Skocz do zawartości

Figury level4


toska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 596
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

A co do TV i programów katolickich - istotniejszy jest czas antenowy - kiedy i ile.

Wymienienie kilkuminutowych relacji z wydarzeń które maja miejsce raz w roku to fajnie wygląda w tabelce ale w praktyce jest naciąganiem pod pewną tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym Katotalibanie nie jest jeszcze tak źle jak w Iranie, bo w niedzielę przed drzwiami do kościoła nie stoi kadrowiec i nie sprawdza listy obecności. Ale jak się trynd utrzyma, to za rok-dwa kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"A co do TV i programów katolickich - istotniejszy jest czas antenowy - kiedy i ile."

Jak dla mnie, przy okazji osoby z innej bajki, w świeckim państwie, gdzie TV dla niepoznaki nazywana publiczną*, mogą 24/7/365 różne takie nadawać. Pod warunkiem, że nie będą ode mnie kasy w podatkach ogólnych i abonamencie, który także jest w sumie podatkiem, ściągać.

A jak policzysz, to się okaże, że kilka godzin w tygodniu się zbierze.

 

 

 

 

* choć faktycznie pasuje, tylko obsługa niebardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2021 o 18:47, karpik napisał:

Podobno jak przy przyszłych wyborach samorządowych, prezydentem w dużym mieście zostanie ktoś z PiS to tam przeniosą stolicę. Może właśnie Radom przygotowują ?

No to nie wiem? Za kilka miesięcy przejmują Rzeszów - w końcu udało im się znaleźć haka na Ferenca i przed wyborami odda? im miasto . Oj będzie się warcholić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fala napisał:

Raczej PiSić ?

Na równi, a może i bardziej, na przejęcie władzy w dużych miastach, czeka czarna mafia. Kolejne działki w centrach miast dałoby grubasom spokojną głowę, bo nawet jak już zostanie tylko garstka wiernych, za wynajem i sprzedaż gruntów pasa będzie można popuszczać jeszcze dziesiątki lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie