto zastanowić się nad tym żeby było w Polsce jedno muzeum gdzie byłoby chociaż po jednym sprawnym egzelarzu każdego wozu z okresu lwp orax niemieckich pojazdow zamiast się znowu rozdrabniac i kleic po całym kraju wraki na tzw. sztuke" żeby tylko bylo na wystawe tak jak np w MWP w Warszawie. Części nie ma zbyt wiele już chyba... Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć ciagnik w samej wersji WPT ( a nie wpt34) ?
 10. Mam ładownice z Mławy wiec jak znajdę chwile zrobię zdjęcia.
 11. Ciekawa alternatywa to ładownice od p. A.M. z Mławy i kolegi H. z forum dobroni.pl zwłaszcza te drugie bardzo godne polecenia nie wiem czy mogę tu podać linki żeby nie być posądzony o reklamę, jednak w takich watkach powinno to być dozwolone, żeby konstruktorzy wiedzieli gdzie kupią dobry towar, a gdzie wielkie g.
 12. Co do sznurka porządnej repliki jeszcze nikt się nie dopracował.
×
×
 • Create New...

Important Information