Skocz do zawartości

Ortografia na forum


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Woytas - każdy może się walnąć...
Ja lenia netowego " nie używam - boje się ogłupienia ( o ile to jeszcze możliwe )
Tu chodzi bardziej o składnie , wyrażanie myśli...
Ot przypomniałem sobie :) Chyba Słowacki - jeśli nie - to zasłużenie oberwe...
NIECH JĘZYK GIĘTKI POWIE TO , CO POMYŚLI GŁOWA" - albo coć koło tego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia to tagrze cóś, co wymysilono aby drenczydź óczńuf f szkouah. Surzy to żekomemó poprafieńó snajomosici ortografji fsirut óczńuf i belwruf." Zupełnie jakbym czytał rozmowę na gg lub innym komunikatorze jakiejś grupy młodych ludzi...
Z drugiej strony, dlaczego w powyższym cytacie mój słownik w Firefoxie wskazał jako błędne jedynie ostatnie słowo??? Czyżby nasz język zdegradował się do tego stopnia iż nawet elektronika głupieje próbując go zrozumieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Długi temat.
Ja napisze tak, mi polski język nie jest do niczego potrzebny, nie zarabiam nim pieniędzy, pisze żadko, jedynie na forum. Pisze bo mnie to ciekawi, jak chcecie to mnie wyżućcie, bo błędy robił pewnie bede nadal, co mam? nie udzielać się na żadnym forum? bo nie znam ortografi?
Kiedyś za polske każdy walczył bo myślał że będzie lepiej, a teraz co?
Jak nie jest ktoś złodziejem, ani dobrze nie przykręci to nie zarobi.
Taki jest nasz kraj, a patriotów coraz mniej.
Żal mi takich ludzi co gnębią innych którzy nie znają ortografi, no na stare lata się nie nauczą.
Sam do szkoły nie chętnie chodziłem, i dobrze bo ludzie po studiach pracy nie mają.
Co im po tym że pisać dobrze umieją, znam tylu ludzi którzy umią się wysłowić, pisać poprawnie, a w zwykłym życiu nic nie mają.
Jestem ciekawy co ci maja którzy piszą w tym temacie żeby poniżać tych co nie umią pisać.
Mój bardzo dobry kolega jest po podstawówce, ale ma taką głowe że nie jeden mu zazdrości, nowy piękny dom, kostka brukowa, super autka, garaż na te samochody ma ładniejszy niż nie jeden z was ma domy, takiego jestem zdania, a tu o ortografi wyskakujecie.
To nie sprawiedliowe, nie można tak, bo ktoś nie może paru zdań napisać poprawnie.
Patriotyzm, człowiek chce popisać o konkretnym temacie a ktoś wyskakuje, że przecinek nie w tym mięjscu postawił - to nie przesada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - to nie jest przesada.
Każde forum ma swoje reguły. Biorąc w nim udział - akceptujesz je. Nasze forum ma taką zasadę, że piszemy używając poprawnej polszczyzny.
Jeśli nie chcesz albo nie możesz zaakceptować to po prostu je opuść.
Według mnie w dzisiejszych czasach nie jest trudno pisać tak by nie kaleczyć języka polskiego.
Wybór należy do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie umiem pisać poprawnie, chce byc na tym forum.
Nie wiesz jak mam to zrobić?
Nie ja jeden, nie umiem pisać!
To nie sejm, ty nie ma 99% wykrztałtowanych ludzi, ty jest forum Odkrywca.
nie jesteśmy na forum, dotacje z urzędu czy jak zostać kierownikiem, więkrzość ludzi na tym forum, to prości ludzie, i wątpie żeby byli po doktoracie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledze dobra materialne i ich zdobywanie mocno namieszały w głowie. Rozliczanie ludzi pod względem posiadania a nie osobowości, dobre podejście...
Jak już w duchu patriotycznym jesteśmy(wspomniałeś o tym aż dwa razy) to pragnę Ci powiedzieć że chociażby przez szacunek do Polaków mógłbyś się odrobinę postarać by pisać poprawnie. Osobiście uważam że jestem obywatelem Polski i język jakim się posługuję powinien być stosowany w jak najodpowiedniejszej formie.
Pomijam już fakt że można sobie pobrać wyszukiwarkę która automatycznie podkreśla błędy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak, mi polski język nie jest do niczego potrzebny, nie zarabiam nim pieniędzy"

marian,to pomyśl czy zarabiałbyś pieniądze jakbyś nie umiał czytać i pisać,nawet ogłoszenia że szukają do pracy zamiatacza ulic byś nie znalazł..nic,to nie te czasy kiedy ktoś umiał czytać i pisać i był kimś"
te czasy odeszły razem z królewnami,rycerzami i smokami

Przepraszam,ale sądzę że to co napisałeś nie ma sensu

reszta jak woytas

zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakieś jaja są ... albo prowokacja.
Martian 1984 może okazać się dobrze zorganizowaną grupą trolli internetowych...

Niech ktoś doda mi otuchy - on nie może być prawdziwy ... ;)











http://www.odkrywca.pl/ortografia-na-forum-cz-2-,694587.html#694587


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hebda 22:28 06-10-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie