Jump to content

NEPTUNAK

Forum members
 • Content Count

  549
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Przecież ten film , jest sssłaby , to nawet za mało ..
 2. http://fakty.interia.pl/historia/news/ustalono-miejsce-pochowku-rotmistrza-pileckiego,1885016
 3. właśnie tak po tej aktualizacji, że tak powiem jakoś tak nie bardzo mnie się to podoba. Morze to pierwsze wrażenia ale jakoś tak hmmmm.....
 4. hej widziałem w oszołomie ostatnio ta grę w kartonie z kodem i jakimiś bonusami, czy jeśli mam już konto to mogę wprowadzić taki kod bo nie bardzo się orientuje.
 5. po pierwsze -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZAJ...STYCH FANTÓW, Pociechy z zony dzieci i kupa radochy z życia i zdrowia!!!! a jeśli chodzi o fanty to znajomy użytkownik tego forum 1,5 m kopania idealnie miedzy obicie starej beczki(centralnie w sam środek się wkopał) 30 min kopania. Mina po wyciągnięciu !!!??? Bez cenna
 6. Mój nick Neptunak taki jak tu mam parę pojazdów, gram od czasu do czasu
 7. Widzę nie doczekam się odpowiedzi na pytanie!?
 8. Ja Cie kręcę żółta karta!!!??? A czy mogę dowiedzieć się za co ? Bo przejrzałem swoje posty i nie zauważyłem nic niestosownego! A jeśli chodzi o ząbki to było podkreślenie wypowiedzi i jakoś nie było w tym nic bulwersującego, a przynajmniej tak mi się wydaje. Haaaa a wiem za moRZe - ;)
 9. P. Yeti i Vis - z ząbkami mnie poniosło co dopisałem do postu. MoRZe jest u mnie bezcenne jestem dyslektykiem i nie interesuję mnie co inni mówią o nie znajomości ortografii, a za stary jestem aby biec do psychologa i przynosić zaświadczenie. Ale wracając do meritum sprawy, wielu podziela mój pogląd. Ktoś rzucił hasłem o królach i eksponowaniu ich rzeczy z grobowców i owszem nie bardzo jestem za tym. Ale najbardziej jest mi zal tych w najniższym kręgu, od pułkownika w dół!!!!! Tak od pułkownika bop oni jak by nie było są od wykonywania rozkazów, a tym bardziej szary żołnierz szeregowym, który jest na samym końcu tego łańcucha. W naszym wyobrażeniu po śmierci idziemy w tym co mamy na sobie w tejże trumnie czy ogólnie w czasie pochowku i jest tak uznane od wieków. Wiec k....wa po cholerę jakiś kładka, belka czy jak mu tam pomost psuje takie rzeczy?????
 10. Panie Pomost, szczerze za coś takiego to bym w zęby dał jak bym spotkał. Znając życie nawet w wojsku nie byleś i nie wiesz co znaczy mundur i nienaruszalność takich rzeczy. Morze mocno zacząłem ale co widzę ten watek to mnie po prostu krew zalewa!!!!!!!!!!! Panie szanowny moderatorze tak ode mnie morze tak czas zamknąć ten wątek!!!???
 11. Dla mnie jest to nie pojętne, jak można obedrzeć po pośmiertnie żołnierza z umundurowania, ba nawet wziąć nieśmiertelnik. Rozumiem nieśmiertelnik zabrać na chwile spisać dane oddać!!!!!! Czy jest ciało czy same kości nie powinno być różnicy, było razem tak ma spocząć czy w nowym miejscu czy w tym samym!!! Morze mam inne podejście ale jak by mnie tak pośmiertnie ograbili to jeśli była by taka możliwość to straszył bym po nocach!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information