Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
28 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

Jak będzie potrzebna mobilizacja to ona będzie. Łysy ludobójca nie zakończy wojny z powodu niezadowolonych ruskich. Co najwyżej złapie ich mocniej za pysk.

PS. Gdyby głos ruskiej ulicy miał jakiś wpływ na działania mordercy, już dawno byłoby po wojnie.

np. "w maju 2025: 64% rosjan było za dialogiem z Ukrainą, natomiast ok. 28% za kontynuacją działań wojennych."

Napisano

"Wywiadowcy zniszczyli rosyjski "Triumf" oraz inne kosztowne śmieci obiekty obrony przeciwlotniczej na Krymie 

 

W GUR pokazano ekskluzywne wideo uderzenia na punkt dowodzenia dywizjonu rakiet przeciwlotniczych S-400 "Triumf", który znajdował się na pozycji bojowej, rosyjskiego wielofunkcyjnego radaru 92N6E oraz sprzętu systemu autonomicznego zasilania punktu dowodzenia S-400.

 

W nocy z 1 na 2 listopada wywiadowcy z powodzeniem trafili również lotniskowy radar obserwacyjny "AORL-1AS" oraz radar P-18 "Trek" rosyjskiej armii okupacyjnej."

Napisano
25 minut temu, karpik napisał:

Jak będzie potrzebna mobilizacja to ona będzie. Łysy ludobójca nie zakończy wojny z powodu niezadowolonych ruskich. Co najwyżej złapie ich mocniej za pysk.

PS. Gdyby głos ruskiej ulicy miał jakiś wpływ na działania mordercy, już dawno byłoby po wojnie.

np. "w maju 2025: 64% rosjan było za dialogiem z Ukrainą, natomiast ok. 28% za kontynuacją działań wojennych."

Nie chcą? Zawsze można im wmówić, że chcą. A jak ważny instytut mówi, że chcą, to ten co nie chce, rosjaninem nazywać się nie może i trafi na przemiał na front.

 

"Rosjanie mają dość. Putin sprzeciwia się marzeniom rodaków" [OPINIA] https://share.google/CUpF2zlbpYqhNz2Gf

Napisano
7 minut temu, toska napisał:

Że znaczy sam ebnie w naszą matkę ziemię?

Lepiej żeby nie strzelano do wszystkich dronów. Np. taki wabik mniej strat narobi gdy sam spadnie a nie w komplecie z rakietą która z przyczyn technicznych w niego nie trafiła. 

Napisano

— W tym roku Ukraina otworzy dwa przedstawicielstwa w Berlinie i Kopenhadze odpowiedzialne za sprzedaż broni, która jest dostępna w nadwyżkach oraz wytwarzana w ramach współprodukcji — poinformował w poniedziałek prezydent Wołodymyr Zełenski.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-chce-sprzedawac-bron-w-europie-zelenski-wskazal-dwa-miasta/3dk81sh?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

Napisano
3 godziny temu, M81 napisał:

 

Niemcy mają inne zdanie na ten temat:

"Niemiecki generał mówił o strącaniu dronów. "Zbyt duże ryzyko"

Inspektor generalny Bundeswehry generał Carsten Breuer opowiedział się za unikaniem zestrzeliwania dronów w niemieckiej przestrzeni powietrznej. Ocenił, że wiąże się to ze zbyt dużym ryzykiem dla ludności cywilnej."

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/niemiecki-general-mowil-o-stracaniu-dronow-zbyt-duze-ryzyko/0qfgwxz,79cfc278

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie