Jump to content

krank

Moderators
 • Content Count

  1679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj w 2 miejscach pod osłoną przykleić jakiś plastik na poxipol i ciągnąć. Później zeszlifujesz...
 2. Poczytaj sobie o tematach związanych z zakupem pierwszego wykrywacza pod militarkę. Wykrywacz który podałeś osobiście bym ominął szerokim łukiem.
 3. Zanurzasz aż do elektroniki. Chyba że masz wykrywacz typowo pod wodę to po uszy :).
 4. Zapraszam do wyszukiwarki gdzie jest masa wątków o zakupie pierwszego wykrywacza, do określonej kwoty.
 5. Szeląg, Krystyna Waza (Ryga). Zapraszam do lektury : http://odkrywca.pl/-regulamin-dzialu-numizmatyka-zanim-dodasz-temat-przeczytaj-obowiazkowo-,691475.html#691475
 6. http://odkrywca.pl/-regulamin-dzialu-numizmatyka-zanim-dodasz-temat-przeczytaj-obowiazkowo-,691475.html#691475 Polecam koledze lekturę regulaminu.
 7. rafal-r1-r3 nie dubluj wątków, raz dodany wątek musi zostać zatwierdzony przez moderatora przed dodaniem ze względu na to że jesteś nowym kolegą na forum.
 8. Osobiście myślę że warto. Jeżeli cena będzie około 1000zł to nie jest majątek dla posiadaczy Deusa z którym pinpointer współpracuje. Kilka zalet za : jak go się zgubi, to nawet jak jest wyłączony, to można go odnaleźć nawet po kilku tygodniach, - 50 poziomów czułośći, - zatapialny na 20 stóp (około 6 m.}, - wytrzymałość bateri do 90 godzin, - 5 lat gwarancji."
 9. krank

  moneta 2

  garet92 na przyszłość staraj się lepiej tytułować watki oraz pisać rzetelny opis przedmiotu ze zdjęcia. Od blokady dzieli Cię jedna karta, więc radzę poczytać regulaminy działów w których dodajesz wątek.
 10. Wybranie 4 tonów powinno pomóc, spróbuj i napisz czy coś pomogło.
 11. Obiecana boratynka 1667, pod głową Jana GFH"
 12. Jeżeli kolega kopijnik pozwoli to wstawię zdjęcia boratynki 1667r.
 13. Tamten już trochę za długi :) link do poprzedniej części: http://www.odkrywca.pl/suvergin-gt-wymiana-doswiadczen,485542.html#485542
 14. Panowie kolejne osobiste wycieczki nie wnoszące nic do tematu będą nagradzane bez ostrzeżenia,to dział sprzętu poszukiwawczego a nie pudelek... Jeżeli dalej będą posty nie na temat wątek uznam za bezsensowny i nie rokujący niczego konstruktywnego w temacie, wynikiem tego będzie blokada i dołek...
×
×
 • Create New...

Important Information