Skocz do zawartości

Figury level4


toska

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

148372950_820029241912901_7064164096925362744_o.jpg

Witamy w Średniowieczu! Najbardziej bulwersuje mnie "MROŻENIE DZIECI NA LATA".

No to się pytam - Gdzie jest Rzecznik Praw Dziecka, że nie reaguje jak mu dzieci mrożą?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 596
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bo to szataniści są i lewacy...

Programu in vitro, który był stosowany w latach 2013-16, który kosztował 244 mln, 19,6 tys. par skorzystało, urodziło się 22 tys. dzieci, w sumie to było 1,13 dziecka na parę.

vs

Program prokreacyjny pt "Program Kompleksowej Ochrony Zdrowia Prokreacyjnego w Polsce" w latach 2016-19, 46 mln, 5,7 tys. par objętych tych programem, 294 ciąże (…) czyli 0,05 ciąży na parę.

 

Wiem, wiem... dwie różne bajki, ale efekt podobny ma być na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuchoniemy skazany za udział w demonstracji. Policja twierdziła, że "skandował hasła"

Petersburski projektant Jewgienij Agafonow jest głuchoniemy. Nie brał też udziału w akcji protestacyjnej w obronie opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Został jednak zatrzymany i ukarany grzywną. W protokole policja stwierdziła, że "wraz z innymi uczestnikami protestu skandował hasła". "Brak słów" - skomentowała to wydarzenie niezależna "Nowaja Gazieta".

[...]

https://tvn24.pl/swiat/rosja-gluchoniemy-jewgienij-agafonow-ukarany-grzywna-za-skandowanie-hasel-w-czasie-protestu-w-obronie-aleksieja-nawalnego-5013991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- a teraz sprawdź, czym się różni "podatek cyfrowy" od tzw "podatku od reklam".

Twoje porównanie np Google z siecią kin jest dość rezolutne.

 

PS Z tymi proletariuszami się nie rozpędzaj- za bardzo widać związki ideologiczne z Funduszem Wsparcia Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Obszarze Mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia losu polega na tym, że część tych mediów [np taki TVN] jest własnością Amerykanów i za chwilę nasi pajace będą na klęczkach robić "łaskę" hegemonowi, aby tylko go udobruchać, bo już słychać gniewne pomruki z nad Potomacu. No cóż, taki już los republiki bananowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

A ty według balansa z Polski A czy B?

Każdy Wolak z Polski B i C doskonale wie, że gadzina nie ma duszy i nic nie czuje, więc można się nad nią do woli znęcać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, balans napisał:

Próbowałem dzisiaj oglądać TVPInfo ale się nie da. Takiej prymitywnej i tendencyjnej propagandy nawet w stanie wojennym nie było...

W kurwizji panika, czarny ekran TVN ma wyższą oglądalność od TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało im, że same te 2 mld zł, które im dosypują to 100 zł rocznie od każdego pracującego Polaka. Doliczyć biednych ludzi, którzy muszą płacić abonament bo komornik z konta ściągnie a i tak robią szmirę. Prywaciarz za dziesiątą część tych pieniędzy zrobiłby 100 razy lepszą robotę.

Łatwo też się domyślić, że im mniejszą oglądalność będą miały media partyjne tym więcej będziemy dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"biednych ludzi, którzy muszą płacić abonament bo komornik z konta ściągnie"

Może niezręcznie zabrzmi, ale się biednym nie czuję, a od kilku lat komornik via US ściąga ode mnie podatek pt "abonament" :-)

 

 

"Łatwo też się domyślić, że im mniejszą oglądalność będą miały media partyjne tym więcej będziemy dopłacać. "

Oj tam, oj... Radiowa Trójka już generalnie puka od dołu w dno, a pani prezes nadal uśmiechnięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, fala napisał:

W kurwizji panika, czarny ekran TVN ma wyższą oglądalność od TVP.

To co dzisiaj miałem okazję przez kilkanaście minut oglądać na TVPInfo przerosło moje najśmielsze oczekiwania, bo to była tak prymitywna propaganda i manipulacja, że chyba nawet za Bieruta ludzi mieli za mniejszych debili.

Wyłączyłem jak na czerwonym pasku ukazała się informacja mniej więcej takiej treści "NIEMIECKIE MEDIA W POLSCE NIE CHCĄ PŁACIĆ NA POLSKĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA, POLSKĄ KULTURĘ I ZABYTKI". Będą z tego niezłe jaja, bo to nie Niemcy mają u nas większościowe pakiety w znaczących mediach prywatnych tylko Amerykanie, a oni potrafią zadbać o swoje interesy i takich jak nasze głupolki, to rozsmarują na posadzce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego można spodziewać się po Chamie , który dostawszy się na salony wysrał się na środku a teraz toczy wzrokiem , w którym jest pytanie " i co mi zrobisz?" 

Dopóki można jeszcze dodrukować pieniędzy, obligacji , wziąć preferencyjny kredyt w NBP ?, dopóty będzie się cyrk kręcił , nieważne ,że deficytowy. A o to co potem inni będą się martwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho być...

 

"Krajowa Sekcja Energetyki NSZZ Solidarność zwraca się do Szanownego Pana Prezesa, jako przywódcy największej partii politycznej, posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Wiceprezesa Rady Ministrów - Szefa Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego, wielkiego Patrioty dbającego o niezawisłość i rozkwit naszej Ojczyzny, ale przede wszystkim do Człowieka wielkiego serca, ducha, który wielokrotnie swoimi działaniami ratował i ratuje Rzeczpospolitą Polską przed upadkiem "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapchał bym serwery tyle tych donosów było... Wystarczy wpisać "donos na Polskę " Nawet wczoraj jakiś gostek z komisji się wypowiadał na temat wolności mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie