Jump to content

Hartmann

Forum members
 • Content Count

  799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Rdett , jesteś pewny że jeździ ? . A może po prostu kupić to coś z Otrębusów . Z taaaaaaaaaką kasę na pewno będzie do sprzedania :)
 2. Oczywiście że mam KOMPLETNE plany wz.29 . A Pan niech sobie Panie Korzenna zażyje coś na uspokojenie bo żyłka pęknie . Ile to mamy lat 19 , 18 ? i o ile zer się nam rozmnożył budżet ? Takie partactwo , które zresztą jest też moim udziałem było możliwe 20 lat temu , ale ja rozrysowałem to sam :), a tu są gotowe materiały , kilkadziesiąt rysunków technicznych dobrej jakości :) Tak że powodzenia :)
 3. Tak , ogromny sukces . Sprawa jest krótka . Leszek Kusiak zwany Hartmanem mógł sobie pozwolić na budowę pancerki czyli produktu podobnego do wz.34 , ale to był 2000 rok i dopiero temat się zaczynal . W tej chwili gdy powychodziły papiery , lepsze czy gorsze , ale powychodziły sytuacja jest zupełnie inna . Albo robi się coś według dokumentacji milimetr do milimetra , albo nie robi się wogule , a na pewno nie robi się jakiegoś szajsu z dwóch połówek ciężarówek , szkoda zdrowia , czasu i kasy . Jeden koszmar pod tytulem wz.29 już jest i wystarczy . W dalszym ciągu powstają też różne produkty wzięte z kosmosu i chwała twórcom że chcą coś robić , ale są granice błazenady. Dlatego trudno się dziwić brakowi entuzjazmu wśród ludzi którzy znają oryginalną dokumentację i nie biegną z nią żeby powstał kolejny potworek nie mający wiele wspólnego z rzeczywistością
 4. No właśnie . Dajcie mi bo chcę . Dlaczego nie chcecie mi dać jk ja chcę . Mam 100000 zł , ale nie mogę podjechać , ale chcę . Plany są dokładne i jak slyszę o składaniu czegoś z dwóch połówek ciężarówek w momencie gdy jest rozrysowane do bólu jak to zrobić to chyba łatwo zrozumieć dlaczego pod drzwiami nie stoi przepychająca się kolejka z planami . Zaistniej , zrób coś , wejdź w środowisko to może Ci ktoś pomoże , ale ja chcę nie działa i nigdy nie działało .
 5. To pisz do Pana Jońcy i nie zawrcaj sobie głowy chotchkami bo tego nie brakuje tylko martw się działkiem .
 6. Średnio mnie interesuje ile kto ma pieniędzy . Czasy iedy dało się zrobić pancerkę czyli wz.34 za 25.000 mineły bezpowrotnie . Do wz.29 jest tak dokladna dokumentacja że chcąc ją dokładnie wykorzystać i zrobić do oryginału potrzeba tak na dzień dobry 400.000 zli duuuuuuuuuuuuużo , bardzo dużo własnej pracy i znajomości , temetu też .
 7. Satron powinneś zaświecić przykładem i oddać pierwszy . Jak nic nie masz to weź milion kredytu , kup cokolwiek i daj
 8. A ile masz pieniędzy na tą jak nazywasz replice ?
 9. I Pan zbrał nam Stojaka . Po co Mu On tam ? , tyle było tu jeszcze do zrobienia .
 10. Jacek ma rację - 7ka nie jest do zużycia , ale też nie jest to fant do kuloodpornej gabloty z napisem nie dotykać . Czołg powinien być zabytkiem ruchomym , gdyz wtedy ma urok . Stojąca kupa blachy to tylko kupa blachy. Hart
×
×
 • Create New...

Important Information