Jump to content

f35jsf

Forum members
 • Content Count

  1580
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Super ta ziemniaka i super znalezisko. Nie zawsze wszystko co fajne da się zabrać do domu:))) Mnie jeszcze nie udało się trafić oszalowanych stanowisk. Ale to tylko kwestia czasu...:))) Pozdrawiam.
 2. Co Ty Konrad opowiadasz...akurat fortyfikacji ziemnych to u nas nie brakuje:))) Jakich chcesz, stanowiska czołgowe, stanowiska po sprzęcie przeciwpancernym, dla MGiet, okopy, ziemianki:))) Ładne cacko kolego Bandi:) Okolice Wólki, czy gdzieś bliżej zalewu?? Wyszło coś ciekawego?? Pozdrawiam.
 3. Mam pytanie czy Kolega Deutsch zna pana Dehnela?? A jeżeli chce kolega dowiedzieć się czegoś o walkach na tych terenach w 44 i 45 to polecam książkę Kielce 1945". Pozdrawiam.
 4. Potem nawet gadki nie ma z ludnością okoliczną o służbach nie wspomnę. Pozdrawiam.
 5. Oj żebyś się nie zdziwił kolego Neokat. Ludzie są różni i czasem trafi się ktoś kto w ogóle na takie rzeczy nie zwraca uwagi. Pozdrawiam.
 6. Panowie czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat lotniska polowego w pobliżu miejscowości Piekoszów??
 7. W miejscu skrzyni biegów takie cuś wyszło. No cóż hałera nie było, gąsienic też nie może następnym razem:))) A u Was co słychac?? Kolega Lolek wytargał armatę więc coś w tym świętokrzyskim się dzieje:)) Opowiadajcie, chwalcie się:) Pozdrawiam.
 8. Wkoło masa odłamków ale i na taką rzecz można się natknąć. I tu rada dla osób które natkną się na takie miejscówki: uważajcie bo w takich miejscach rozrywkowe niespodzianki są pewne.
 9. Ślad na drzewie niewątpliwie po tym zdarzeniu. Na ziemi widoczne ślady gąsienic.
×
×
 • Create New...

Important Information