Skocz do zawartości

Wojna na Ukrainie vol. 5


Rekomendowane odpowiedzi

„Kompetencje” wicepremiera Monako i eksperta od żwirku dla kotów:

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz odrzuca polską propozycję misji pokojowej NATO w Ukrainie – podał portal Tagesschau, powołując się na rzecznika rządu RFN Steffena Hebestreita”.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to nowa odsłona, to i ja powtórzę pytanie, na które w poprzedniej nie dostałem odpowiedzi:

1 godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Ja tę ukraińską poległą dziś żołnierkę-matkę sześciorga dzieci podziwiam i bardzo szanuję i takie też są głosy z całego świata. Gdybym miał sześcioro dzieci, jak ona, a ruska swołocz najechałaby Polskę to też bym się zaciągnął i to raczej nie do lotnictwa (gdzie pewnie chcieliby mnie wcisnąć i pewnie bym ocalał z wojny) tylko raczej do karabinu i Javelina, czy czegoś podobnego, żeby natłuc tego ruskiego bydła, ile tylko bym zdołał.

Tak tylko z ciekawości zapytam - masz jakieś przeszkolenie wojskowe? A jeżeli tak, to jaki stopień posiadasz? Pilotowałeś "rury", czy od razu przesiadłeś się na MiG 29 ewentualnie F-16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je....

"„Kompetencje” wicepremiera Monako i ...."
 

Kilka dni temu był temat MIG'ów i dochodzenie, kto temat spalił...

Przy erupcji intelektu ministra, niech się powyższe chowa...

NATO nie ma ani możliwości ani, na szczęście, w planach takiej ekspedycji... Może, co najwyżej, gdyby się obie strony zgodziły, wysłać misję stabilizacyjną, w przypadku rozejmu..

ONZ zablokuje Rosja i, zapewne, Chiny...

OBWE już na Ukrainie jest i straciła, przynajmniej, jedną pracownicę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie