Jedburgh_Ops Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Gazowe pęcherze i okropny ból. Śmiertelna choroba z czasów I wojny światowej wróciła na Ukrainie Gangrena gazowa, ciężka choroba bakteryjna znana głównie z okopów I wojny światowej, szerzy się wśród ukraińskich żołnierzy. Nieleczona prowadzi do śmieci. Wzrostowi zakażeń sprzyja aktywność rosyjskich dronów, które uniemożliwiają ewakuację rannych.
karpik Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Ktoś wie czemu im do śmiechu? Razem z ruską patologią i podpadziochami, są w projekcie systemowej utylizacji elementu zbędnego. VID_20251112_123808_499.mp4
pawel_breslau Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Ktoś coś wie? Chyba coś się zadziało, że takie poruszenie nastąpiło. https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/mnostwo-samolotow-nato-nad-europa-tajemnicza-aktywnosc-sojuszu/2xcwbmn
Czlowieksniegu Napisano 12 Listopad 2025 Autor Napisano 12 Listopad 2025 Nie chce mi się sprawdzać, czy to nie fake....
sebek1974 Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 To już całkiem poje.... tego magyara.:(
Cypis Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: Nie chce mi się sprawdzać, czy to nie fake.... a królem pewnie zostanie rabin Batyr
sebek1974 Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Nie długo wigilia to karp się przyda.:(
karpik Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 Godzinę temu, sebek1974 napisał: Nie długo wigilia to karp się przyda.:( Jestem, jestem. Geran z miniguna i dwa dobre ruskie z różnymi podejściami do kamuflażu. VID_20251112_205015_155.mp4 VID_20251112_204940_641.mp4 VID_20251112_204900_141.mp4
karpik Napisano 12 Listopad 2025 Napisano 12 Listopad 2025 "Na Ukrainie wkrótce zostanie rozmieszczona pierwsza w swoim rodzaju „ściana dronów”, stworzona przez firmę Atreyd – Business Insider Innowacyjny system obrony powietrznej DWS-1: przeznaczony do przechwytywania wrogich bezzałogowych statków powietrznych i kierowanych bomb lotniczych; może działać w warunkach braku sygnału GPS; tworzy swoiste „pole minowe” z dziesiątek mini-dronów na akumulatorach z niewielkimi ładunkami wybuchowymi; początkowo będzie używany do ochrony miast i krytycznej infrastruktury; w przyszłości może zostać rozmieszczony bliżej linii frontu w celu ochrony przed kierowanymi bombami lotniczymi. wykorzystuje sztuczną inteligencję do zmiany struktury ściany, aby lepiej reagować na trajektorię zagrożenia. Drony przechwytujące: ️ startują z platform startowych po wykryciu potencjalnego zagrożenia przez radar i tworzą zasłonę w powietrzu; ️ mogą działać na wysokości kilku tysięcy metrów i są wyposażone w system identyfikacji „swój-obcy”; ️ detonują w pobliżu nadlatujących pocisków, neutralizując zagrożenie; ️ niedetonowane drony mogą wrócić na platformy startowe do ponownego użycia. Według producenta system dronów przeszedł pomyślne testy. Jednak jego rozmieszczenie na Ukrainie będzie pierwszym przypadkiem zastosowania w warunkach bojowych."
karpik Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 Pamiętacie film z wjazdu do Pokrowska? Chyba coś poszło nie tak.
Cronos Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/marco-rubio-o-glownym-zadaniu-rosji-ukraina-nie-moze-sie-zgodzic/d27bln2,79cfc278 komuś tu chyba wylano wiadro zimnej wody na głowę :O
Jedburgh_Ops Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 Są przesłanki, że część dronów startowała ze statków rosyjskiej floty cieni Szef MSW Niemiec Alexander Dobrindt powiedział, że z istniejących przesłanek wynika, że część niezidentyfikowanych dronów zauważonych nad krajem startowało ze statków należących do rosyjskiej floty cieni. Zapowiedział zmiany w prawie, które umożliwią niszczenie infrastruktury agresora poza granicami Niemiec.
karpik Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 Podobno wystrzeliwanie Flamingów na ciepłownie Orłowską. VID_20251113_150417_743.mp4
karpik Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 I trochę dronowania. VID_20251113_150839_229.mp4
Jedburgh_Ops Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 Wielka szkoda i wstyd, że tak się dzieje. Takiej afery w Ukrainie jeszcze nie było. Wiadomo, kto to wykorzysta. „Państwo niegodne pomocy” Polityczne trzęsienie ziemi w Ukrainie. Do dymisji podała się ministra energetyki Switłana Hrynczuk, a minister sprawiedliwości Herman Hałuszczenko został zawieszony w pełnieniu obowiązków. Potężna afera korupcyjna na Ukrainie odbiła się głośnym echem nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych. Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy (NABU) i Specjalna Prokuratura Antykorupcyjna (SAP) ujawniły rozległy system korupcyjny w sektorze energetycznym. Operacja prowadzona pod kryptonimem "Midas" i trwa od lata 2024 roku. W związku ze skandalem zatrzymanych zostało pięć osób, a siedmiu postawiono zarzuty. Sprawa nabrała rumieńców po tym, jak ujawniono, że mózgiem całej operacji był - według ustaleń śledczych - Tymur Mindicz - znany biznesmen i bliski były współpracowniki prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.
Jedburgh_Ops Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 17 minut temu, karpik napisał: Podobno wystrzeliwanie Flamingów na ciepłownie Orłowską. VID_20251113_150417_743.mp4 Pewnie o to chodzi... Zmasowany atak Ukraińców. Uderzyli w kilkadziesiąt rosyjskich celów Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy potwierdził, że nocą z 12 na 13 listopada przeprowadzony został zmasowany atak na cele Rosjan. Ujawniono, że wykorzystane zostały m.in. nowe pociski Flamingo.
bjar_1 Napisano 13 Listopad 2025 Napisano 13 Listopad 2025 51 minut temu, Jedburgh_Ops napisał: Wielka szkoda i wstyd, że tak się dzieje. Sami na siebie bata kręcą.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się