Skocz do zawartości

Figury level4


toska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 596
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Teraz, Tyr napisał:

w śród lewaków

Nie wiem jakich masz kolegów, ale ja akurat z lewactwem nie mam nic wspólnego. Ba, brzydzę się nim nawet.

 

Teraz, Tyr napisał:

gazowania ludzi

Drób to ludzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- to może być ciekawy eksperyment, gdyby w laickiej Francji, Ordo Iuris ze swoim średniowiecznym katolicyzmem, spotkało się z salafickim islamem...

Ciekawe "tylko", co Francuzi na to?

Przy okazji- sami do siebie mogą mieć pretensje, że wpierw sprowadzili sobie
Arabów z Maghrebu, a później w gettach ich "ubogacili"...
Polecam "Wrzenie" Pamuli...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna duża kaczka to Kaczyński...

Krzywdę robicie przyszłym pokoleniom, walcząc z narodowymi ruchami i religią. Nigdy w historii nic dobrego z lewactwa i libertynizmu nie wynikło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tyr napisał:

Krzywdę robicie przyszłym pokoleniom, walcząc z narodowymi ruchami i religią

Pięknie natomiast wyszły na tym kraje gdzie fanatyzm katolicki panuje. Weźmy taki Meksyk, Filipiny, ostoje nędzy i bandytyzmu, nie będę wymieniał drobnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- ależ kto z nimi walczy... Prosiłem o przykłady i się nie doczekałem.

Dwa- ja, dla przykładu, z nimi nie walczę. I tego samego bym od wymienionych oczekiwał- pomijam dyskusje, czy biust królika jest w porządku i dlaczego nie.

 

PS I nie stosuj nowomowy, że z religią. Jakoś tak się potoczyło, że pomijając Wyspy, to cuda-wianki są z KK. Słyszałeś coś, aby np mainline Protestantism się łokciami rozpychał i nieustannie narzekał?

Nie mówiąc o konflikcie wewnątrz- czy prawdziwy KK to ten sprzed reformy, czy dzisiejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

Pomijając diagnozę, którą Ci Tyr wystawił, że Ty lewak jesteś :-)

Komuch pisowski bez lewaków by nie istniał, to taki jego live motive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tym bardziej, im bardziej w przewodniej partii narodu to nie jest wada czy obciążenie, a może i wprost przeciwnie.

Nie wątpię że dobrze jesteś zorientowany   ilu ich w jaczejce jest.

Skoro on każdego mającego zdanie odmienne nazywa lewakiem to ja mam ochotę tego cudaka nazywać komuchem, choćby z racji jego uwielbienia dla przewodniej siły w której schronienie komuchy znalazły, są hołubione i zajmują wysokie stanowiska państwowe, ba jest tam nawet kilku osobników z wyrokami, nie odsiedzianymi jeszcze ale się doczekają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rwał nać...  Chciałem się dowiedzieć od tych, którzy uważają się za normalnych a innych za debili, peebów, prymitywów i jeszcze parę innych określeń, co to ta normalność jest a tu jeszcze moderator wyjeżdża z jakimiś spodniami opuszczonymi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- wiemy wszyscy, że masz fobie na tle osób LGBT, A nie tak dawno był proces sądowy, gdzie powodowi kazano udowodnić, że nie jest heteronormatywny. Chciałem, po prostu, Bjara przed twoimi pomysłami ostrzec.

Mogłeś, także, wpaść na pomysł, aby Bjarowi etniczność sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy powiedzieć, że Polskę jednak stać na ten tunel i on jest teraz budowany”.

„Mamy tutaj ewidentny wyraz indolencji poprzedniego rządu, niechęci, a przede wszystkim celowego zablokowania rozwoju infrastrukturalnego. A to przede wszystkim swobodny dostęp do tej części Polski, to przede wszystkim bezpieczna droga, ale też w szerszym wymiarze - to jest ostatni obszar Polski, który nie był połączony z całą przeprawą polską”.

 

vs

 

W piątek oficjalnie zainaugurowano prace przy drążeniu tunelu łączącego Wolin z wyspą Uznam. Tunel pod Świną ma pochłonąć 912 mln zł. Znaczną część tej kwoty pokryje Unia Europejska (775 mln zł), resztę wyłoży miasto Świnoujście.

grobarczyk-yt-telrep-735x363.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie