Skocz do zawartości

Grot to szrot


Erih

Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby tak, jeden z drugim, szkalunek na polski karabinek Grot był wielką polską mistrzowską maskirowką?

Gdyby te wszystkie raporty były wyjątkowo dobrze napisanym scenariuszem zmyły? Czy nie może być tak, że:

- po pierwsze primo: celowo wrzuca się w przestrzeń raporty o wadach Grota, aby wróg myślał, że to bardzo słaba broń;

- po drugie primo: Grot ma pewne mankamenty, które się uwypukla, aby wróg myślał, że to bardzo słaba broń;

- i po trzecie primo ultimo: w chwili próby Groty, czyli konieczności użycia SZ RP wyposażonych już w pełni w Groty i Beryle, tak jak jest planowane, okaże się że to bardzo dobra broń zadająca duże straty przeciwnikowi.

Bo być może Grot to jedna wielka maskirowka, jak Gruppenfuhrer WOLF z naszego ulubionego Klossa?

G - Groźny jak Najman

R - Ramię nie boli po 30 magazynkach raz za razem

O - Optykę ma niezłą z PCO

T - Trytytki są już passe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, canabis.dw napisał:

Coraz wyraźniej widać, że na pis będzie głosować właśnie ta część społeczeństwa, która nigdy nie zmienia zdania!  I tą swoją stabilność poglądów uważają oni za największą cnotę charakteru

Tok myślenia zawiera kilka wad: uogólniasz, generalizujesz, polemizujesz z własnymi wyobrażeniami ( fobiami ?) a nie z czymś rzeczywistym ;)

Ps. Choć miło że pisząc o "części społeczeństwa głosującej na pis" nie użyłeś rytualnych zaklęć " ciemny lud: "funkcjonariusze partyjni" "katotalibowie" złodzieje, alkoholicy ( bo każdy złodziej to pijak).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karpik napisał:

Kiedyś nawet próbowałem z wami dyskutować. Teraz leję na was ciepłym moczem.

Kwintesencja kultury, tolerancji i sztuki dyskutowania. Post tak pięknie pokazuje mentalność że mój komentarz jest zbędny, wszystko w temacie.

Miłego wieczoru życzę :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, takafura napisał:

Ps. Choć miło że pisząc o "części społeczeństwa głosującej na pis" nie użyłeś rytualnych zaklęć " ciemny lud: "funkcjonariusze partyjni" "katotalibowie" złodzieje, alkoholicy ( bo każdy złodziej to pijak).

Jeszcze za falą i karpikiem pisdzielcy. Tak tylko uzupełniam dla jasności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bjar_1 napisał:

A gdyby tak, jeden z drugim, szkalunek na polski karabinek Grot był wielką polską mistrzowską maskirowką?

W przypadku ostatniego artykułu w onecie mogło zwyczajnie chodzić o tanią reklamę. Nie ważne co mówią, ważne że mówią o onecie. Czyli chodzi o kasę. Chyba Benetton jako pierwszy wprowadził ten typ reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2023 o 17:41, karpik napisał:

Pal licho treść starego artykułu, którego nawet nie chce mi się czytać. 

Za to zdjęcie, które wstawiasz jest tak głupie, że aż śmieszne. Zdjęcie czysto propagandowe- czyściutka broń, pozowany, wręcz ustawiony "żołnierz". Nie ustawiony uchwyt. Do jego wzrostu nie dałoby się strzelać. Prosto ze skrzyni. W tej pozycji uchwyt dostaliśmy w nowej broni.

To, że to "żołnierz" widać od razu. Pierwsze czego uczą podczas obchodzenia się z bronią, to " palec na spuście to ostatnia, a nie pierwsza faza "strzału""

U nas, za palec na spuście podczas zbiórki na strzelnicy, nie zaliczało się strzelania.

Kompromitacja w wydaniu D24

Zrzut ekranu 2023-03-10 183926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tailor napisał:

Kompromitacja w wydaniu D24

Zrzut ekranu 2023-03-10 183926.jpg

Potwierdziłeś tym wpisem, że nie masz pojęcia o broni i to, że to propagandowe zdjęcia 😅

Porównaj tamto zdjęcie z tym i powiedz czemu to dwie różne giwery i dlaczego nie mógłby z tej strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Paweł80 napisał:

Karpik Ty niemiecka onuco:))))

O co Ci chodzi? Jak ten gość coś udowadnia to napisz, bo wytrzymałem 3 min. memłania tego typa i więcej nie chce.

W pierwszych słowach stawia wyroki i odmawia dobrej woli autorom, kłamie, że wszystko w pierwszym artykule było nieprawdą o grocie i wyjeżdża z "racją stanu" - masz chwalić polskie, inaczej jesteś niemiec, żyd, cyklista itd.

Używam grota od 3 lat i mogę o nim pogadać z kimś kto go używa, a nie z tailorem, który dałby się pochlastać, że to najlepsza broń na świecie, a żadnej w rękach nie miał.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paweł80 napisał:

Czyli od 3 lat powinieneś  może machać cepem "wielki" wotowcu!

Widziałeś co pisałem w tym wątku o grocie czy tak sobie chcesz się pultać bo "racją stanu" bez odniesienia się do zalet i wad o których wspominałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było. Broń jest wygodna, celna i prawie bezodrzutowa. To spełnia wymogi karabinka sportowego. Od sprzętu bojowego żołnierze wymagają czegoś więcej. MON wie, producent wie i długo, długo nie zobaczymy tej broni na polu walki, choćby na misji. Bo wtedy by się wydało ?

 

Łebku ze szpikiem pod nosem. Rok nie minął i co? Doceniany jest na froncie przez ludzi z którymi  gdzieś tam rozmawiam.

Za to z Tobą polemizował więcej nie będę, bo mi czasu szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie