Jump to content

f35jsf

Forum members
 • Content Count

  1580
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. f35jsf

  części

  Gąska od Su76, dalej osłona wizjera ale nie wiem od czego, poszukałbym przy eSdekach, i łącznik do lin, brakuje mu kawałka. Panzer III, IV tak na moje oko.
 2. f35jsf

  części

  Nie Pantera tylko Panzer 38t albo coś na jego podwoziu. Pozdrawiam.
 3. Super ta ziemniaka i super znalezisko. Nie zawsze wszystko co fajne da się zabrać do domu:))) Mnie jeszcze nie udało się trafić oszalowanych stanowisk. Ale to tylko kwestia czasu...:))) Pozdrawiam.
 4. Co Ty Konrad opowiadasz...akurat fortyfikacji ziemnych to u nas nie brakuje:))) Jakich chcesz, stanowiska czołgowe, stanowiska po sprzęcie przeciwpancernym, dla MGiet, okopy, ziemianki:))) Ładne cacko kolego Bandi:) Okolice Wólki, czy gdzieś bliżej zalewu?? Wyszło coś ciekawego?? Pozdrawiam.
 5. Mam pytanie czy Kolega Deutsch zna pana Dehnela?? A jeżeli chce kolega dowiedzieć się czegoś o walkach na tych terenach w 44 i 45 to polecam książkę Kielce 1945". Pozdrawiam.
 6. Potem nawet gadki nie ma z ludnością okoliczną o służbach nie wspomnę. Pozdrawiam.
 7. Uwaga przeklęte TDT znowu nadaje: http://allegro.pl/item634814862_ogniwo_gasienicy_wykopek.html :))) Pozdrawiam.
 8. Szkoda Lameryt, że nie wspomniałeś nic o tej wyprawie do Krzyśka. Wpadłbym pogadać.
 9. Widzę, że wiosna przyszła to i nowe wycieczki i nowe ramy :))) Będzie dywizja RSów jak nic:))) Na taką fotkę trafiłem przypadkiem, nie wiem czy już była, przejrzałem wątek ale nie zauważyłem. Pewnie było ale jakoś urzekło mnie to zdjęcie więc wrzucam jeszcze raz:))) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4afa006b4db20975.html Tutaj link do fotosika gdzie fota jest w swoim oryginalnym rozmiarze. Pozdrawiam.
 10. Oj żebyś się nie zdziwił kolego Neokat. Ludzie są różni i czasem trafi się ktoś kto w ogóle na takie rzeczy nie zwraca uwagi. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information