Skocz do zawartości

Figury level4


toska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 596
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
9 godzin temu, takafura napisał:

  Nie wiem czy zauważyłeś:

a) są kraje w Europie które nie są w UE

b) jest kraj który po referendum wystąpił z UE

W w/w państwach świeci słońce, krowy się cielą, a szczepienia idą szybciej niż w UE.

Jak to możliwe, bo przecież po wyprowadzeniu nas UE ( ile to już lat Pis nas wypisuje z UE ?) powinniśmy z rozpaczy popełnić zbiorowe samobójstwo ( wg niektórych bo ja akurat tak nie uważam).

Miejcie w końcu odrobinę cywilnej odwagi i przyznajcie, że waszym celem jest wyprowadzenie Polski z "eurokołchozu" jak UE nazywacie. Oczywiście to trochę potrwa, bo ciężko będzie wytłumaczyć nawet "ciemnemu ludowi", że rezygnujemy z miliardów euro dotacji, że kilka milionów Polaków, którzy pracują na stałe lub sezonowo w krajach UE straci pracę, no i że na granicach z Zachodem pojawią się szlabany i cła. Bo wy macie wizję "mocarstwowej" Polski, która stoi na czele krajów Trójmorza i rządzi w tej części Europy dzięki amerykańskiej dotacji idącej w setki miliardów dolarów. Że ta wizja jest naiwna, a Amerykanie grosza nie dadzą? Nic nie szkodzi, bo od samego króla Piasta, my potęgą są i basta!

A jeżeli chodzi o kraje, które nie należą do UE, to Szwajcaria robi za światowego bankiera, UK jest jednym ze światowych centrów finansowych [ale i tak już zaczynają mieć kłopoty], a Norwegia jest Kuwejtem północy. Z takich większych to można jeszcze wymienić dawną Ukrainę, a od 2014 UPAinę, która jest już praktycznie bankrutem, jakim i my się staniemy bez UE, tym bardziej, że Styropian prawie całkowicie zlikwidował w latach 90-tych nasz przemysł, a robotników puścił boso. I gdyby nie te zachodnie montownie i hurtownie, to bylibyśmy obecnie na poziomie UPAdłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to twoje wydumki, czy sny prorocze? Jedynie co ja chcę(nie będę mówił za innych) to wyprowadzić z unii bolszewickich komisarzy i tworzyć UE na zdrowych zasadach unii ekonomicznej a nie ideowej-lewackiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tyr napisał:

Ale to twoje wydumki, czy sny prorocze? Jedynie co ja chcę(nie będę mówił za innych) to wyprowadzić z unii bolszewickich komisarzy i tworzyć UE na zdrowych zasadach unii ekonomicznej a nie ideowej-lewackiej. 

Tak wybrały narody, że większość w UE na tę chwilę mają liberałowie.  Może za kilkanaście lat sytuacja się nie zmieni i większość będą mieli konserwatyści. Czy wtedy też będziesz przeciwny ideowej Europie gdzie wkroczymy z zapowiadaną chrystianizacją?

Śmiem wątpić bo na swoich śmieciach twoi ulubieńcy jadą ideologicznie po bandzie, a tam gdzie mają mniejszość, ich zdaniem, powinno się tylko o ekonomii rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj..

Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów - ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- ty na serio żyjesz w Świecie, gdzie od rana do wieczora chrystianofobia?


Kiedyś ci się wszystko z dupą kojarzyło, teraz, jak widzę, wszędzie wojujący ateiści...

Już prosiłem o przykłady "nawracania" na ateizm, ale jakoś nie podałeś. Nawet, gdy chciałem pomóc z Raport "Kościół w Polsce" podrzuciłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tyr napisał:

Źle... To nie chrystianofobia- fobia znaczy strach a rugowanie wiary i dechrystianizacja Europy. Tworzenie nowobolszewickiej jednostki mentalnej zamiast wolnego człowieka.

Teraz już wiem, żeby nie spożywać posiłków jak czytam posty tyra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"rugowanie wiary i dechrystianizacja Europy"

Normalnie aż mi żal tej Europy... Wzruszyłem się...
Na 101 % czeka, aż Morawieckie z Ordo Iuris ruszą jej na pomoc...

 

PS Na marginesie nie chrystianizacja, a katolicyzacja- mała, ale bardzo znacząca różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzlowieksnieguCzy ty wiesz  o czym piszesz? Wygląda na to, że nie bardzo pojmujesz zagadnienia. Powiedz jeszcze, że jedne z najbardziej dotkniętych lewackim debilizmem państwa jak Szwecja, Niemcy, Francja i kraje Beneluxu to kraje katolickie i wtedy już zupełnie dasz czadu… Muzułmanie muszą być dumni albo mieć niezły ubaw z lewackich antychrześcijańskich aktywistów, którzy jako pożyteczni idioci pomagają im w islamizacji Europy… A wzruszysz się jak zamiast na strasznych katolików i narodowców natkniesz się kiedyś na tolerancyjnych wyznawców Allaha…
@karpikkarpik to, że czegoś nie rozumiesz, nie znaczy, że musisz się odzywać i nerwowe śmieszki zamieszczać. W takim wypadku lepiej, żebyś zmilczał niż idiotyczne wtręty wstawiał. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afirmacja mniejszości i cenzura w ramach posuniętej do absurdu poprawności politycznej - Na Zachodzie.

Rycerze Chrystusa i narzucanie na siłę ideologii katolickiej jako obowiązującego [w niby świeckim państwie] prawa - W Polsce.

Doczekałem ciekawych czasów, gdzie jedni i drudzy stosują metody nie mające nic wspólnego z demokracją, aby tylko spacyfikować własne społeczeństwa w imię jakiś chorych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie