Jump to content

Swiety82

Moderators
 • Posts

  5878
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Swiety82's Achievements

0

Reputation

 1. Czy ktoś ma pomysł od czego pochodzi ta skrzynia? Zmyliła mnie trochę postać kielicha od wina ponieważ pomyślałem że to cos z winiarstwa, myślę że może to oznaczać "ostrożnie" lub cos w ten deseń. Napis Warszawa rozpoznaję, NRD1 - Nerudy?
 2. Pany czy ktoś jest w stanie powiedzieć cóż to za symbol na tym stempelku? Okolice lat 30-tych lub później. Pozostałości z niemieckiej drukarni.
 3. Nie wiem co w tym dziwnego, no chyba liczba archeologów, z tekstu wynika ze starają się o niezłe pieniądze na renowację więc szum jest im na rękę. Druga sprawa, ze obecnie jak kopiesz na dwa szpadle byle dziurę na budowie to tez archeolog jest wymagany, inaczej odpowiedni urząd nagradza-tez odpowiednio. Nie wazne czy czasy nowozytne czy era Freda Flinstona, archeolodzy muszą poczynić swoje badania, wykonać odpowiednią ilość zdjęć i odkrywek, i jeśli nie ma przeszkód dopiero wtedy budowa idzie dalej.
 4. Potrzebujesz tzw. Adressbuch dla twojego rejonu, wydanego w latach 1920+ Tam odnajdziesz lokalne adresy zarówno mieszkańców jak i zakładów itp.
 5. Ja kiedyś w makro i nieco artystycznie próbowałem ;-)
 6. Mam całe małe poletko młodych kani, czekam az podrosną właśnie, mam nadzieje ze nikt nie wlezie w szkodę ;-)
 7. Niejaki Darek K-cień w jednym ze swoich filmów mocno nastraszył przed tymi robalami, mnie osobiście nie próbowały wpierdzielać jeszcze.
 8. Dobry i ciekawy artykuł, ale jak na końcu przeczytałem objawy to chyba kazdy jest na to chory...
 9. Dokładnie, u mnie właśnie pierwsza przejszła :)
 10. Dwie kanie póki co znalazłem, i do tego nieduże. Noce zimne
 11. A tak płoną budynki z lotu ptaka...
 12. Moje fotografie posiadają taką sygnaturkę...
×
×
 • Create New...

Important Information