Jump to content

tyfus

Moderators
 • Content Count

  13213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tyfus last won the day on January 17

tyfus had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

3 Followers

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Chyle czoła... wręcz bezcenne... Powinni jeszcze zgłosić do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (czy jak się to tam u nich nazywa), że próbował okraść z dziedzictwa Ukrainę dla osiągnięcia korzyści majątkowych w Polsce.
 2. Agatka95... możesz się biedactwo nie udzielać... bez łzy w oku, a tym bardziej żalu z naszej strony. I futrzak ma rację z "Biedne dzieci...", bo skoro ich pani nie opanowała sztuki czytania ze zrozumieniem, to czego ich może nauczyć? Widocznie twoja edukacja skończyła się na "Koziołku Matołku", bo z uwielbieniem o tych matołkach piszesz. Jednakże nie pozwolę, abyś obrażała na tym Forum kogokolwiek. Rzekłem.
 3. Też nie pamiętam... za ostra impreza chyba była? i tak nic z tego by nie było, bo jakoś do tej pory to my w realu jeszcze się nie spotkaliśmy a co za tym idzie - marne szanse na sweetfocię z dziubkami na przykład...
 4. Przypomnę, że medaliki mają swój dział do ID. Teleportuję wątek...
 5. wow... Może być uścisk dłoni prezesa?
 6. Przypomnę tylko, że dział ID nie jest od kasztanienia - patrz regulamin działu. Jeżeli w jakimkolwiek dziale identyfikacyjnym pojawi się kasztanienie pod kątem jakiegoś durnego "konkursu", to pobłażliwości już nie będzie. Proszę też o powstrzymanie nerwów. Proponuję posty nie na temat zgłaszać moderatorom forum.
 7. https://forum.odkrywca.pl/topic/654705-bfont-size2font-colorpurpleregulamin---przeczytaj-przed-dodaniem-tematufontb/ https://forum.odkrywca.pl/topic/722539-bfont-size2font-colorred-bbardzo-ważna-informacja-dla-użytkowników-forum-odk---ofertyb-font/
×
×
 • Create New...

Important Information