Jump to content

f35jsf

Forum members
 • Content Count

  1580
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Super ta ziemniaka i super znalezisko. Nie zawsze wszystko co fajne da się zabrać do domu:))) Mnie jeszcze nie udało się trafić oszalowanych stanowisk. Ale to tylko kwestia czasu...:))) Pozdrawiam.
 2. Co Ty Konrad opowiadasz...akurat fortyfikacji ziemnych to u nas nie brakuje:))) Jakich chcesz, stanowiska czołgowe, stanowiska po sprzęcie przeciwpancernym, dla MGiet, okopy, ziemianki:))) Ładne cacko kolego Bandi:) Okolice Wólki, czy gdzieś bliżej zalewu?? Wyszło coś ciekawego?? Pozdrawiam.
 3. Mam pytanie czy Kolega Deutsch zna pana Dehnela?? A jeżeli chce kolega dowiedzieć się czegoś o walkach na tych terenach w 44 i 45 to polecam książkę Kielce 1945". Pozdrawiam.
 4. Potem nawet gadki nie ma z ludnością okoliczną o służbach nie wspomnę. Pozdrawiam.
 5. Uwaga przeklęte TDT znowu nadaje: http://allegro.pl/item634814862_ogniwo_gasienicy_wykopek.html :))) Pozdrawiam.
 6. Szkoda Lameryt, że nie wspomniałeś nic o tej wyprawie do Krzyśka. Wpadłbym pogadać.
 7. Widzę, że wiosna przyszła to i nowe wycieczki i nowe ramy :))) Będzie dywizja RSów jak nic:))) Na taką fotkę trafiłem przypadkiem, nie wiem czy już była, przejrzałem wątek ale nie zauważyłem. Pewnie było ale jakoś urzekło mnie to zdjęcie więc wrzucam jeszcze raz:))) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4afa006b4db20975.html Tutaj link do fotosika gdzie fota jest w swoim oryginalnym rozmiarze. Pozdrawiam.
 8. Oj żebyś się nie zdziwił kolego Neokat. Ludzie są różni i czasem trafi się ktoś kto w ogóle na takie rzeczy nie zwraca uwagi. Pozdrawiam.
 9. ...czyli chłodnice są od Steyra 1500A. Ubiegając Woodhavena i kończąc historię:))) A może jednak nie... Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information