Jump to content

danieloff

Forum members
 • Content Count

  5045
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. devil, współczuję premanentnej inwigilacji, moja żonka też spod Siedlec, ale takich numerów mi nie wykręca:-)
 2. Piekny! Stan jak marzenie. Wielu poszukiwaczy co prawda lekceważy ze wzgledów ideologicznych lub finansowych (o mało warte") znaleziska z okresu wczesnej Polski ludowej", ale dla mnie to naprawdę ciekawe znaleziska, godne już miejsca w kolekcji.
 3. Anabol - fajny ten orzełek SP, od dawna na takiego poluję, może kiedyś wreszcie trafi się pod cewką. Rangerspd - pogratuluj bratu, piękna kuriczka, wczesna moskiewska sztanca.
 4. Co prawda mówią, że kurica nie ptica", ale akurat te ptaszki szczególnie sobie upodobałem (z wzajemnością:-)
 5. I właśnie to jest Patriotyzm. A nie głupie gadanie, jak to się Niemców nie lubi, bo nam Zamek Królewski spalili i krowy na kontyngent zabrali. Dzisiaj w Europie nikogo to już nie obchodzi, liczy się inteligencja, pracowitość i przedsiębiorczość, a nie pretensje o krzywdy sprzed lat, którymi najczęściej przykrywa się własne narodowe kompleksy i niedoskonałości. Rem takich kompleksów nie ma - naprawdę duży szacunek dla Ciebie.
 6. Zaspany, bo całą noc kopałem sztolnię - żeby w 2032 roku Odkrywca miał o czym pisać - Tajemnicza "Sztolnia Borsuka - czy istnieje i czy ukryto w niej tajne taśmy z nieznanymi odcinkami Magdy M.?"
 7. Melduję się - kopię, pamiętam, czuwam! :-)
 8. Dzięki, M164U, trafiłeś w dziesiątkę, a więc mam dekorację z pierwszowojennej uprzęży US Cavalry, też nieźle :-)
 9. W mojej kolekcji leży sobie z klamrami w dziale egzotyczne i kuriozalne":-)
 10. Huku, posiadam identyczny emblemat znaleziony na polu pod Kazuniem. Dotychczas też myślałem, że to pierwszowojenna amerykańska klamra od pasa. Teraz jednak przychylam się do zdania, że to emblemat z końskiego rzędu.
 11. A ja dostałem dziś informację, że prezydent podpisał mój akt nominacji na pierwszy stopień oficerski!!! Jestem więc oficerem rezerwy, Bocian, dodaj mi ppor" przed nickiem, he,he :-)
 12. A może znacie modlitwę na ładną klamrę carskich grenadierów? :-) Jak ją zastosuję i klamerka wyjdzie to stanę się wierzacy, he,he.
 13. Ludziska, ale wam czachy parują, jeszcze jakieś kółko różańcowe założycie na Forum albo grupę modlitewną. Prtoponuję założyć dział religijny - można będzie opracować Modlitewnik Odkrywcy", a w nim - Modlitwa przed wykopkami", Modlitwa o klamerkę", Modlitwa o MG", Litania po znalezieniu Bandenkampfabzeichen" itp. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information