Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

blackdog

Forum members
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by blackdog

 1. święty, jeżeli kupować coś lepszego to na pewno Kaiserka a nie Hermesa :) za Wizarda w stanie idealnym z odbiornikiem GPS na bluetooth (zależy jeszcze jakim) 500 złotych to rozsądna cena - za samego Wizarda nie bardzo choćby był ideałem :) Universal ma tą zaletę, że ma dużo lepszy ekranik bo wiadomo rozdzielczość VGA i można ekranik zamknąć co automatycznie robi go dużo bardziej odpornym na ewentualną bube :)
 2. oczywiście , że można :) ale co do linku który podałeś to ten Wizard nie jest warty 500 złotych :) za te pieniądze można kupić o wiele lepszego Universala czyli spv m5000 :) zwał jak zwał :)
 3. Swięty w czym kalibrujesz ?? w Ozim ?? gdzies na forum TrekBuddyego wyczytałem, że takie przekłamania mogąpowstawać przy wyborze Datum podczas kalibracji :) aczkolwiek sam dopiero się wgryzam w temat i nie za bardzo jeszcze rozumiem co to są te Map Datum - w Ozim jest ich do wyboru jakies na oko 40 różnych , dodatkowo jeszcz Map Projection - tez na oko ze 20 :) troche skalibrowanych mapek jest tutaj: http://www.iwan.eu07.pl/gps/ :) aczkolwiek musisz potestowac czy te kalibracjie są wykonane prawidłowo
 4. blackdog

  Napisy na murze

  Wierząc w Niemcy zmierzymy się z przeinaczeniem " IMHO oczywiście :)
 5. http://www.geoportal.gov.pl a zobacz tutaj czy nie ma tego jeziorka sfotografowanego (zdjęcia lotnicze, przeważnie lepszej jakości niż gogolowskie, bo googlowskie są z satelity pstryknięte :))
 6. poza tym, jeżeli podczas katastrofy nastąpił wybuch środków bojowych, to raczej to co zostało z samolotu to nie jest w jednym kawałku ani nawet w kilku większych....
 7. http://rapidshare.com/files/55082245/Wydawnictwo_Militaria_227_-_Gaz_64-67.pdf takie cuś mogę dorzucić :)
×
×
 • Create New...

Important Information