Jump to content

jacenty2004

Forum members
 • Posts

  4972
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jacenty2004

 1. Czy ktoś potrafi to odszyfrować i powiązać z jakimś samolotem ? Mercedes , chyba 100 KM i co dalej ? ...i ta dziwna wydrapana swastyka .
 2. Masz rację. Lepiej nie mieszać tu wielkiej polityki ,bo nic dobrego dla muzeum z tego nie wyjdzie . Dla odwrócenia uwagi P 11 :)
 3. Jak nasze dwa orły zaczną coś kombinować w tym temacie to polskie muzea w krótkim czasie będą świecić pustkami :)
 4. I tak znajdą dziurę w całym , bo przecież można wyłączyć elektryczny bezpiecznik trochę zanurkować i koła same się otwierają pod wpływem grawitacji { zrobiono to na lotnisku i koła wyszły ) Podobno w czasie lotu to się nie udało ,bo elektryka szwankowała ,ale cicho się mówi ,że załoga nie zrobiła bezpiecznikiem pstryk. Pożyjemy zobaczymy kto będzie kozłem ofiarnym :)
 5. Oj tam ,oj tam. Kapitan bohater zwieszony na jakiś czas, wszyscy pracownicy podpisywali natychmiast po lądowaniu lojalki i zakaz rozmawiania z dziennikarzami ... Sytuacja w Locie jest na dzień dzisiejszy taka jak we wszystkich innych państwowych fabrykach (zresztą takich już chyba nie ma oprócz Lotu i TVP , bo co się dało przejąć to chłopaki cwaniakiz przejeli :)- państwowe czyli do łyknięcia za złotówkę :) Więc działa to tak jak działa. Kasę należy wyjąć ,a jak się jakiś flugzeug zwali na glebę to się komisję zrobi ...komisję z kolegów piekarzy,badylarzy lub milicyjnych emerytów rzczoznawców i jeszcze kasę wezmą za pracę przez rok albo dwa tzn. za parę spotkań przy opijaniu dobrego interesu... i się potem poda do wiadomości ,że się zepsuło ,bo to urządzenie wyjątkowo skomplikowane technicznie jest :) Ps. Do pierwszego w tym kraju : jak sikamy w samolocie to spuszczamy wodę ...i ewentualnie można też zamknąć klapę w kiblu
 6. zdjęcie zamka od niego gdzieś się zapodziało. Może nowy właściciel jeśli odwiedza te strony to kiedyś wstawi?
 7. A tak swoją drogą to ciekawe przez ile jeszcze przeszedł rąk i gdzie sobie teraz wisi na ścianie, bo na złom to chyba raczej nie trafił :)
 8. A to jest jeszcze nic bo z tyłu wlazł też facio który nam naraił tego fanta i musieliśmy go potem odwieźć do chałupy :)))
 9. Upchać samego Ura bez kolby to pikuś .Obok mnie siedział jeszcze kumpel :)))
 10. jak sie dorwę do komputera... bo teraz klepię na jakimś pisadełku i nie mam dostępu do skanera i photoshopa.Zresztą oprócz tego mam gdzieś jeszcze tylko 2 lub 3 zdjecia.
 11. Wrzesień i 2 wojna nie łapie się w kółku moich zainteresowań bo to wszystko za nowe :) chociaż muszę przyznać , że przez chwilę był mój. Kupiłem go z pięknym zamkiem od chłopa 5 czy 6 lat temu za 250 albo 300 zł !!! stał sobie w komórce. Ale ponieważ ja tak tylko do 1 wojny :) to poszedł zaraz do ludzi. I żeby nie było nieporozumień dokładnie za 250 albo 300 zł .Drugiemu właścicielowi z tego co wiem potrzebna była kasa bo czasy przyszły ciężkie ...i poszedł w świat.... No ale mam chociaż fajne fotki! i wspomnienie jak go wiozłem ....Maluchem :))))
 12. I po drugie z części od mausera możesz zrobić raczej urka niż Ura :)
 13. To jednak obciął lufę i poszedł z takim Urem na dziki? A Heniek mu tłumaczył ,że ta końcówka pochłania 80% odrzutu.
×
×
 • Create New...

Important Information