Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

"Ty jesteś odporny na argumenty, na argumenty można dyskutować z kimś normalnym, ty do takich się nie zaliczasz"

 

Napisał "ktoś", kto wiedzę i wiarę czerpie z mitycznego, wiecznie tajnego i odkładanego, Raportu...

Twoja wiedza pochodzi ze źródła powszechnie znanego, co nie znaczy, że wiarygodnego, bo onucą zalatuje.

Napisano
Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

les

Raport i wiarę w niego można podsumować jednym cytatem:

„TERRAIN AHEAD! PULL UP!”

 

A ile w ten cytat pracy włożyła ekipa Anodiny? Masz 100% pewność, że kacapy nie dokonywali zmian na taśmach z tupolewa? Jeszcze niedawno zapewniano nas, że telefonów komórkowych nie można podsłuchiwać, sygnałów gps nie można zmieniać, a to jest tylko technika i wyspecjalizowane służby radzą sobie. Że dla nich to drobnostka, my orientujemy się dopiero po jakimś czasie albo i nie. 

Napisano

Czlowieksniegu, Balans

Błędem założycielskim śledztwa, było oddanie wszystkiego w ręce Rosjan, co wobec natury putinowskiego reżimu prowadziło do z góry wiadomego wyniku. Śledztwo rosyjskie było zgodnie z przewidywaniami skandaliczne a oficjalne śledztwo polskie odbywało się ewidentnie według wytycznych, żeby rezultaty nie różniły się istotnie od tego, co ogłosiła Rosja. I stąd bierze się moja nieufność do wszystkiego co przeszło przez ręce Anodiny i Millera.

Napisano
8 godzin temu, les05 napisał:

Czlowieksniegu, Balans

Błędem założycielskim śledztwa, było oddanie wszystkiego w ręce Rosjan, co wobec natury putinowskiego reżimu prowadziło do z góry wiadomego wyniku. Śledztwo rosyjskie było zgodnie z przewidywaniami skandaliczne a oficjalne śledztwo polskie odbywało się ewidentnie według wytycznych, żeby rezultaty nie różniły się istotnie od tego, co ogłosiła Rosja. I stąd bierze się moja nieufność do wszystkiego co przeszło przez ręce Anodiny i Millera.

 

nie wyszło.jpg

Napisano

Nowy ład nie wyszedł...

Trójmorze, kiedy niemcy dostali pstryczka w nos z wspieranie kacapów a Stany przejrzały ich politykę ma ogromne szanse powodzenia po wojnie i covidach. Poparcie USA jest duże i mają w tym interesy.  

Jakieś konkrety kto i kiedy chciał przyłączać Lwów?

Tusk i Giertych hop,hop,hop für deuschland...

KPO zablokowala między innymi targoica, głosując przeciw przyznaniu tych środków i pisząc donosy do ue...

Zostało dywersyfikacja energii od końca roku niezależność, wzrost gospodarczy, zbliżenie z państwami dawnych demoludów. Ostatnio dzięki fiutinowi wzrost pozycji politycznej Polski, nowy bliski sojusznik w postaci Ukrainy, destabilizację kacapów jako federacji i wiele pomniejszych.

Napisano
13 godzin temu, les05 napisał:

Czlowieksniegu, Balans

Błędem założycielskim śledztwa, było oddanie wszystkiego w ręce Rosjan, co wobec natury putinowskiego reżimu prowadziło do z góry wiadomego wyniku. Śledztwo rosyjskie było zgodnie z przewidywaniami skandaliczne a oficjalne śledztwo polskie odbywało się ewidentnie według wytycznych, żeby rezultaty nie różniły się istotnie od tego, co ogłosiła Rosja. I stąd bierze się moja nieufność do wszystkiego co przeszło przez ręce Anodiny i Millera.

W żadnym normalnym państwie, a nie takim z dykty, paździerza i styropianu, żaden pilot podczas lotu HEAD, nie próbowałby pod presją przełożonych, lądować za wszelką cenę na jakimś pastwisku przy zerowej widoczności.

W żadnym normalnym państwie, a nie takim z dykty, paździerza i styropianu nikt by nie dopuścił do tego, aby w kokpicie, który powinien być podczas takiego lotu całkowicie STERYLNY, był ruch jak na Marszałkowskiej podczas szczytu.

A odnośnie komisji Millera, to zasiadali w niej najlepsi nasi specjaliści od badania wypadków lotniczych i z dziedzin pokrewnych. A nie tacy jak w komisji świra, którzy chwalili się tym, że na lotnictwie się znają, bo za młodu sklejali modele samolotów, albo sporo latali jako pasażerowie linii lotniczych...

 

Napisano

A jakieś nagrania nowe wyszły na naciski i ruch w kokpicie? 

Jakie ty musisz mieć, żałosne życie w tej dykcie, paździerzu i styropianie, słuchaj, może to tylko twoje otoczenie? Może do swojego kraju, szczęśliwości i dobrobytu jedź? Co się i innych będziesz męczył wypisywaniem bzdur...

Napisano
38 minut temu, Tyr napisał:

A jakieś nagrania nowe wyszły na naciski i ruch w kokpicie? 

Jakie ty musisz mieć, żałosne życie w tej dykcie, paździerzu i styropianie, słuchaj, może to tylko twoje otoczenie? Może do swojego kraju, szczęśliwości i dobrobytu jedź? Co się i innych będziesz męczył wypisywaniem bzdur...

Ja się ciebie nie czepiam i tym bardziej nigdzie nie wysyłam, bo to prymitywne chamstwo. Mogę więc jedynie odpowiedzieć:

A nasz Tyr to straszny cham, miał pół litra wypił sam.

Teraz sobie smacznie śpi i o nagich chłopcach śni.

Napisano
3 godziny temu, balans napisał:

W żadnym normalnym państwie, a nie takim z dykty, paździerza i styropianu, żaden pilot podczas lotu HEAD, nie próbowałby pod presją przełożonych, lądować za wszelką cenę na jakimś pastwisku przy zerowej widoczności.

W żadnym normalnym państwie, a nie takim z dykty, paździerza i styropianu nikt by nie dopuścił do tego, aby w kokpicie, który powinien być podczas takiego lotu całkowicie STERYLNY, był ruch jak na Marszałkowskiej podczas szczytu.

A odnośnie komisji Millera, to zasiadali w niej najlepsi nasi specjaliści od badania wypadków lotniczych i z dziedzin pokrewnych. A nie tacy jak w komisji świra, którzy chwalili się tym, że na lotnictwie się znają, bo za młodu sklejali modele samolotów, albo sporo latali jako pasażerowie linii lotniczych...

 

Nie odniosłeś się w najmniejszym stopniu do najważniejszego zarzutu w poście Tyra.

Co sądzisz o oddaniu śledztwa w 100 % Rosjanom ? O osobistym nadzorze nad dochodzeniem Putina ?

Ps. Dzięki ze ponominowałeś pijanego gen. Błasika za sterami ;)

Napisano
2 godziny temu, balans napisał:

W żadnym normalnym państwie, a nie takim z dykty, paździerza i styropianu, żaden pilot podczas lotu HEAD, nie próbowałby pod presją przełożonych, lądować za wszelką cenę na jakimś pastwisku przy zerowej widoczności.

W żadnym normalnym państwie, a nie takim z dykty, paździerza i styropianu nikt by nie dopuścił do tego, aby w kokpicie, który powinien być podczas takiego lotu całkowicie STERYLNY, był ruch jak na Marszałkowskiej podczas szczytu.

A odnośnie komisji Millera, to zasiadali w niej najlepsi nasi specjaliści od badania wypadków lotniczych i z dziedzin pokrewnych. A nie tacy jak w komisji świra, którzy chwalili się tym, że na lotnictwie się znają, bo za młodu sklejali modele samolotów, albo sporo latali jako pasażerowie linii lotniczych...

 

Widziałeś kiedyś ruch na Marszałkowskiej?

A gdzie jest teraz wybitny specjalista Lasek? Na garnuszku Platformy siedzi i kasę bierze za zasługi dla Tuska. Inny wybitny specjalista - Miller, zaszył się gdzieś i słuch o nim zaginął. Powtórzę jeszcze raz - śledztwo Millera i Laska odbywało się według wytycznych, żeby rezultaty nie różniły się istotnie od tego, co ogłosiła Rosja. I zadanie swoje wykonali, teraz siedzą cicho wiedząc, że Putin ma w zwyczaju pozbywać się niepotrzebnych już aktorów.

Napisano
7 minut temu, takafura napisał:

 

Co sądzisz o oddaniu śledztwa w 100 % Rosjanom ? O osobistym nadzorze nad dochodzeniem Putina ?

 

Vs:

"10.4.2010

Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo ws. katastrofy. Do Smoleńska udali się polscy prokuratorzy wojskowi. Własne postępowania wszczęły w Rosji prokuratura i Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK)"

  • Tak trzymać 1
Napisano
15 minut temu, les05 napisał:

Widziałeś kiedyś ruch na Marszałkowskiej?

A gdzie jest teraz wybitny specjalista Lasek? Na garnuszku Platformy siedzi i kasę bierze za zasługi dla Tuska. Inny wybitny specjalista - Miller, zaszył się gdzieś i słuch o nim zaginął. Powtórzę jeszcze raz - śledztwo Millera i Laska odbywało się według wytycznych, żeby rezultaty nie różniły się istotnie od tego, co ogłosiła Rosja. I zadanie swoje wykonali, teraz siedzą cicho wiedząc, że Putin ma w zwyczaju pozbywać się niepotrzebnych już aktorów.

Daj jakieś twarde i logiczne dowody iż było inaczej niż jest w raporcie CKBWL , lub przestań pierdolić te kocopoły.

  • Super 1
Napisano

oddać ruskim, patologicznym kłamcom, śledztwo to tak jak postawić lisa do pilnowania kurnika... Swołocz, w swojej propagandzie i kłamstwach nie ma sobie równych...

Napisano
4 minuty temu, Tyr napisał:

oddać ruskim, patologicznym kłamcom, śledztwo to tak jak postawić lisa do pilnowania kurnika... Swołocz, w swojej propagandzie i kłamstwach nie ma sobie równych...

Do twojej przeżartej wskroś propagandą mózgownicy dociera to co wstawiłem trochę wyżej? 

W dniu katastrofy ruszyło polskie śledztwo, niezależne od rosyjskiego. Śledztwo prowadzili fachowcy, prokuratorzy wojskowi itp. 

Kłóci się to z twoją chorą wizją więc wypierasz fakty. Idź stąd.

Napisano

A do twojej pustej dyńki dociera, że polskie śledztwo ruszyło ze z góry założoną tezą, że wyniki mają być identyczne z ruskimi? "G" o czymkolwiek wiesz ale japę drzesz w każdym temacie na zasadzie nie wiem ale się wypowiem...

Napisano

"Mamy tutaj cztery podmioty, które będą publikowały coś… komisję rosyjską, prokuratora rosyjskiego, komisję polską, prokuratora polskiego. Albo zadbamy w tej czwórce o spójność dialogu ze społeczeństwami, (…) albo zadbamy o jednolity przekaz, który nie sprzyja budowaniu mitów i podejrzeń albo sami sobie ukręcimy bat na własne plecy".

http://wiadomosci.wp.pl/nowe-nagrania-po-katastrofie-smolenskiej-cytaty-szokuja-6109013269190273a

 

Napisano
4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

les

"Mamy tutaj cztery podmioty, które będą publikowały coś..."


I tak wciąż przez ostatnie siedem lat? Fiu fiu...

Grunt to stałe poglądy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie