Jedburgh_Ops Napisano 7 Listopad 2025 Napisano 7 Listopad 2025 54 minuty temu, bodziu000000 napisał: Zdziwieni niech się zgłoszą do tego postu, tylko kulturalnie, w kolejce i bez przepychania się, żeby serwer „Odkrywcy” to wytrzymał, bo prawdopodobnie będą tłumy zdziwionych.
soldierprzemo Napisano 7 Listopad 2025 Napisano 7 Listopad 2025 https://youtu.be/wmzeUnV5rj8?si=g-0Es6e3uTxSFNWh
karpik Napisano 7 Listopad 2025 Napisano 7 Listopad 2025 (edytowane) Zachód musi poprawić system GPS i jego "otoczenie" lub stworzyć coś nowego bo już dawno widać, że w razie W będzie bezużyteczny lub nawet szkodliwy. "Tysiące „statków-duchów” NATO pojawiły się u wybrzeży Finlandii Fiński system monitoringu morskiego zarejestrował ponad 18 tysięcy fałszywych sygnałów o statkach NATO „pojawiających się” na Morzu Bałtyckim. Według danych Helsingin Sanomat na radarach widniały hiszpańskie, brytyjskie i kanadyjskie jednostki, które w rzeczywistości znajdowały się tysiące kilometrów dalej. Niektóre u wybrzeży Oceanu Indyjskiego, Somalii i Japonii. Fińska agencja Traficom nie wyklucza, że masowa awaria może być wynikiem cyberataku. Incydent miał miejsce w trakcie operacji NATO „Bałtycka Godzina” dotyczącej rozminowywania akwenu wokół wysp Hanko i Porkkalanniemi." Edytowane 7 Listopad 2025 przez karpik
karpik Napisano 7 Listopad 2025 Napisano 7 Listopad 2025 6 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: Zdziwieni niech się zgłoszą do tego postu, tylko kulturalnie, w kolejce i bez przepychania się, żeby serwer „Odkrywcy” to wytrzymał, bo prawdopodobnie będą tłumy zdziwionych. Ci idą bez szemrania. Kto jest głupszy? VID_20251107_220155_426.mp4
karpik Napisano 7 Listopad 2025 Napisano 7 Listopad 2025 "Orban oświadczył, że Węgry „uzyskały zwolnienie z amerykańskich sankcji na rosyjskie nośniki energii”" Nic to jeżeli to prawda. Żeleński wprost dziś mówił, że zadba o "sankcje" na Węgry innymi sposobami.
Cypis Napisano 7 Listopad 2025 Napisano 7 Listopad 2025 (edytowane) minus Ka-226 , awaria , 4 x 300 , 3 x 200 , na pokładzie był dyrektor Кизлярского электромеханического завода , ale na razie nie podali czy jest dwusetką czy trzysetką IMG_5125.MP4 Edytowane 7 Listopad 2025 przez Cypis
soldierprzemo Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 2 godziny temu, karpik napisał: Tzw. chybił- trafił. VID_20251108_105631_024.mp4.mov Czemu w pdf podajesz link?
karpik Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 4 minuty temu, soldierprzemo napisał: Czemu w pdf podajesz link? Sorka. Czasem filmiki nie zapisują się na forum. Nie wiem czemu, ale wystarczy je np. wysłać do siebie na mail i już można je wrzucić normalnie . Przeważnie takie usuwam. Teraz przez pośpiech nie zauważyłem.
karpik Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 8 minut temu, soldierprzemo napisał: Czemu w pdf podajesz link? Po wysłaniu sobie filmik jest ok VID_20251108_105631_024.mp4.mov.mp4
karpik Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 Kierunek pokrowski. VID_20251108_144908_957.mp4
karpik Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 "Rosjanie zaatakowali transport ewakuacyjny oznaczony jako misja humanitarna „Proliska”. „Dron zawisł na kilka sekund, jakby się przyglądał. Udało nam się wyskoczyć — i zaraz po tym nastąpił wybuch. Uderzenie trafiło dokładnie w tę samą naklejkę, którą pokazywali na swoich kanałach telegramowych”. Wcześniej Rosjanie publikowali już wideo, na którym dron omija ten sam pojazd i rzekomo „nie wyrządza szkody ukraińskim humanitarnym”." VID_20251108_145324_869.mp4
karpik Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 Pszenno- ziemniaczany car nie brzydzi się rąbać fiskarsem? VID_20251108_172718_714.mp4 1
Cronos Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 42 minuty temu, karpik napisał: Pszenno- ziemniaczany car nie brzydzi się rąbać fiskarsem? VID_20251108_172718_714.mp4 Zwróćcie uwagę na innych drwali w planie, chyba zrobili niezły casting z jednym wymaganiem - brak umiejętności używania siekiery:) Przy nich Olek w czapce kucharza to istna Mińska masakra siekierą ręczną:)
canabis.dw Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 59 minut temu, karpik napisał: VID_20251108_171443_351.mp4 jakim żesz. trzeba być skur***ynem zwyrodniałym, żeby czerpać radość z takich zabaw, na tyle dużą, by się tym bez oporów pochwalić z otwartą przyłbicą w internecie.
karpik Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 14 minut temu, canabis.dw napisał: jakim żesz. trzeba być skur***ynem zwyrodniałym, żeby czerpać radość z takich zabaw, na tyle dużą, by się tym bez oporów pochwalić z otwartą przyłbicą w internecie. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa podejrzewać, że tego typu "wypływające" filmiki to nie jakieś przypadki, tylko filmy edukacyjne(dla tych, którzy chcieliby się wychylić) i instruktażowe(jako przyzwolenie dla kadry).
canabis.dw Napisano 8 Listopad 2025 Napisano 8 Listopad 2025 3 minuty temu, karpik napisał: Można z dużą dozą prawdopodobieństwa podejrzewać, że tego typu "wypływające" filmiki to nie jakieś przypadki, tylko filmy edukacyjne(dla tych, którzy chcieliby się wychylić) i instruktażowe(jako przyzwolenie dla kadry). Świadczyć tego typu usługi dla celów wojskowych to jedno, ale firmować to jeszcze swoją mordą, to już trzeba być totalnie bezrefleksyjną łajzą...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się