Jump to content

pawel888

Forum members
 • Posts

  1642
 • Joined

 • Last visited

  Never

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pawel888's Achievements

0

Reputation

 1. Jeżeli częstotliwość jest identyczna ( a rozbieżności w smętkach są dość znaczne) to nawet i na 10 metrów potrafią się zakłócać. Potwierdzone w terenie :)
 2. Piękna! Tylko bezsensu ją rozginałeś na zimno. Szkoda patyny.
 3. Zależy w jakim stopniu Ci poleciał. Ale generalnie najlepiej zadzwonić do producenta i umówić się na odbiór, ewentualnie wysyłkę pocztą.
 4. Na przyszłość- o ile możesz to staraj się nie prostować na zimno. Nie za ciekawie wygląda ta patyna w miejscu rozgięcia. Oliwa z oliwek na ciepło i pozbywasz się przebarwień. Pozdrawiam
 5. Z cewką 30- 900zł. Co do reszty trzeba pytać u producenta.
 6. Adres i numer kontaktowy do producenta podałem w pierwszym poście. Tylko tam można nabyć nowego. Pozdrawiam
 7. W takim razie mogę Ci polecić HS-3, nie zawiedziesz się. Proxima nawet na statyku jest płytsza.
 8. Zależy jak dużo jest tych metalowych drobnych przedmiotów. Teoretycznie powinien dać radę ale w praktyce zależy to od gleby i umiejętności operatora. Najlepiej by było gdybyś nie kupował nowego wykrywacza a kogoś poprosił by przeszukał ten teren, kogoś kto wykrywacz ma od jakiegoś czasu i umie na nim dobrze szukać.
 9. Gizeh- na pewno torebka jednej ze strażniczek które stoją przy co drugim wjeździe do lasu przy tej trasie, która to nosi nazwę kurwensztrase" :)
 10. Również okolice Warszawy. Cynkowy but z drewnianą podeszwą w rozmiarze XXL :)
 11. Kąty Rybackie, deszczowy dzień. W ziemiance dość ładny sygnał. Dokopałem się do akwarium w którym było pudełko po butach owinięte w folię aluminiową, a w pudełku kartka z napisem: Kopałem te ziemianki w 2005r. Taki miły gest od poprzedniego poszukiwacza :) Okolice Warszawy, robiło się już ciemno. Ładny sygnał na burcie transzei. Znów karton owinięty w sreberko ale tym razem w środku był kot zawinięty w torebkę. A ile było domysłów zanim się dowiedziałem że to faktycznie kicia... :)
 12. Tak Bogdan, przy okazji przynoś i nie zostawiaj w szkole. Różni ludzie się trafiają a ostrożności nigdy za wiele :) Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.
 13. Się tak zastanawiałem kiedy sprawy Boeinga i TU-154m będą powiązane. Długo się nie naczekałem ;)
×
×
 • Create New...

Important Information