Skocz do zawartości

PROJEKT 7TP - FWP 2010


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy ten silnik będzie serce C7P ?

Ruszyło coś w tym projekcie od 2009 ?

Stan prac na 2009:
http://picasaweb.google.com/117779431541948832470/C7P_Kolekcja_Grzegorza_Klimczaka?gsessionid=JoXRg33f3b_Na-i9kZUcHQ#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wobec tego istnieje takie coś jak Projekt C7P" ?

Są jakieś prace na kolejnym wskrzeszeniem polskiego pojazdu? Czy są jakieś plany nad C7P ?

7TP już jeździ, może wkrótce będzie jednowieżowy Vickers, mamy już 2x TKS, TK-3, 2x C2P.

Ciekawe ile będziemy czekać nad C7P ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
A czy wobec tego istnieje takie coś jak "Projekt C7P ?"

Nie istnieje. Grzegorz ma znaczyny zbiór części od C7P, ale jak sam twierdzi jest to zbiór części i na tą chwilę nic z nim nie robi. Jeśli to się zmieni to nie omieszka on sam, albo któryś z nas o tym poinformować.

Są jakieś prace na kolejnym wskrzeszeniem polskiego pojazdu?
Są. I tyle chwilowo w temacie.

Czy są jakieś plany nad C7P ?"
Szczątkowa dokumentacja w CAW.

7TP już jeździ, może wkrótce będzie jednowieżowy Vickers, mamy już 2x TKS, TK-3, 2x C2P."
Do zakończenia prac przy 7 TP droga daleka - on już jeździ, ale nadal w zasadzie nie ma wewnętrznego wyposażenia.

Ciekawe ile będziemy czekać nad C7P?"
Nie wiem

Panie Akagi zdjęcie te pochodzi z 2009 roku i przedstawia rozpoczęte prace nad projektem ciągnika C7P a nie rekonstrukcję 7TP proszę nie wprowadzać w błąd niektórych osób na tym forum."

Nie wprowadzam, bo wiem co mówię. To kadłub 7Tp z elementami od C7P.
Jeśli chodzi o C7P to cytując moją rozmowę na ten temat z Grzesiem sprzed miesiąca:
- Wiesz Jacek, ja muszę wreszcie poskładać prowizorycznie to co mam, poskręcać jakkolwiek i wtedy się okaże czego brakuje. koniec cytatu.
Więc , może niech się Pan Ludorf nie irytuje , bo nie ma o co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź ,gdyż po ostatniej pańskiej wypowiedzi na temat C7P zrobił się zamęt ponieważ zdjęcie te od dłuższego czasu znane jest większości jako rekonstrukcja C7P i nie było to to nigdy oficjalnie dementowane przez nikogo z FWP zwłaszcza że fotografia ta przedstawia burty od ciągnika a nie czołgu a i sam Grześ potwierdzał wcześniej istnienie pewnych elementów ciągnika http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=647271#779011 , teraz wszystko jest jasne pewne elementy do ciągnika C7P są dalej w posiadaniu Grzesia lecz samego projektu odbudowy jeszcze nie ma , ale zapewne z czasem są duże szanse że coś się ruszy w temacie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie