canabis.dw Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 Godzinę temu, bodziu000000 napisał: Ja pie***le, jak w madmaxsie 1
karpik Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 6 godzin temu, bodziu000000 napisał: VID_20251111_073818_519.mp4 VID_20251111_073813_260.mp4
soldierprzemo Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 10 godzin temu, bodziu000000 napisał: Jakie oni w tej Rosji mają piękne zachody słońca
Jedburgh_Ops Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 (edytowane) W dniu 9.11.2025 o 18:43, pawel_breslau napisał: Moim zdaniem oni w niczym nie różnią się od siebie. Kiedyś, gdy byłem młodszy nie dostrzegałem jaki to ruSSki jest złym człowiekiem, narodem. Kiedyś byłem pełen podziwu dla daniny krwi, którą oddali za nasz kraj wyzwalając go spod okupacji jedynego (dla moich zmysłów w tamtym czasie) wroga. Ale to było wiele lat temu. Później zaczęto mówić (między innymi moja ŚP Babcia) o tym jak ci wyzwoliciele się zachowywali na wyzwalanych terenach, w wielu przypadkach będąc właśnie w stanie upojenia alkoholowego. Dzisiaj, będąc już człowiekiem o 50-cio letnim stażu życiowym, widząc co ci szakale robią innym ludziom, innym narodom (wcześniej zresztą też), nienawidzę ich po 10-cio krotność, zresztą, jak cały wschodni blok (tak myślę), który był pod panowaniem roSSji po zakończeniu II WŚ. Ale to tylko moje osobiste przemyślenia. Cóż, oni nie zmienili się od wieków, nie zmieniają się i zmieniać się nie będą. To taki tępy naród, któremu mnie opłaca się podawać ręki na pomoc bo i tak za jakiś czas strzeli nam w łeb z tyłu. Ja, też niby „wychowany” na Klossie i pancernych, ale na szczęście oprzytomniałem również bardzo szybko i to z kilku powodów. A na pewno wydatnie pomógł mi przy tym towarzysz Maciej Szczepański który robił, co w jego mocy, aby w obozie demoludów nasz barak był najweselszy. Bzika na punkcie historii II wojny miałem odkąd pamiętam, od dzieciństwa, a dzięki towarzyszowi Szczepańskiemu w TVP zawsze obok demoludowskich filmów wojennych leciały też filmy brytyjskie i amerykańskie z w miarę aktualnej produkcji. Oprzytomniałem już jako 12-13 latek, ponieważ: a) moim najlepszym przyjacielem był w podstawówce chłopiec, którego mama była anglistką i oprócz tego, że wykładała na anglistyce UW to była silnie związana z British Council, gdzie zawsze był co kwartał folder z programami Sekcji Polskiej BBC. I już jako taki knypek z 5-6. klasy podstawówki miałem ten luksus, że rodzice nie musieli zawzięcie kręcić gałką radia w poszukiwaniu VoA, Wolnej Europy, czy BBC, tylko od przyjaciela przynosiłem co kwartał elegancki program wraz z częstotliwościami. I mój ówczesny przyjaciel jest nim do dziś. b) dokładnie tak, jak u Ciebie – edukacja babć i dziadków oraz rodziców (bo już wtedy byli na świecie), jak wyglądało „wyzwalanie” Polski przez turańską sowiecką, w trupa pijaną dzicz-soldateskę. Coś się teraz zmieniło na Ukrainie po tylu dekadach od zakończenia II wojny światowej? A i owszem, zmieniło się – na jeszcze gorsze. Pijane w trupa frontowe sowieckie drugowojenne bydło jakie było, takie było, ale mimo wszystko nie kastrowało ludzi, nie jadło ich, nie torturowało na wszelkie wyobrażalne i niewyobrażalne sposoby, nie niosło ze sobą na masową skalę HIV, gruźlicy, wirusowego zapalenia wątroby typu C i chorób wenerycznych. Do tego dziesiątki tysięcy dewiantów, zwyroli i patoli wcielonych teraz z więzień do wojska. Edytowane 11 Listopad 2025 przez Jedburgh_Ops
Cypis Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 (edytowane) atak dronowy na НПЗ «Орскнефтеоргсинтез» 1111 (1)(6).mp4 tmp2jocfsqg.mp4 Edytowane 11 Listopad 2025 przez Cypis
pawel_breslau Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 6 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: Ja, też niby „wychowany” na Klossie i pancernych, ale na szczęście oprzytomniałem również bardzo szybko i to z kilku powodów. A na pewno wydatnie pomógł mi przy tym towarzysz Maciej Szczepański który robił, co w jego mocy, aby w obozie demoludów nasz barak był najweselszy. Bzika na punkcie historii II wojny miałem odkąd pamiętam, od dzieciństwa, a dzięki towarzyszowi Szczepańskiemu w TVP zawsze obok demoludowskich filmów wojennych leciały też filmy brytyjskie i amerykańskie z w miarę aktualnej produkcji. Oprzytomniałem już jako 12-13 latek, ponieważ: a) moim najlepszym przyjacielem był w podstawówce chłopiec, którego mama była anglistką i oprócz tego, że wykładała na anglistyce UW to była silnie związana z British Council, gdzie zawsze był co kwartał folder z programami Sekcji Polskiej BBC. I już jako taki knypek z 5-6. klasy podstawówki miałem ten luksus, że rodzice nie musieli zawzięcie kręcić gałką radia w poszukiwaniu VoA, Wolnej Europy, czy BBC, tylko od przyjaciela przynosiłem co kwartał elegancki program wraz z częstotliwościami. I mój ówczesny przyjaciel jest nim do dziś. b) dokładnie tak, jak u Ciebie – edukacja babć i dziadków oraz rodziców (bo już wtedy byli na świecie), jak wyglądało „wyzwalanie” Polski przez turańską sowiecką, w trupa pijaną dzicz-soldateskę. Coś się teraz zmieniło na Ukrainie po tylu dekadach od zakończenia II wojny światowej? A i owszem, zmieniło się – na jeszcze gorsze. Pijane w trupa frontowe sowieckie drugowojenne bydło jakie było, takie było, ale mimo wszystko nie kastrowało ludzi, nie jadło ich, nie torturowało na wszelkie wyobrażalne i niewyobrażalne sposoby, nie niosło ze sobą na masową skalę HIV, gruźlicy, wirusowego zapalenia wątroby typu C i chorób wenerycznych. Do tego dziesiątki tysięcy dewiantów, zwyroli i patoli wcielonych teraz z więzień do wojska. Cóż, lepiej bym tego nie ujął Dodać tylko należy, że wtedy tym motłochem dowodził karakan z wąsami a teraz karakan bez włosów na głowie.
Cronos Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 Ja nie potrafię zrozumieć jednego... "Ziomek" który jeszcze niedawno latał w koszulce "Katyń Pamiętamy" i krzyczał hasła o sierpie i młocie i jacy ruscy to źli, dziś w koszulce "Wołyń Pamiętamy" krzyczy hasła na Banderę i zachwala ruskich w postach na FB... A i nim dowodzi karakan z jednym okiem.
karpik Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 "W Moskwie zaprezentowano humanoidalnego robota IDOL z wbudowaną sztuczną inteligencją" Z ruską duszą na pewno. VID_20251111_200536_537.mp4 3
pawel_breslau Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 Ciekawe kiedy NATO w końcu powie dość. Musimy chyba poczekać, aż jakaś bombka albo dronik spadnie na bardziej zurbanizowane tereny. https://www.onet.pl/informacje/nowa-technika-wojskowa/w-rumunii-rozbil-sie-rosyjski-dron/8ctd12m,30bc1058
Cypis Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 (edytowane) Godzinę temu, karpik napisał: "W Moskwie zaprezentowano humanoidalnego robota IDOL z wbudowaną sztuczną inteligencją" Z ruską duszą na pewno. VID_20251111_200536_537.mp4 jak większość ruskich , zdrowo najeb....y Edytowane 11 Listopad 2025 przez Cypis
Jedburgh_Ops Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 KGB próbuje werbować w Polsce. „Wykorzystują szantaż” Prokuratura Okręgowa w Warszawie rozpoczęła śledztwo dotyczące prób werbunku pracowników Narodowego Zarządu Antykryzysowego przez białoruskie służby specjalne — informuje RMF FM. Według ustaleń, agenci KGB kontaktowali się z obywatelami Białorusi mieszkającymi w Polsce, oferując im współpracę. Nowe władze chciały karać za przekazanie Ukrainie uzbrojenia. Śledztwo umorzone Śledztwo w sprawie przekazania Ukrainie przez słowacki rząd myśliwców MiG-29 i systemu przeciwlotniczego Kub zostało umorzone - przekazała słowacka policja. Politycy koalicji, którzy objęli władzę na Słowacji jesienią 2023 roku chcieli rozliczenia poprzedniego rządu za przekazanie Ukrainie myśliwców MiG-29 i systemu przeciwlotniczego Kub.
Jedburgh_Ops Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 1 godzinę temu, karpik napisał: "W Moskwie zaprezentowano humanoidalnego robota IDOL z wbudowaną sztuczną inteligencją" VID_20251111_200536_537.mp4 49 minut temu, Cypis napisał: jak większość ruskich , zdrowo najeb....y Pamiętacie gdzieś tak między Vol. 2 a Vol. 4 taki filmik z ruskim sołdatem, który spokojnie miał w sobie 10-15‰, niemniej dzielnie walczył, żeby iść ulicą, ale chodnik był częściowo na skarpie i po lewej stronie chodnika był spadek w dół. Sołdat był tak nawalony, że ledwo szedł zgięty w pasie, aż w końcu potknął się i lotem świszcząco-koszącym poleciał w dół tej skarpy - pamiętacie? Ten robot to rekonstruktor tego sołdata.
Cypis Napisano 11 Listopad 2025 Napisano 11 Listopad 2025 u ruskich zapowiada się gorąca listopadowa noc 1
Jedburgh_Ops Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Atak prorosyjskiej grupy na polski wodociąg. Mamy nowe ustalenia W maju 2025 roku doszło do manipulowania parametrami technicznymi stacji uzdatniania wody Szczytno przez prorosyjskich haktywistów.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się