Jump to content

8total4

Forum members
 • Content Count

  10020
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polskie guziki wojskowe Królestwa Kongresowego http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_guziki_wojskowe_Kr%C3%B3lestwa_Kongresowego
 2. Żadne z plemion słowiańskich zamieszkujących tereny w okolicy Berlina, nie było plemieniem prapolskim.. http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie_po%C5%82abscy
 3. Guziki cywilne, od Średniowiecza wzwyż. http://www.mkn-sondler.de/frames.html pozdro.
 4. druga nie jest carska.. powiedz mi czy ma nity i jak tak to ile.. prawdopodobnie polska, austriacka, brytyjska albo jakiś sowiecki wymysł. pozdro.
 5. W związku z tym iż czeka nas pora długich wieczorów i wśród zapewne znacznej większości Użytkowników, spowoduje to brak dotlenienia pewnych tkanek, oraz więcej czasu będą spędzać przy PC, a co za tym idzie - postów będzie dużo przybywać, acz niekoniecznie na temat.. Panie i Panowie, od kilku tygodni obserwujemy radykalny przypływ off-topic'ów, prywatnych wycieczek, oraz pojawiają się posty, które zamiast pomóc nowym Użytkownikom, bardziej wyglądają jak wyładowywanie na nich negatywnych emocji i pouczanie.. Chciałbym przypomnieć iż jest to dział służący identyfikacji numizmatów i reliktów im pokrewnych. Wątki w miarę możliwości powinny być rozwijane poprzez argumentowanie swoich wypowiedzi, zamieszczanie odnośników czy materiałów źródłowych. Wszystko to oprócz identyfikacji przekazuje i tworzy zbiór wartości edukacyjnej, o którą w internecie często bardzo trudno. Proszę o możliwe opanowanie wpisów nie związanych z tematyką działu, nadmiernych offtopów, postów sprowadzających się do ciągłego pouczania innych (często nowych) użytkowników oraz przede wszystkim o zaniechanie impulsywności i prywatnych wycieczek. Forum posiada dział Hyde-Park, tam można śmiało rozładować emocje, jeżeli nie będzie naruszany ogólno przyjęty regulamin forum oraz netykieta. Wszelkie wpisy rozbijające wątki w dziale Medale, guziki, pieczęcie i inne", ponadmiarowa ilość offtopów oraz posty prowokujące kłótnie czy będące przejawami agresji będą usuwane, a Autorzy odpowiednio nagradzani. Moderacja nie ma nic przeciwko dozie humoru czy odrobinie luzu, nie mniej jednak starajmy się zachować fason, zanim forum stanie się podobne do znanych portali newsowych czy społecznościowych, gdzie często poziom wypowiedzi jest niestety żenujący. Mam nadzieję iż wyraziłem się w miarę zrozumiale. Wszelkie pretensje / za / przeciw i skargi - zapraszam na priv do opiekunów działu.
 6. a nie jest to czasem amerykański mundur ? pas parciany z metalowymi okuciami, hełm przypomina M1, a KB/KBK prawie nie widać.. ps. Azbest, możesz powiedzieć po czym wnosisz że to Polak, że 19/29 Zgrupowanie Piechoty, i jaki ma w.g. Ciebie na sobie mundur? pozdrawiam.
 7. weź Tyfusa, On ostatnimi czasy narzeka na nadmiar wolnego czasu ;-) Zdolny Pacjent, gotować umie i w dodatku mało pije. ps. Hebdy nie bierz, bo nie wytrzymasz psychicznie, przodownik trollowania ;) D.
 8. Szer. 8total4, melduje swoją obecność, oraz gotowość do obrony lokalnej reduty. Pro Memoria ! [`]
 9. pozycje artylerii. te osłonki na zapały od m5, rzadko trafiają się nie pogniecione. łucha też całkiem zacna. pozdro!
 10. pisałem juz o tym wyzej :) socjalizm i tyle.. z lewa się to wzieło. D.
 11. Naziści mieli armię i bojówki balans, oprócz tego co mówisz.. co nie zmienia faktu że i tak większość mieszkańców Rzeszy nie widziała zwady w zbrodniczym systemie politycznym :)
 12. jak można nazwać prawicą coś, co wzięte pod lupę jest lewicą z prawicowymi hasłami?:) populizm, cenzura, ogłupianie, bla bla..
 13. Pacyfiści się spierają, czy z Iraku wrócić z tarczą, czy na tarczy.. Stare baby ekspertami od aborcji, młodzi ludzie od eutanazji.. Katolicy słuchają metalu, Anarchiści pracują w policji, Byli UB-ecy piją wódkę z przywódcami dawnej opozycji.. Księża nie lubią homosów, oprócz tych we własnych szeregach.. Antysemici, bojąc się Islamu popierają politykę Izraela.. Niemcy mają poczucie krzywdy, za majątek po wojnie im zagrabiony.. Mówią nam, że nie lubimy Żydów, chociaż sami zabili ich miliony.. Studenci kochają Papieża, z nauk jego pamiętają kremówki.. Im dłużej się uczysz, tym mniej zarabiasz.. Trzeba było iść do zawodówki.. Punkowcy szanują nazioli, Brzydule zachodzą w ciąże, lecz najbardziej się boję, że moi rodzice kiedyś przyjdą na koncert.." :)
 14. a gdzie ja powiedziałem że koszulka z reprezentantem totalitaryzmu jest cacy ? to był tylko przykład, ot jeden z wielu.. nie kręci mnie polityka, ani w wykonaniu fanów kubków afrika korps, ani w wykonaniu lewicowych ugrupowań takich jak stowarzyszenie N. W.". jestem człowiekiem, interesuje mnie wolność :)
×
×
 • Create New...

Important Information