Jump to content

pawel888

Forum members
 • Content Count

  1642
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kwestia taka,kto określi co to jest zabytek archeologiczny? Nikt nie zna definicji tego pojęcia :-)
 2. Jeżeli częstotliwość jest identyczna ( a rozbieżności w smętkach są dość znaczne) to nawet i na 10 metrów potrafią się zakłócać. Potwierdzone w terenie :)
 3. Piękna! Tylko bezsensu ją rozginałeś na zimno. Szkoda patyny.
 4. Zależy w jakim stopniu Ci poleciał. Ale generalnie najlepiej zadzwonić do producenta i umówić się na odbiór, ewentualnie wysyłkę pocztą.
 5. Na przyszłość- o ile możesz to staraj się nie prostować na zimno. Nie za ciekawie wygląda ta patyna w miejscu rozgięcia. Oliwa z oliwek na ciepło i pozbywasz się przebarwień. Pozdrawiam
 6. Z cewką 30- 900zł. Co do reszty trzeba pytać u producenta.
 7. Adres i numer kontaktowy do producenta podałem w pierwszym poście. Tylko tam można nabyć nowego. Pozdrawiam
 8. W takim razie mogę Ci polecić HS-3, nie zawiedziesz się. Proxima nawet na statyku jest płytsza.
 9. Zależy jak dużo jest tych metalowych drobnych przedmiotów. Teoretycznie powinien dać radę ale w praktyce zależy to od gleby i umiejętności operatora. Najlepiej by było gdybyś nie kupował nowego wykrywacza a kogoś poprosił by przeszukał ten teren, kogoś kto wykrywacz ma od jakiegoś czasu i umie na nim dobrze szukać.
 10. Gizeh- na pewno torebka jednej ze strażniczek które stoją przy co drugim wjeździe do lasu przy tej trasie, która to nosi nazwę kurwensztrase" :)
 11. Również okolice Warszawy. Cynkowy but z drewnianą podeszwą w rozmiarze XXL :)
 12. Kąty Rybackie, deszczowy dzień. W ziemiance dość ładny sygnał. Dokopałem się do akwarium w którym było pudełko po butach owinięte w folię aluminiową, a w pudełku kartka z napisem: Kopałem te ziemianki w 2005r. Taki miły gest od poprzedniego poszukiwacza :) Okolice Warszawy, robiło się już ciemno. Ładny sygnał na burcie transzei. Znów karton owinięty w sreberko ale tym razem w środku był kot zawinięty w torebkę. A ile było domysłów zanim się dowiedziałem że to faktycznie kicia... :)
 13. Tak Bogdan, przy okazji przynoś i nie zostawiaj w szkole. Różni ludzie się trafiają a ostrożności nigdy za wiele :) Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.
×
×
 • Create New...

Important Information