karpik Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 28 minut temu, bodziu000000 napisał: Jak będzie potrzebna mobilizacja to ona będzie. Łysy ludobójca nie zakończy wojny z powodu niezadowolonych ruskich. Co najwyżej złapie ich mocniej za pysk. PS. Gdyby głos ruskiej ulicy miał jakiś wpływ na działania mordercy, już dawno byłoby po wojnie. np. "w maju 2025: 64% rosjan było za dialogiem z Ukrainą, natomiast ok. 28% za kontynuacją działań wojennych."
karpik Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 Pierwszy filmik- z roku 2022, drugi z wczoraj. VID_20251103_174015_112.mp4 VID_20251103_174010_526.mp4
karpik Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 "Wywiadowcy zniszczyli rosyjski "Triumf" oraz inne kosztowne śmieci obiekty obrony przeciwlotniczej na Krymie W GUR pokazano ekskluzywne wideo uderzenia na punkt dowodzenia dywizjonu rakiet przeciwlotniczych S-400 "Triumf", który znajdował się na pozycji bojowej, rosyjskiego wielofunkcyjnego radaru 92N6E oraz sprzętu systemu autonomicznego zasilania punktu dowodzenia S-400. W nocy z 1 na 2 listopada wywiadowcy z powodzeniem trafili również lotniskowy radar obserwacyjny "AORL-1AS" oraz radar P-18 "Trek" rosyjskiej armii okupacyjnej." VID_20251103_175138_555.mp4
karpik Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 25 minut temu, karpik napisał: Jak będzie potrzebna mobilizacja to ona będzie. Łysy ludobójca nie zakończy wojny z powodu niezadowolonych ruskich. Co najwyżej złapie ich mocniej za pysk. PS. Gdyby głos ruskiej ulicy miał jakiś wpływ na działania mordercy, już dawno byłoby po wojnie. np. "w maju 2025: 64% rosjan było za dialogiem z Ukrainą, natomiast ok. 28% za kontynuacją działań wojennych." Nie chcą? Zawsze można im wmówić, że chcą. A jak ważny instytut mówi, że chcą, to ten co nie chce, rosjaninem nazywać się nie może i trafi na przemiał na front. "Rosjanie mają dość. Putin sprzeciwia się marzeniom rodaków" [OPINIA] https://share.google/CUpF2zlbpYqhNz2Gf
pawel_breslau Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 36 minut temu, M81 napisał: Niestety, ale nie ma się czym chwalić
doom1 Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 Ale te, które spadną przed linią Wisły, czy za? Parodia państwa - nie ogarniał przed - nie ogrania teraz.
karpik Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 O dobrą kawkę, że jeszcze w tym miesiącu będzie na froncie VID_20251103_193434_826.mp4
toska Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 Godzinę temu, M81 napisał: Że znaczy sam ebnie w naszą matkę ziemię?
MarekA Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 7 minut temu, toska napisał: Że znaczy sam ebnie w naszą matkę ziemię? Lepiej żeby nie strzelano do wszystkich dronów. Np. taki wabik mniej strat narobi gdy sam spadnie a nie w komplecie z rakietą która z przyczyn technicznych w niego nie trafiła.
pawel_breslau Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 — W tym roku Ukraina otworzy dwa przedstawicielstwa w Berlinie i Kopenhadze odpowiedzialne za sprzedaż broni, która jest dostępna w nadwyżkach oraz wytwarzana w ramach współprodukcji — poinformował w poniedziałek prezydent Wołodymyr Zełenski. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-chce-sprzedawac-bron-w-europie-zelenski-wskazal-dwa-miasta/3dk81sh?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg
MarekA Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 3 godziny temu, M81 napisał: Niemcy mają inne zdanie na ten temat: "Niemiecki generał mówił o strącaniu dronów. "Zbyt duże ryzyko" Inspektor generalny Bundeswehry generał Carsten Breuer opowiedział się za unikaniem zestrzeliwania dronów w niemieckiej przestrzeni powietrznej. Ocenił, że wiąże się to ze zbyt dużym ryzykiem dla ludności cywilnej." https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/niemiecki-general-mowil-o-stracaniu-dronow-zbyt-duze-ryzyko/0qfgwxz,79cfc278
karpik Napisano 3 Listopad 2025 Napisano 3 Listopad 2025 "W mieście Frolowo w obwodzie wołgogradzkim w Rosji stacja elektroenergetyczna postanowiła opuścić czat."
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się