Jump to content

Hebda

Moderators
 • Posts

  8819
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hebda

 1. Często niewidoczny ale zawsze jestem. Hebda na stanowisku!
 2. Znaczy jakis samolot typowo radziecki,kilkaset metrow dalej grobnal sie IL,musieli ladnie sie naparzac
 3. Luski 12,7ruskie.ale byly na uzbrojeniu wielu aeroplanow sowieckich:/ cala luska 23mm z innego miejsca,tylko dla skali jest na zdjeciu, Bjar,to ze ruski to ja znaju,ale jaki?:)
 4. Jak w temacie,Dolny Slask.masa fragmentow,sporo na wierzchu,drobny ulamek na zdjeciu.brak sygnatur,dwa charakterystyczne elementy to przedmiot z czerwona "glowka" z drucikami ja zawiasach,oraz okragle blaszki z zaworami w srodku. Zapewne rusek(polcalowe luski z "ognia" Luska 23mm dla skali.
 5. Pruski rozen.wyglada na ostro kombinowany.brak sygnatur.pochwa nie wiem czy oryginalna.prosze o wszelkie info(szable nie moj temat)
 6. Ew moze cos zwiazanego z koleja(parowoz itp) bo bliziutko byla waskotorowka
 7. Pierwotnie okrągłe,obecnie lekko owalne.solidna,gruba blacha,coś mi świta ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.Waga ponad 20kg.Ma "ucha" jakby miało być mocowane do burty czy coś w ten deseń.Brak wymiarów,ale ok 40cm srednicy i z pół metra wwysokośc.
 8. " To jest ogromny wystrzał endorfin, adrenalina plus sto. Można porównać to chyba jedynie do lotu na Księżyc" Na księżycu był i się nie pochwalił ? Co roku smigają po tych polach,i praktycznie nic.. To jest ogromny wystrzał endorfin, adrenalina plus sto. Można porównać to chyba jedynie do lotu na Księżyc Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-sensacyjne-odkrycie-pod-grunwaldem-w-ziemi-byly-dwa-topory-b,nId,4699183#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 9. Niewidoczny długo,komplikacje życiowe.Ale pamiętam i już jestem:) Melduje się!
 10. 80 lat a historia wciąż żywa,póki żyją Ci którzy pamiętają. A Tych których już nie ma - - Z uszanowaniem,uczcijmy dziś ich pamięć Melduję się.
 11. No,po kilku zawirowaniach życiowych wróciłem na Odkr:) Jak w tytule,wzięta ze złomu po cenie koloru. Na jednym foto do porównania ruska 76ka Niestety brak jakichkolwiek bić,zostały zeszlifowane przed położeniem srebrnej warstwy Tęgie głowy jak Bjar i inne nie dały rady zidować Może ktoś coś? pzdr
×
×
 • Create New...

Important Information