Skocz do zawartości

jacenty2004

Użytkownik forum
 • Zawartość

  4985
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. jacenty2004

  Drewniane niemieckie śmigło

  Dziękuję
 2. jacenty2004

  Drewniane niemieckie śmigło

  Czy ktoś potrafi to odszyfrować i powiązać z jakimś samolotem ? Mercedes , chyba 100 KM i co dalej ? ...i ta dziwna wydrapana swastyka .
 3. jacenty2004

  MLP - zdjęcia i aktualności 3

  Masz rację. Lepiej nie mieszać tu wielkiej polityki ,bo nic dobrego dla muzeum z tego nie wyjdzie . Dla odwrócenia uwagi P 11 :)
 4. jacenty2004

  MLP - zdjęcia i aktualności 3

  Jak nasze dwa orły zaczną coś kombinować w tym temacie to polskie muzea w krótkim czasie będą świecić pustkami :)
 5. jacenty2004

  Boeing 767 lądowanie awaryjne w Wa-wie.

  I tak znajdą dziurę w całym , bo przecież można wyłączyć elektryczny bezpiecznik trochę zanurkować i koła same się otwierają pod wpływem grawitacji { zrobiono to na lotnisku i koła wyszły ) Podobno w czasie lotu to się nie udało ,bo elektryka szwankowała ,ale cicho się mówi ,że załoga nie zrobiła bezpiecznikiem pstryk. Pożyjemy zobaczymy kto będzie kozłem ofiarnym :)
 6. jacenty2004

  Boeing 767 lądowanie awaryjne w Wa-wie.

  Oj tam ,oj tam. Kapitan bohater zwieszony na jakiś czas, wszyscy pracownicy podpisywali natychmiast po lądowaniu lojalki i zakaz rozmawiania z dziennikarzami ... Sytuacja w Locie jest na dzień dzisiejszy taka jak we wszystkich innych państwowych fabrykach (zresztą takich już chyba nie ma oprócz Lotu i TVP , bo co się dało przejąć to chłopaki cwaniakiz przejeli :)- państwowe czyli do łyknięcia za złotówkę :) Więc działa to tak jak działa. Kasę należy wyjąć ,a jak się jakiś flugzeug zwali na glebę to się komisję zrobi ...komisję z kolegów piekarzy,badylarzy lub milicyjnych emerytów rzczoznawców i jeszcze kasę wezmą za pracę przez rok albo dwa tzn. za parę spotkań przy opijaniu dobrego interesu... i się potem poda do wiadomości ,że się zepsuło ,bo to urządzenie wyjątkowo skomplikowane technicznie jest :) Ps. Do pierwszego w tym kraju : jak sikamy w samolocie to spuszczamy wodę ...i ewentualnie można też zamknąć klapę w kiblu
 7. jacenty2004

  Debata: jeńcy roku 1920

  No to może będzie film i o polskich jeńcach ...jak się uda zebrać kasę (o co w naszym kraju ciężko zwłaszcza jeżeli chodzi o historię ... nawet pani dyrektor od dokumentu w TVP nie lubi takich filmów , bo ją nudzą i woli produkcje o kwiatkach bratkach i dzieciach w przedszkolu czyli takie ...o życiu )jednym słowem zacznie się pewnie jak zwykle z prywatnej kieszeni i jedyna nadzieja ,że się do tego jednak włączy jakaś państwowa instytucja ,to może wtedy chłopaki od Putina nie odstrzelą naszej ekipy tak jak to robią ze swoimi niewygodnymi dziennikarzami , a wojenka już po Co mogą martwi jeńcy" trwa . Widać to nawet po rosyjskim profesorze któremu się agle" odmieniło ... pewnie przyszli i nauczyli go owego" spojrzenia na historię :) http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/chce_zrobic_film_o_polskich_jencach_z_1920_r._15680
 8. jacenty2004

  Debata: jeńcy roku 1920

  To ja się tylko zapytam. Kto doprowadził do tego ,że taka debata się odbyła ? I z jakiego powodu nie ma jeszcze debaty o polskich jeńcach ? :)
 9. jacenty2004

  Dwie saperki

  czy to sowiecki patent ?
 10. jacenty2004

  Dwie saperki

  A te budowniczych polski ludowej ?
 11. jacenty2004

  Latające machiny rysowane i malowane :)

  A jak dziewczyna lubi chłopaka to nawet nie będąc krawcową coś takiego wydziarga :)
 12. jacenty2004

  Remont Stug IV -Grzegorzew vol2

  Znalazłem wyjście z tej patowej sytuacji. Krzyż musi być biało-czerwony :)
 13. jacenty2004

  Rzadkie pojazdy pancerne na terenie Polski

  to jest ciężarówka której poświęcono czas i pieniądze :)
×

Powiadomienie o plikach cookie