Skocz do zawartości

lars71

Użytkownik forum
  • Zawartość

    104
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lars71

  1. Rozumiem że ów sponsor anonsowany w pierwszym poście tego forum się ‚wysponsorował’ lub panowie od latającej repliki mierzyli siły na zamiary. Albo jedno i drugie. Szkoda. Bardzo prosiłbym moderatora forum o rozdzielenie dwóch wątków, tzn budowy metalowej latającej repliki od budowy makiety z listewek i dykty. To dwie zupełnie inne rzeczy. Pozdrawiam wszystkich
  2. A metalowy P11c, latający itd … projekt umarł jak widzę. Szkoda bo miałem nadzieję. Ktoś, coś ?
  3. Dziękuje za zamieszczenie tego wątku - to aż zanadto uzmysławia jak krucha jest demokracja, rzady prawa i wolność obywatelska.. Historia lubi sie powtarzać a zbrodniarze z PiS nie cofna sie przed niczym - beda gotowi zabijać. Władzy dobrowolnie i demokratycznie nie oddadza nigdy.
  4. Mam wielki szacunek do tych którzy mieli odwagę przeciwstawic sie władzy w latach '80 i chcialbym wierzyć że proces samo - oczyszczenia dokona się niebawem. W tej chwili polaryzacja jest tak wielka że proces weyfikacji w zrujnowanej post-PiSowskiej Polsce może być dość prosty. Obawiam się jednak że tzw Naród" znów wybierze populistów, Jaruś rzuci nastepny ochłap, 500+, 1000+ albo ileśtam jeszcze+ i dostanie wiekszość. Taki naród.
  5. Myślę że część załatwi sama przyroda - nikt nie żyje wiecznie, a panowie do najmłodszych nie należa. Reszta w rękach nas i tych na kogo bedziemy głosować jesli demokracja przetrwa w Polsce do jesieni 2019...
  6. Obelgi to jest nic - ci ludzie powinni być postawieni przed trybunał stanu i rozstrzelani - tak jak w wojsku postępuje sie z obcymi agentami. Jeśli kogoś na tym forum uraziłem to przepraszam, jednak obraźliwych słów pod adresem przedstawicieli obecnego rzadu nie cofam. Przeciwnie, cisna mi sie na jezyk dosadniejsze określenia. Jeszcze dwa lata demontażu państwa, chyba że wybory zostana przez nich sfałszowane albo nie odbeda sie wcale... PiS dla władzy jest w stanie posunać sie do wszystkiego - nawet do morderstw własnych obywateli.
  7. Mili państwo, przestańcie wypisywać o Maciorewiczu że jest chory psychicznie. To zwykły ruski agent, chodzi na pasku Kremla od lat, podobnie jak Rydzyk i cała reszta tego zakonu. Podczas pierwszych rzadów pisuaru w 2006 roku jako minister spraw wewn. rozłożył polskie służby specjalne. Potem przez 8 lat rzadów PO Antoni nie robił nic. Powtarzam NIC. Utrzymywała go żona bibliotekarka bo przecież on sam przeznaczony był do wyższych celów. Ta kuriozalna sytuacja wyglada zgoła inaczej jeśli przyjmiemy finansowanie tego pożytecznego idioty" przez administrację Putina. Jego obecne działania w rzadzie kaczego kurdupla wpisuja sie idealnie w doktrynę ekspansji na zachód Sowietów / Rosji. To zwykły zdrajca.
  8. Foto w załączeniu
  9. Odpowiedź na prośbę o identyfikacje - po 12 latach ;-) post użytkownika Darda z 21/10/2005. Samolot na foto to brytyjski Dunne. Pozdrawiam
  10. Fotografia kokpitu ktora zamiescil Woodhaven powyzej nie pochodzi z budowanej repliki RWD-8, jest to kokpit RWD-13 ze zbiorow muzeum w Krakowie. Prosze nie wprowadzac czytelnikow w blad. Panowie z fundacji Fligry nie sa pewnie tak daleko z postepem prac ale trzymam kciuki za powodzenie projektu. W zalaczeniu foto kokpitu RWD-13 z innej perspektywy. Pozdrawiam
  11. Z okazji przypadajacej dzis trzeciej rocznicy karastrofy w Smolensku polecam wszystkim spragnionym rzetelnej oceny przez prawdziwych ekspertow ponizszy artykul z aktualnego wydania Przegladu Logtniczego". Z gory zastrzegam ze nie mam zamiaru prowokowac zadnych sporow politycznych. Zachecam do lektury: http://www.plar.pl/NewsImg/101/101-1303.pdf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie