Jump to content

Hadiuka

Forum members
 • Content Count

  188
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dobrze, że jest ktoś taki jak zyziu". Budzi to nadzieję na odbudowę i ujezdnienie" III. Pozdrawiam forumowiczów.
 2. Wszystko zależy od inicjatywy Poznania i ugodowości Warszawy. Lepiej mieć w Kraju jeden kompletny egzemplarz niż 100 sztuk w kawałkach.
 3. Z tego, co widać - jedynie PzKpfw III, to kupa złomu do odtworzenia z którym może być niemały problem...
 4. Czapki z głów! Tytaniczna, cudowna praca. Tu każde dobre słowo będzie niewystarczające.
 5. O ile pamiętam, to SKOT był efektem współpracy Polsko -Czechosłowackiej, zatem nic nadzwyczajnego, że eksponują swój produkt.
 6. Może należałoby dodać, ze 7-ka jest prawie oryginałem wizualnym oraz mechanicznym, natomiast 2-ka tylko repliką wizualną. Trudno zatem dokonać w ten sposób porównania zdolności trakcyjnych polskiej siódemki i niemieckiej dwójki, gdyż byłoby to irracjonalne i zupełnie nierzetelne.
 7. Wszystko wskazuje na to, że polsmol" ma rację. Nie ma sensu doszywać munduru do znalezionego guzika. Rozfragmentowany czołg doprowadzony do stanu jezdnego pochłonąłby znacznie więcej środków finansowych oraz pracy, niż zakup całości do remontu.
 8. I chwała PanzerGrzesiowi i spółce!
 9. Panie Faku, jeśli ma Pan choć część ogniw, to lepiej zrezygnować z uzupełnienia swojej kolekcji na rzecz odbudowy kompletnego pojazdu. Byłoby to szlachetniejsze posunięcie. Pozdrawiam.
 10. Super! Czekamy zatem na postęp prac i kolejne, cieszące oko fotografie.
 11. Super sprawa! Może ktos dysponuje mapą sztabowa Gliwic - lata 1950 - 1970? Jeśli nie ma problemu, to proszę o linka. Dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information