Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

GeneralRemek

Forum members
 • Content Count

  1418
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajnie, że mój ulubiony wątek znowu ruszył. Bjar mam pytanie, czy jesteś pewny, że Kakao Suchard wrzucone przez Ciebie wcześniej jest polskie? Mam takie same, w stanie db+ i stąd moja ciekawość, a nie mam jednoznacznych dowodów na jego polskość.
 2. Strzelec Generał(?)Remek na posterunku.
 3. gadzam się że przycinanie łopatek LWP-owskich mija się z cenem, czerpak jest za krótki i będzie wysuwał się z pokrowca, ponadto owy czerpak jest zbyt płaski w stosunku do przedwojennej, no i trzonek a inny kształt." Jest to jednak jakaś alternatywa. Każda łopatka zawsze będzie się wysuwała z pokrowca, czemu zapobiega regulaminowe noszenie razem z nią bagnetu. Trzonek niestety automatycznie do wymiany, co dodatkowo zwiększa koszty.
 4. Kol. Palindrom - uważaj, bo zaraz zostaniesz zrównany z ziemią bo masz 1 posta na liczniku, a Twoja potężna wiedza" stanie się świetnym pretekstem do pokpiwań mimo rzekomego bardzo dziękuję za opinie (głównie jak widać krytyczne, które wolę od kretyńskich "super robota- byle tak dalej!)" :)
 5. Przepraszam za masło maślane w pierwszym zdaniu, proszę moderatora o korektę.
 6. "nowe z portalu są po prostu używane...;)" Fascynująca teoria, do tej pory sądziłem, że moja percepcja działa i ma się bardzo dobrze, zwłaszcza że ów buty miałem w ręce i oglądałem, nówki prosto z fabryki za bardzo przyzwoitą cenę, ale przekonywał nie będę, jeśli ktoś ma ochotę płacić 410 złotych zamiast 190-200 to nie przekonuję. ikt chyba nie czyta tego co piszę, raczej poprzestaje na oglądaniu obrazków" Te 'obrazki' jak to eufemistycznie nazwałeś, to dziesiątki zdjęć oryginalnych hełmów. Naoczni świadkowie w postaci tych garnków przemawiają do mnie póki co mocniej. Niemniej jednak idea wątku ciekawa, śledzę z uwagą.
 7. Dla porównania korek z trzech oryginalnych garnków. Koloru szanowny R51 i gęstości korka się nie czepiam, bo te dwa parametry występowały w wielu różnych konfiguracjach.
 8. Koszt takich trzewików to około 410 PLN" Nieprawda, nowe kaerwupiaki" spokojnie są do dostania w granicach 200 złotych, używane z odpowiednich źródeł nawet od 100. Jeśli chodzi o kwestię wżerów i korka, pełna zgoda z visem - wżery paskudnie biją po oczach tak przed jak i po nałożeniu korka, a krawędzie są zdecydowanie za ostre.
 9. lina_90, konkretny sprzęcik widzę. Z tego wszystkiego to w sumie Batchat najgorszy, kilka razy rozwalił mnie swoim szybkim rajdem zaraz po rozpoczęciu bitwy. A nerwy jak cholera ;) U mnie stoi IS, KW2,KW1, Pantera II, S51, VK3601(H).
 10. Tak, Neptunak. Wszystko masz wyjaśnione w tym linku: http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=6462&sid=232f76646738d36f4177399146eae744 Pozdrawiam z Pantery II ;)
×
×
 • Create New...

Important Information