Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

GeneralRemek

Forum members
 • Content Count

  1418
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Strzelec Generał(?)Remek na posterunku.
 2. gadzam się że przycinanie łopatek LWP-owskich mija się z cenem, czerpak jest za krótki i będzie wysuwał się z pokrowca, ponadto owy czerpak jest zbyt płaski w stosunku do przedwojennej, no i trzonek a inny kształt." Jest to jednak jakaś alternatywa. Każda łopatka zawsze będzie się wysuwała z pokrowca, czemu zapobiega regulaminowe noszenie razem z nią bagnetu. Trzonek niestety automatycznie do wymiany, co dodatkowo zwiększa koszty.
 3. Kol. Palindrom - uważaj, bo zaraz zostaniesz zrównany z ziemią bo masz 1 posta na liczniku, a Twoja potężna wiedza" stanie się świetnym pretekstem do pokpiwań mimo rzekomego bardzo dziękuję za opinie (głównie jak widać krytyczne, które wolę od kretyńskich "super robota- byle tak dalej!)" :)
 4. Przepraszam za masło maślane w pierwszym zdaniu, proszę moderatora o korektę.
 5. "nowe z portalu są po prostu używane...;)" Fascynująca teoria, do tej pory sądziłem, że moja percepcja działa i ma się bardzo dobrze, zwłaszcza że ów buty miałem w ręce i oglądałem, nówki prosto z fabryki za bardzo przyzwoitą cenę, ale przekonywał nie będę, jeśli ktoś ma ochotę płacić 410 złotych zamiast 190-200 to nie przekonuję. ikt chyba nie czyta tego co piszę, raczej poprzestaje na oglądaniu obrazków" Te 'obrazki' jak to eufemistycznie nazwałeś, to dziesiątki zdjęć oryginalnych hełmów. Naoczni świadkowie w postaci tych garnków przemawiają do mnie póki co mocniej. Niemniej jednak idea wątku ciekawa, śledzę z uwagą.
 6. Dla porównania korek z trzech oryginalnych garnków. Koloru szanowny R51 i gęstości korka się nie czepiam, bo te dwa parametry występowały w wielu różnych konfiguracjach.
 7. Koszt takich trzewików to około 410 PLN" Nieprawda, nowe kaerwupiaki" spokojnie są do dostania w granicach 200 złotych, używane z odpowiednich źródeł nawet od 100. Jeśli chodzi o kwestię wżerów i korka, pełna zgoda z visem - wżery paskudnie biją po oczach tak przed jak i po nałożeniu korka, a krawędzie są zdecydowanie za ostre.
 8. lina_90, konkretny sprzęcik widzę. Z tego wszystkiego to w sumie Batchat najgorszy, kilka razy rozwalił mnie swoim szybkim rajdem zaraz po rozpoczęciu bitwy. A nerwy jak cholera ;) U mnie stoi IS, KW2,KW1, Pantera II, S51, VK3601(H).
 9. Tak, Neptunak. Wszystko masz wyjaśnione w tym linku: http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=6462&sid=232f76646738d36f4177399146eae744 Pozdrawiam z Pantery II ;)
 10. Francuskie czołgi to totalna porażka, po tym jak pod górkę musiałem jechać 3 km/h (!) sprzedałem to, i dalej gram niemieckimi. Z tym że ostatnio w ogóle nie mam czasu na grę, ale zgadzam się, że strasznie wciąga...
 11. Panowie, gra ktoś jeszcze?
 12. A może któryś z kolegów szuka przy granicy?
 13. pokemon" - miałeś się meldować do 2032 co roku 1 września :)
×
×
 • Create New...

Important Information