Jump to content

jacenty2004

Forum members
 • Content Count

  4972
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś potrafi to odszyfrować i powiązać z jakimś samolotem ? Mercedes , chyba 100 KM i co dalej ? ...i ta dziwna wydrapana swastyka .
 2. Masz rację. Lepiej nie mieszać tu wielkiej polityki ,bo nic dobrego dla muzeum z tego nie wyjdzie . Dla odwrócenia uwagi P 11 :)
 3. Jak nasze dwa orły zaczną coś kombinować w tym temacie to polskie muzea w krótkim czasie będą świecić pustkami :)
 4. I tak znajdą dziurę w całym , bo przecież można wyłączyć elektryczny bezpiecznik trochę zanurkować i koła same się otwierają pod wpływem grawitacji { zrobiono to na lotnisku i koła wyszły ) Podobno w czasie lotu to się nie udało ,bo elektryka szwankowała ,ale cicho się mówi ,że załoga nie zrobiła bezpiecznikiem pstryk. Pożyjemy zobaczymy kto będzie kozłem ofiarnym :)
 5. Oj tam ,oj tam. Kapitan bohater zwieszony na jakiś czas, wszyscy pracownicy podpisywali natychmiast po lądowaniu lojalki i zakaz rozmawiania z dziennikarzami ... Sytuacja w Locie jest na dzień dzisiejszy taka jak we wszystkich innych państwowych fabrykach (zresztą takich już chyba nie ma oprócz Lotu i TVP , bo co się dało przejąć to chłopaki cwaniakiz przejeli :)- państwowe czyli do łyknięcia za złotówkę :) Więc działa to tak jak działa. Kasę należy wyjąć ,a jak się jakiś flugzeug zwali na glebę to się komisję zrobi ...komisję z kolegów piekarzy,badylarzy lub milicyjnych emerytów rzczoznawców
 6. to jest ciężarówka której poświęcono czas i pieniądze :)
 7. Mam nadzieję ,że się udało. Napisałem do Ciebie, ale pewnie było już za mało czasu na kontakt.
 8. To z Ciebie musi być całkiem wielki chłop, bo gdybym ja strzelił z dubeltówki o takim kalibrze to pewnie jeszcze bym latał po orbicie :)
 9. zdjęcie zamka od niego gdzieś się zapodziało. Może nowy właściciel jeśli odwiedza te strony to kiedyś wstawi?
×
×
 • Create New...

Important Information