Skocz do zawartości

Ortografia na forum


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Właśnie za takie wpisy powinno się odcinać ronczki.
Jestem przekonany, że dyslekcja (dysortografia???) to marksistowski mit, ale jeśli w ten mit wierzycie, to postuluję stworzenie nowego, specjalnego działu dla dyslektyków". Niech tam wydalają swoje połamane posty i profetyczne wypowiedzi, których sam Nostradamus by nie zrozumiał, a co dopiero zwykły człek. Pozdrav.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Kopi, to podobne do dżumy, człowiek zaraża się tym, nawet jeśli stosuje środki prewencyjne. Po prostu po jakimś czasie obecności na forum zaczynasz się zastanawiać, czy pisze się historia" czy chistoria". A ja sobie nie życzę, by ktoś infekował mój stary, drogocenny (dla mnie przynajmniej) czerep zarazą analfabetyzmu. Dlatego żądam, by osobnicy nie znający języka polskiego zaczęli korzystać z edytorów tekstu i słowników! Po jakimś czasie sami zauważą u siebie poprawę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pięćset lat,trudno będzie komukolwiek rozczytać się w tym co po sobie zostawiliśmy(pismo trwałe).
pzdr.
ps.Gdyby któryś z nas forumowiczów,przeniósł się w czasy Władzia Łokietka.Niechybnie straciłby głowę.Nasz teraźniejszy bełkot podrzuciłby tylko drwa do pieca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi bandolero!!

\"\"Tak jak myślałem, dysleksja jest wymysłem psychologów, czyli marksistów, a nie naukowców.\"\"\"\"

Wydaje mi się, że przed 1989 roczkiem, to choróbsko nie występowało, lub /i/ było zjawiskiem marginalnym. Obawiam się że ta, pandomia, choroby cygańskiej", /starsi Koledzy wiedzą, o co chodzi , młodsi mogą się popytać starszych, lepiej na Priw, bo Modowie się mogą wnerwić"/, przybyła" jak wszystko co dobre, z USA.

PS. Witam Wszystkich Kolegów, po mojej udanej ucieczce spod saperki"!!!!
Pozdrawiam
GW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tak a propos ilości błędów w wyrazie, przypomniała mi się moja koleżanka ze studiów, która na każdym wykładzie rozwiązywała krzyżówki. Kiedyś zostawiła je na ławce i zajrzałem. Hasło: ptak jak owoc. Wpisała: agrest. Ponieważ agrest miał za dużo liter, więc wpisała po dwie litery w jednej kratce :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie