Jump to content

8total4

Forum members
 • Content Count

  10020
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polskie guziki wojskowe Królestwa Kongresowego http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_guziki_wojskowe_Kr%C3%B3lestwa_Kongresowego
 2. Żadne z plemion słowiańskich zamieszkujących tereny w okolicy Berlina, nie było plemieniem prapolskim.. http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie_po%C5%82abscy
 3. Guziki cywilne, od Średniowiecza wzwyż. http://www.mkn-sondler.de/frames.html pozdro.
 4. W związku z tym iż czeka nas pora długich wieczorów i wśród zapewne znacznej większości Użytkowników, spowoduje to brak dotlenienia pewnych tkanek, oraz więcej czasu będą spędzać przy PC, a co za tym idzie - postów będzie dużo przybywać, acz niekoniecznie na temat.. Panie i Panowie, od kilku tygodni obserwujemy radykalny przypływ off-topic'ów, prywatnych wycieczek, oraz pojawiają się posty, które zamiast pomóc nowym Użytkownikom, bardziej wyglądają jak wyładowywanie na nich negatywnych emocji i pouczanie.. Chciałbym przypomnieć iż jest to dział służący identyfikacji numizmatów i reliktów im
 5. weź Tyfusa, On ostatnimi czasy narzeka na nadmiar wolnego czasu ;-) Zdolny Pacjent, gotować umie i w dodatku mało pije. ps. Hebdy nie bierz, bo nie wytrzymasz psychicznie, przodownik trollowania ;) D.
 6. Szer. 8total4, melduje swoją obecność, oraz gotowość do obrony lokalnej reduty. Pro Memoria ! [`]
 7. pozycje artylerii. te osłonki na zapały od m5, rzadko trafiają się nie pogniecione. łucha też całkiem zacna. pozdro!
 8. Proszę trzymać się tematyki wątku.. dwa ostatnie wpisy nie na temat - wylądowały w koszu..
 9. Dzięki wielkie, potrzebuję właśnie sprawdzić jak najbliżej Września `39, pewnego Żołnierza 25pp. Prawdopodobnie oficer, niestety właśnie po to chciałbym sprawdzić aby się dowiedzieć czy na pewno.. Macie może dostęp do tego z marca `39? pozdrawiam.
 10. w-e, nie dysponujesz może jakimś nowszym rocznikiem oficerskim, najlepiej po 1935r ? ps. błędów w RO bywa dość sporo, spotykałem już poprzestawiane cyfry pułkowe, błędy w nazwiskach itp. pozdrawiam.
 11. W.g. Rocznika Oficerskiego, na rok 1932: przydział: 27 Pułk Piechoty; Służba Administracyjna; Uljański Stefan por. gosp. - płatnik. (Porucznik Gospodarczy - płatnik) tutaj przykładowy schemat jak to działało": http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82u%C5%BCba_intendentury_(II_RP) Skopiuj link do przeglądarki, bo nie domyka nawiasu i bezpośrednio przez hiperłącze nie chce wejść. pozdrawiam.
 12. tak masz rację, to blaszka z oflag II.A Prenzlau. moze jest szansa po numerze więźnia ustalić do kogo należała blaszka ? spróbuj się skontaktować z działem dokumentacji CMJW w Łambinowicach. http://cmjw.biuletyn.info.pl/ pozdrawiam.
 13. Wrzuć fotkę nieśmiertelnika (o ile to blaszka z obozu jenieckiego - może potwierdzić gdzie był). pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information