Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bodziu000000 napisał:

20221003_221453.jpg

Sprawdziłem co zostało z tej afery poza memami na poziomie gimbazy:

"Były agent - który oskarżał CBA o wysyłanie go na badania psychiatryczne - notorycznie nie stawia się na wezwania sądu, przedkładając zwolnienia lekarskie mówiące o konieczności poddania się... ambulatoryjnej opiece psychiatrycznej"

W Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga toczy się też postępowanie dotyczące składania fałszywych oskarżeń przez Wojciecha J. , a w Sądzie Okręgowym w Warszawie - wspominany już wcześniej proces o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy „NIE” i Andrzejowi Rozenkowi. Jak się dowiedzieliśmy - dwaj dotychczasowi świadkowie (m.in. Ernest Bejda z CBA) zeznawali jednoznacznie korzystnie dla marszałka Kuchcińskiego, całkowicie podważając wiarygodność doniesień Wojciecha J., a dwaj kolejni (m.in. researcher autora tekstu w "NIE") nie wnieśli do sprawy żadnych informacji, które potwierdzałyby wersję J.

Ponadto - jak wynika z naszych informacji - w toku żadnego z postępowań nie potwierdziło się nic, o czym mówił Wojciech J. Nie ma śladu "sekstaśmy", nie ma żadnego dowodu, że w podkarpackich agencjach towarzyskich nagrywano polityków i że w ogóle ktoś taki je odwiedzał. Są tylko słowa J., który nie stawia się na rozprawy z podanych wyżej przyczyn.

(lipiec 2021)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tyr napisał:

No to czekają nas w Polce masowe awarie oczyszczalni, zwroty reprywatyzacyjne, strefowe relaksowanie i dupiarstwo...

Zawsze to lepiej niż słonowodne algi w rzece, reperacje od Niemców z pomocą Izraela, sztywny konserwatyzm pseudo katolicki w szkołach i stetryczałe dziewictwo

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, canabis.dw napisał:

Zawsze to lepiej niż słonowodne algi w rzece, reperacje od Niemców z pomocą Izraela, sztywny konserwatyzm pseudo katolicki w szkołach i stetryczałe dziewictwo

Ktoś ci kazał być stetryczałą dziewicą?

 

2 godziny temu, karpik napisał:

Nie trzeba bluzy. Sama fizis działa na niektórych tu jak płachta na byka. To dobrze 😂

Że niby męska część wyborców dupiarza to jakieś krypto geje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tyr napisał:

Ktoś ci kazał być stetryczałą dziewicą?

Sam chłopku zacząłeś tą głupią gadkę w stylu TVP - otrzymałeś w odpowiedzi kontr-narracje na takim samym poziomie i jedyne na to Cię stać to "ad personam"?

Oj idziesz w ślady swojego wodza i strasznie degradujesz się intelektualnie z wiekiem

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 19:30, Tyr napisał:

 No widzisz balans... Korpoludek skrzywdzony jesteś bo nie słyszałeś o redystrybucji. Jest taka zasada, że czym bogatszy statystyczny obywatel tym bogatsze państwo.., Odwrotka sytuacji to oligarchia, liberalizm, putinizm...

Skoro zostałem wywołany do tablicy to odpowiem:

Nie jestem "Korpoludek" i do tego skrzywdzony, bo system zaliczył mnie do klasy średniej, acz uważam, że grubo przesadził...

Odnośnie redystrybucji - to SOCJALIZM. I tu mamy wielką woltę PiS, która była za pierwszych swoich rządów NEOLIBERALNA, czyli dawała bogatym [podatki] kosztem biednych [VAT]. Po 8 latach porażek doszli do wniosku, że jednak należy coś odpalić tym biedniejszym, aby dorwać się do władzy. Oczywiście te  500+ z nikogo nie zrobiło bogacza, ale bardzo wielu rodzinom poprawiło życie. To zresztą była świetna decyzja, bo w tym samym czasie Tusk popełnił w swojej arogancji polityczne samobójstwo - podnosząc wiek emerytalny, gdy nie było wtedy pracy nawet dla 50-cio latków. Polacy tak naprawdę zaczęli się bogacić, gdy Polska przystąpiła do UE i otwarły się dla nas ich rynki pracy, ale obecnie inflacja i drożyzna zaczyna ponownie robić z nas biedaków. A z tych trzech warunków, które wymieniłeś na końcu, to tylko liberalizm nie pasuje do obecnej władzy...

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, canabis.dw napisał:

Sam chłopku zacząłeś tą głupią gadkę w stylu TVP - otrzymałeś w odpowiedzi kontr-narracje na takim samym poziomie i jedyne na to Cię stać to "ad personam"?

Oj idziesz w ślady swojego wodza i strasznie degradujesz się intelektualnie z wiekiem

 

Godzinę temu, canabis.dw napisał:

Sam chłopku zacząłeś tą głupią gadkę w stylu TVP - otrzymałeś w odpowiedzi kontr-narracje na takim samym poziomie i jedyne na to Cię stać to "ad personam"?

A sam się ogarnij bo zaraz się obudzisz w putinowsko- niemieckiej " Polsce"

Ja zacząłem;) Tu takie towarzystwo wzajemnej adoracji i wzajemnego lizania dupska przez liberałstwo, lewactwo i komuszych pomiotów , typu: balans, fala, człowieksniegu i kilku innych, że szkoda, że zje. ali to forum do cna...

A z inwektywami możesz zawsze swoje popiredy zderzyć z realem;)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2022 o 18:19, Spirit of Warsaw napisał:

Stokrotka dziś w TVN24, godz. 20.00, Kropka nad i…  Przejdzie, czy nie przejdzie..?

https://www.youtube.com/watch?v=bASe_lNOc0Q

„Stokrotka” drobny cwaniaczku?

Naprawdę?

A może sprawdzić w odpowiednim archiwum twój PRLowski pseudonim pisowski fanatyczku? Bo mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie