Skocz do zawartości

Sojusz z Amerykanami a Fort Trump


Landszaft

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tyr napisał:

Pozdrowienia

Sam się pozdrów, uzdrów , weź coś na to postępujące rozwolnienie. Dam sobie radę, ale ty bez plusów to nie za bardzo.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgette Mosbacher w ostrych słowach odniosła się do wpisu Beaty Mazurek. Europosłanka PiS użyła określenia "WSI 24" w odniesieniu do TVN24. "Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków" - napisała ambasador USA w Polsce. Słowa ambasador USA spotkały się z odpowiedzią europosłanki.
 

?

 

Beata Mazurek postanowiła odpowiedzieć ambasador USA. "Pani @USAmbPoland nie wie Pani tego? 1/2 A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu,że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL,Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp.WSI), byłego dyr.FOZZ, przyznał on, że był agentem służb wojska PRL" - napisała w pierwszym wpisie europosłanka.

"W raporcie napisano m.in., że wywiad wojskowy PRL »podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej«. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie. Pozwany przez TVN wygrał" - dodała w kolejnym wpisie Beata Mazurek.

 

Ja bym się Żemkiem nie posługiwał- komuś może się Glapński, Telegraf, Srebrna przypomnieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tyr napisał:

Balans a jak wytłumaczysz, że wyborcza, która ramię w ramię wraz z grossami, grabowskimi, kongresem żydów i Izraelem stara się udowodnić winy Polaków i legitymizować roszczenia, tak zaciekle popiera Trzaskowskiego? TVN i inne polskojęzyczne z resztą tak samo.  

Wytłumacz mi  jak Niemcy i Rosjanie będą traktować Polskę bez wsparcia USA? Pewnie równorzędnie?;) My zawsze w ich planach będziemy jako teren do podbicia ,tania siła robocza i rynek zbytu.  W obydwu krajach zaczynają pisać historię na nowo i obudzimy się z ręką w nocniku jako główny winny. Zresztą i Niemcy i   Rosja piszą tą historię pod dyktando starszych górali...  

Widzę, że kampania wyborcza ruszyła tu na potęgę. No to co my tu mamy?

Trzaskowski - typowy liberał z wszystkimi zaletami i wadami tego systemu, w zależności od zasobności portfela, dla jednych system ma więcej zalet, a dla innych więcej wad. Duda - głosując na niego wybierasz Kaczyńskiego, którego wizja Polski to powrót do Sanacji z elementami socjalistycznego rozdawnictwa. Żadna opcja mi nie odpowiada.

S.447 - strasznie żeście się z les05 zapętlili, najbardziej się ubawiłem z tego "dobrego i złego policjanta, no i z tego, że PIS nie odda nawet guzika. A kto wycofał w sejmie projekt ustawy zabraniającej restytucji mienia bezspadkowego? A kto miliardy dolarów pompuje w amerykańską gospodarkę? Te miliardy dolarów pożyczamy zresztą w amerykańskich bankach, a kto jest właścicielem tych banków, to chyba nie muszę Ci wyjaśniać. Powszechnie uważa się, że PIS właśnie w ten sposób zaczął spłatę S.447.

Alternatywa? Zawsze jest jakaś alternatywa. Na ten przykład Francja proponowała nam sojusz, który byłby przeciwwagą dla dominacji Berlina w UE. Ale myśmy postawili na sojusz z UK, bo Brytyjczycy podobnie jak my, dążyli do osłabienia Unii. Tyle tylko, że oni dokonali BREXITU i tak zostaliśmy już tradycyjnie z ręką w nocniku. Bo praktycznie nie mamy w UE sojuszników, pozostała niektórym jedynie wiara w to, że za pomocą "zaczarowanego ołówka" przeniesiemy kraj na kontynent północnoamerykański.

Starsi górale - jeżeli uważasz, że Niemcy i Rosja są zdominowane przez tą nację, to co powiesz o USA, które powszechnie uważa się za Duży Izrael?

 

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaskowski to typowy fircyk, celebryta. Lista jego spełnionych obietnic to 7 na 77. Jest taka przepowiednia, że wielkomiejscy wieśniacy zmienią poglądy polityczne jak szambo wybije na wysokość parteru.

Francja? Raczysz żartować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tyr napisał:

Trzaskowski to typowy fircyk, celebryta. Lista jego spełnionych obietnic to 7 na 77. Jest taka przepowiednia, że wielkomiejscy wieśniacy zmienią poglądy polityczne jak szambo wybije na wysokość parteru.

Francja? Raczysz żartować...

Jeżeli chodzi o Trzaskowskiego, to niektórzy uważają go za "warszawskiego cwaniaczka". A co do Dudy, to najłagodniejsze określenie jakie się nasuwa [nie chcę użyć tych mocniejszych], to "nocny długopis". To dlatego nie idę na wybory...

A jeżeli wolisz mieć za sojusznika amerykańskich żydów za oceanem, niż Francję tu w Europie, to już Twój wybór. Tylko pamiętaj, że USA będzie kiedyś potrzebowało Rosji w nadciągającym nieubłaganie starciu z Chinami.

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała się rzecz niesłychana, "profil sejmu" postawił się Żorżecie, czyli Gubernatorowi naszego PROTEKTORATU... ale zaraz się wystraszył tego co zrobił i się wycofał.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/mosbacher-skrytykowana-przez-profil-sejmu-na-twitterze-wpis-szybko-zostal-usuniety/7e7vfhj,79cfc278

Nie wiem zupełnie dlaczego, ale w tym momencie przypomniał mi się fragment "Ballady o Trzęsących się Portkach" Gałczyńskiego:

Gdy wie­je Wiatr Hi­sto­rii,
Lu­dziom jak Pięk­nym Pta­kom
Ro­sną Skrzy­dła, na­to­miast
Trzę­są się Por­t­ki Pię­ta­kom.

Edytowane przez balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, balans napisał:

Jak na razie to Amerykanom w Polsce najlepiej wychodzi powodowanie wypadków drogowych, no i nawet ukarać mandatem ich nie można...

https://www.onet.pl/informacje/onetszczecin/wypadek-amerykanskiej-ciezarowki-wojskowej-dwoch-zolnierzy-rannych/n6jkcwe,79cfc278

 

 Już o tym pisałem i strasznie się oburzałeś ale nie da się uniknąć porównania - ten sam styl, ironia i notoryczne wmawianie nam banialuk:

https://pl.sputniknews.com/opinie/2019032710122602-polskie-drogie-wypadki-amerykanie-sputnik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, takafura napisał:

Już o tym pisałem i strasznie się oburzałeś ale nie da się uniknąć porównania - ten sam styl, ironia i notoryczne wmawianie nam banialuk:

"Nikt nam nie powie, że białe jest białe a czarne jest czarne" J. Kaczyński

Swoją drogą to pod tym co zapodałem są zdjęcia, więc pisanie, że to banialuki świadczy jedynie o tym, że zapewne jesteś bardzo przepracowany i przemęczony. Powinieneś udać się więc na dłuższy odpoczynek, a może nawet wyjechać do sanatorium. Może to coś da, kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie