Skocz do zawartości

Ortografia na forum


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
public enemy cd..
Czym się dziwisz bagnet $$))) jest znalezisko JEST!! A czy to na złomie czy na jakimś wysypisku, którym normalny człek nie zagląda, „bo i po co” a ja z życzliwości utrzymuje rzycie tego wątku))))))) możliwe ze ktoś to rozpozna czy to cywilny lub wojskowy????
Pozdro

-----------------
rzyć
Wikisłownik - wolny i wielojęzyczny słownik

znaczenia:
rzeczownik

(1.1) przest. dupa

odmiana: lp rzyć, rzyci, rzyci, ~, rzycią, rzyci, rzycio
przykłady:

(1.1) Jarkowi przydałby się porządny kop w rzyć, to by szedł trochę szybciej.

uwagi: wyraz archaiczny, w języku literackim używany sporadycznie dla ekspresji, głównie w tekstach nacechowanych (np. żartobliwych); nie jest wulgaryzmem
tłumaczenia: zobacz listę tłumaczeń w haśle → dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Niestety Wujek Nie Żyje I Nie Może Mi Opowiedzieć Nic Ze Swoich Przygód Na Froncie ;( .Jeżeli Żyje Ktoś Z Waszych Krewnych Walczących Pod Monte Cassino Spytajcie Sie Czy Znali Mojego Wujka.Chciałbym Się O Nim Dowiedzieć Jak Najwięcej :)
Mam Jeszcze Krewnego Który Walczył Jako Partyzant Ale O nim Kiedy Indziej,powiem tyle żyje i ma się bardzo dobrze x
Czegoś takiego jeszcze nie czytałem.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Wiem gdzie napewno leży jakiś karabin, w tym miejscu pszechodząc napotkałem 6 moździeży i odłamek mormalnie leżały ma ziemi, ale po wymuchu zostały tylko tylna część moździeży te lotki. Niedaleko tego miejsca jest grób nieznanego żołnierza jakiegoś niemca 1954r, leży tam krzyż jaki mu zrobili koledzy, jest cały spruchniały, w tym miejscu stała wieża ale rumeła, w tym miejscu jest położony wielka tafla betonu ma niej jest wyryty krzyż
tam była wielka bitwa dowut na to, to że w jednym drzewie są wbite 3 moździeże, te drzewo zamyka je. jeśli ktoś wie gdzie moge kupić tami wykrywacz prosze o kontakt,
jeśli są jakieś pytania o te miejsce pisać na,
xxxxxxxxxxxxx

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolego , założycielu wątku - na tym forum pełno jest tematów a propos militariów tylko , że są podzielone na kategorie.
Poszukaj w wyszukiwarce , a znajdziesz wątki poświęcone bagnetom , hełmom, klamrom czy maskom gazowym i odznaczeniom.
bardzo dobre, :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś korzysta z Firefoxa, to istnieje do niego wtyczka o nazwie:

Polski słownik poprawnej pisowni"

która ma funkcjonalność podkreślania błędów ortograficznych oraz taką samą jak w Wordzie - po kliknięciu prawym klawiszem myszy na podkreślony wyraz napisany błędnie wyświetla się lista podpowiedzi prawidłowej pisowni - wybieramy dobrą opcje i już mamy poprawione :) naprawdę polecam - instalacja to dosłownie 3 sekundy

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:3

bodajże to :)
zresztą na tej stronie masa pomocnych wtyczek - jak dla mnie są one główną zaletą Firefoxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Też chciałem napomknąć o dziale ID - straszneeeeee błędy, co z tego jak czegoś szukam, wklepię w wyszukiwarkę dobrze, ale nie znajdę bo autorowi omsknęła" się literka i nie chciało mu się sprawdzić? Szacunkowo 1/10 tematów do poprawy, nie tylko z powodu 'ortografów', ale i bezsensownych nazw wątków typu Coś do ID"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie