Jump to content

sidi

Forum members
 • Posts

  411
 • Joined

 • Last visited

  Never

sidi's Achievements

0

Reputation

 1. To nie piaskowanie ;-) tylko francuska metoda na otwarcie drzwi z tyłu wieży :)))))
 2. Te podwozie od Panzer 3 w Warszawie jest w lepszym stanie od tego z Norwegii - ma skrzynię biegów większość elementów układu napędowego , część silnika itd. więc po co niszczyć coś co jest całe ? Można bezproblemowo odbudować na tym warszawskim podwoziu Stug 3 dokładając kazamatę którą zresztą mają na swoim inwentarzu brakuje jedynie pokrywy silnika.
 3. Alcedo Atthis właśnie wbiłeś nam wszystkim niedowiarkom szpilę w dupsko tym sensacyjnym zdjęciem ;-)
 4. Przepraszam nie doczytałem ale już na początku wątku kilka lat temu Jotes poddawał w wątpliwość polskie pochodzenie tych lawet . Czyli wszystko jest jasne przerabialiśmy już polsko afgańskie Renault 17 utracony w wojnie z Rosją 1920 roku , ostatnio był czołg generała Maczka a teraz mamy polska chce odzyskać lawety armatnie utracone w 1939 roku ;-)))) działania słuszne ale poco ta zbędna propaganda ;-)
 5. Mam pytanie do specjalistów w tym temacie , Panowie na archiwalnych zdjęciach polskie lawety miały podwójne ogumienie na każdym kole ( jak by dwa równoległe gumowe bandaże ) a te norweskie mają tylko jeden bandaż - czym to może być spowodowane ? czy Niemcy coś ulepszali czy to może wcale nie są nasze wrześniowe lawety ?
 6. Chyba jednak trochę nam wyblakł i pordzewiał pod czujnym i dbającym o wszystko okiem dyrekcji musem
 7. Konserwacja , renowacja i inne wielkie słowa a ja dla przypomnienia wklejam fotkę jak ten Stug wyglądał kilkanaście lat temu.
 8. No cóż chłopaki się chyba zbytnio napatrzyli na specjalistę z Anglii który ostatnio tnie stuga 3 ausf D na plasterki mamy chyba właśnie drugą część filmu Głupi i Głupszy ;-)))) https://www.facebook.com/StugIIIAusfDRestoration?hc_location=timeline
 9. Dopóki w ( naszym ) nędznym kraju większość emerytów będzie miała emeryturę w wysokości 900zł a połowa społeczeństwa będzie ciągle zarabiać około 1200 zł do ręki dopóty wszelkie radykalne ugrupowania polityczne będą miały poklask w społeczeństwie a nawet mogą w pewnym momencie przejąć władzę i nic nie pomogą już wtedy wszelkiej maści płatni pijarowcy obecnego układu politycznego piszący na wszelkich możliwych forach internetowych ( a nawet na tym ) swoje morały i chwalący nasz obecny demokratyczny? ubecko esbecko wsi owo pochodny twór który uwłaszczył się na majątku PRL. ps. do moderatorów , zgodnie z regulaminem tego forum ponoć nie wolno ? logować się i pisać na forum z kilku nicków? więc czemu to jest ciągle praktykowane ? jeżeli ograniczycie pisanie swoim pupilom z potrójnych nicków w jednym wątku to zapanuje spokój . Jako postronny obserwator mogę stwierdzić że te forum umiera i to już od dłuższego czasu , większość starych użytkowników o odmiennych poglądach do redakcji została stopniowo zbanowana duża część ludzi odeszła na inne fora a u was zostało tylko kilku waszych pupili i ich klony którzy rozwalają każdy sensowny i merytoryczny wątek i sprowadzają go swoimi prowokacjami do burdy politycznej!
×
×
 • Create New...

Important Information