Jump to content

WST 1939

Forum members
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Pięknie to wygląda. Prace nad Shermanem posuwają się w bardzo szybkim tępem, widać że robią to profesjonaliści. Z roku na rok jest zdecydowanie lepiej pod względem sprzętu, doceniamy ruchome.. chociaż częśćiej rdzawe zabytki.
 2. Do panów tam wyżej, wyżej którzy w stosunku do mnie coś mówili". Zdecydowanie na tym forum powinno być wszystko udokumentowane, proszę wrzucić zdjęcia, bądż inne dokumenty które potwierdzają śmierć Adolfa Hitlera. Jednak nie Radzieckie, propagandowe. Jak dla mnie to Adolf Hitler nie umarł, nie zabił się w Berlinie, rozumiem że to taka spartańska historia, on sam otoczony w bunkrze, gdzie dziś znajduję się płytowe osiedle. Jako ostatni umiera za Narodowy Socjalizm, ale jednak nie, szczególnie potęguje to uczucie film, w którym błogosławi młodych z HJ-ki przed wyjściem na front. Ni jak mający się do Berlina, czasu, oraz chociażby roku. Wiele by o tym pisać, a póżna godzina goni.
 3. Moim skromnym zdaniem, zejścoe Adolfa Hitlera z tego świata nie jest wyjaśnione, przemawia za tym wiele kwestii. Między innymi taka iż, ciało jako symbol upadku III Rzeszy, z całą pewnością byłoby przynajmiej sfotofrafowane. Po za kilkoma publikacjami, artykułami, było troszkę o tym na kanale Historia, ciekawa i jakże fascynująca kwestia wojenna, chociażby ucieczki w rejon Ameryki Południowej.
 4. W Pelplinie jest pomnik upamiętniający owych żołnierzy przy konkatedrze.
 5. Witam was, kilka razy w te wakacje podróżowałem do Gdańska naszym kochanym PKP, z moją lubą, po wyjściu z dworca głównego, i kierowaniu się w stronę charakterystycznego budynku LOTOS, za tym budynkiem 2-3 km dalej stoi czołg T-34, na którym siedziałem, jak coś to mam zdjęcia, stoi przed parkiem ?, jaka jest jego historia. W drodzę z przystanku PKS Gdańsk-Główny jadąc na Westerplatte, do którego mam sentyment.. jest to moje miejsce wyciszenia.. mijałem akademie muzyczną ?? przed wjazdem na wiadukt. Budynek był jak ser szwajcarski, są tu jego zdjęcia, cholernie miło jest spacerować w takich okolicach, macie bardzo ciekawe miasto. Nie długo się wybieram, polecacie jakieś ciekawe miejsca ?. Najlepiej czołgowe ;). Czy jadąc na westerplatte są jeszcze jakieś ciekawe miejsca z początku września ?.I ostatnia kwestia, gdzie jest nasz sławny czołg z Westerplatte ?.
×
×
 • Create New...

Important Information