Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Tyr napisał:

Wiemy, wiemy tylko putin jest z twojej bajki...

Z nas dwóch to ty jesteś typowy putinowiec, bo wyznajesz ideologię identyczną z tą jaką głosi Putin, czyli:

1. Państwo ma być ściśle powiązane z kościołem [u nich cerkwią].

2. Władza ma być autorytarna.

3. Wrogie nastawienie do Zachodu.

4. Zwalczanie ruchów i ideologii LGBT i gender [gender też mi się nie podoba].

5. Popieranie i finansowanie ruchów skrajnie nacjonalistycznych.

6. Nietolerancja dla inaczej myślących.

---------------------------------------------------------------------------------

A ja zawsze byłem zwolennikiem Polski Piastów, czyli skierowanej na Zachód i Europę, a nie Polski Jagiellonów i RON skierowanej na Wschód, czyli Azję.

 

 

Edytowane przez balans
  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, balans napisał:

Właśnie w radiu usłyszałem niezły dowcip, że Polacy nagminnie przegrzewają mieszkania, co powoduje choroby górnych dróg oddechowych. Tyle tylko, że to było na poważnie...

Polacy nagminnie przegrzewają mieszkania i to jest fakt, któremu nie da się w żaden sposób zaprzeczyć. Czy to powoduje choroby nie wiem, ale potrafię sobie wyobrazić, że przeróżne drobnoustroje lepiej rozwijają się w 26 stopniach niż w 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Merill_Marauder napisał:

Polacy nagminnie przegrzewają mieszkania i to jest fakt, któremu nie da się w żaden sposób zaprzeczyć. Czy to powoduje choroby nie wiem, ale potrafię sobie wyobrazić, że przeróżne drobnoustroje lepiej rozwijają się w 26 stopniach niż w 19.

A najgorzej się rozmnażają tak przy minus 15.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemia51°38′12″N 16°40′56″E

 

Trzy lata temu w czasie kontroli na wysypisku wykryto śmieci z Niemiec, Litwy i Rumunii. Były wśród nich zakaźne odpady medyczne, które zgodnie z prawem powinny zostać spalone. Tego typu śmieci mieszkańcy znajdowali też w okolicach swoich domów. Prokuratura prowadziła w tej sprawie postępowanie, ale zostało ono umorzone. Za prawdziwe uznano tłumaczenia firmy, że doszło do pomyłki. Niebezpieczne odpady miały być wysypane jednorazowo zamiast popiołu.

Mieszkańcy w to nie wierzą. Domagali się nie likwidacji, ale kontroli składowiska. Zwracali się z tym do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Przestali jednak ufać tej instytucji, gdy dopatrzyli się powiązań rodzinnych między nią a firmą składującą odpady.

 

LANDSCAPE_840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vs

WIG20 spadł o ponad 100 punktów, do poziomu 1433 punktów, by na parę dni się odbić i w piątek znów spaść, tym razem do 1377 pkt. 

"Wydarzenia związane z tak zwaną daniną Sasina to już jest absurd nie do wytłumaczenia rynkom kapitałowym czy giełdzie londyńskiej, czy nowojorskiej, inwestorom, którzy nie potrafią zrozumieć, jak to jest możliwe, że jeden tweet wicepremiera w niedzielę potrafi przecenić polską giełdę

Ktoś zarobił ogromne pieniądze, bo giełda spadła 47 mld. A dodatkowo tego dnia skarb państwa odsprzedał 2 proc. akcji Orlenu do PZU i przez tweeta Sasina PZU zapłaciło za te akcje 80 mln mniej więc skarb państwa tym samym stracił tę kwotę "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

vs

WIG20 spadł o ponad 100 punktów, do poziomu 1433 punktów, by na parę dni się odbić i w piątek znów spaść, tym razem do 1377 pkt. 

"Wydarzenia związane z tak zwaną daniną Sasina to już jest absurd nie do wytłumaczenia rynkom kapitałowym czy giełdzie londyńskiej, czy nowojorskiej, inwestorom, którzy nie potrafią zrozumieć, jak to jest możliwe, że jeden tweet wicepremiera w niedzielę potrafi przecenić polską giełdę

Ktoś zarobił ogromne pieniądze, bo giełda spadła 47 mld. A dodatkowo tego dnia skarb państwa odsprzedał 2 proc. akcji Orlenu do PZU i przez tweeta Sasina PZU zapłaciło za te akcje 80 mln mniej więc skarb państwa tym samym stracił tę kwotę "

Widać, że nie słuchasz wykładów "jaszczembia". Tłumaczył jak krowie na rowie-" Jak coś rośnie to potem spada. Jak coś spada to potem rośnie". To są podstawy łekonomi człowieku. 

 

Btw. Giełda się zwija odkąd wzięli władzę. Co by nie robić, to brak wiarygodności i państwa prawa, wykańcza giełdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie