Skocz do zawartości

Ortografia na forum


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 months later...
... powiem ci tak jeśli chodzi o monetki to nieprzegapisz rzadnej a zresztom wszystko co okrongłe guziki ogniwa od łańcuchów kapsle od piwa wódki pierścionkó bransolet medalikó itd ale naszczęście delta ma id cyfrowom kturej morzna sie nauczyć i niepotrzebnie kopać ale to troche trwa no i jeszcze jedno mojom złotom obrączke pokazuje taksamo jak zawleczke od browara a pierścionek złoty jak folie aluminiowom.no i niewiem czy tylko (*) tak ma czy inne terz...

Znalazłem w dyskusji o wykrywaczach (nie na Odkrywcy).

C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
jak chodzi o kolorek to ace 250 jest dobry ja kopalem ace na ok 50 cm przy durzej cewce moim zdaniem za ta cece sie bardzo ołaca polecem"
Też tak pisze po spożyciu, tylko mi trudniej, bo próbuje polskie znaki wstawiać:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja również chodzę z cewką 11 i uważam ją za bardzo dobrą do tego wykrywacza .Powiem szczerze że bardzo dobrze ładnie łapie mi sygnały .Wykrywacz z tą cewką jest stabilny i dobrze wyłapuje fanty . Nie powiem że SE mam długo bo w sumie nie ale z tego co chodzę z tym sprzętem a jest to jeszcze nie za wiele to jestem bardzo zadowolony z tego wykrywacza wraz z cewką 11" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie