Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
31 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ciekawsze może być, dlaczego Morawiecki z aprobatą się o AM wyraża, gdy on już od stołu wyproszony. Chyba, że starają się nie zrobić sobie z niego wroga- AM wyraźnie powiedział, że "prawda" jest dla niego ważniejsza niż kariera polityczna.

 Myślę, że AM ma mocne kwity na kumpli z partii, którzy się go wyraźnie boją, a miał okazję je zebrać. To dlatego pozwolono mu zachować do dyspozycji rządową limuzynę i obstawę Borowców i to pomimo tego, że zapewne nawet już Jarek ma poważne wątpliwości odnośnie "rewelacji" jego tzw. Podkomisji. A o wcześniejszym zniszczeniu naszego wywiadu i kontrwywiadu, oraz ośmieszeniu wojska Misiewiczami już nie wspominając.

Swoją drogą ciekawe jest jakie kwity na nasze obecne Biuro Polityczne posiada Waszyngton, że nasi robią im laskę już całkiem na kolanach...

Napisano
2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

les- pokaż mi, gdzie w moim wpisie się pomyliłem?

Dwa- jak się słusznie domyślasz nie moja bajka, nie mój cyrk. Moich już od dawna na scenie politycznej ogólnopolskiej nie ma. Ale podobno, kiedyś wrócą :-)

 

Stankiewicz jest jedynie pożyteczną dziennikarką, bez żadnej pozycji w otoczeniu Jara, zaangażowała się w wyjaśnianie przyczyn, kręci mniej lub bardziej udane filmy, udziela wywiadów, pisze i na tym jej rola się kończy. Natomiast AM, to zupełnie inna liga, ma swoje zaplecze polityczne, zwolenników i wyborców z którymi Szef musi się liczyć i tylko ostry konflikt albo nagły zwrot w narracji smoleńskiej mógłby doprowadzić do przesunięcia pana Antoniego na polityczną emeryturę ale nic na to nie wskazuje.

Wrócą tylko w wypadku akcji - wszyscy przeciwko PiS, co jest mało prawdopodobne. W Polsce lewica kawiorowa jest potrzebna jedynie wąskim, wielkomiejskim elitom, wyobcowanym i gardzącym tymi, którzy kiedyś byli bazą wyborczą dawnej lewicy ekonomicznej. Dziś o prawa tych ostatnich, pracowników najemnych, ludzi ekonomicznie najsłabszych, zadbał PiS kierując do nich swoje znane programy. Lewica kulturowa, hałaśliwa i arogancka, wulgarna i skrajnie neoliberalna ma jedynie nieliczne grono wśród zwolenników legalizacji różnych dziwactw a to pozwala co najwyżej zaistnieć ale nie jest planem na wygrywanie wyborów. 

Napisano
2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

les- a teraz porównaj swój wpis z moim i pokaż, czy i gdzie są różnice między nimi...

Różnice są znaczące, moje komentarze są obiektywne i do bólu merytoryczne, Twoje natomiast są ideologiczne z wyraźnymi akcentami (miejscami trochę maskowanymi) świadczącymi, że trollowanie nie jest Ci obce. 

Napisano
W dniu 20.04.2021 o 11:57, Tyr napisał:

że Jarek zorganizował wypadek by dorwać się do władzy. Trzeba mieć mocno ....

 

Taa, racja ta memła butów nie umie zawiązać, no ale judzić i szczuć potrafi, w Kaina też mógł się zabawić. 

Historia zna bardziej błahe powody do mordowania.

Is fecit cui prodest.

Napisano
14 godzin temu, fala napisał:

Taa, racja ta memła butów nie umie zawiązać, no ale judzić i szczuć potrafi, w Kaina też mógł się zabawić. 

Historia zna bardziej błahe powody do mordowania.

Is fecit cui prodest.

...trzeba mieć BARDZO MOCNO!

Napisano

Prowadzący program dopytywał o zachowanie innych polityków, którzy po katastrofie smoleńskiej przebywali w Katyniu. Padło pytanie o to, dlaczego od razu nie pojawili się na miejscu wypadku lotniczego tak jak dziennikarze. W tym czasie natomiast jedli obiad w restauracji znajdującej się niedaleko miejsca katastrofy.

Na wzmiankę tę stanowczo zareagowała Beata Kempa.

- Proszę sobie wyobrazić: znajdujecie się w szczerym lesie w Katyniu, w nastroju absolutnej żałoby (…). Prezydent nie przybywa, bo stała się rzecz okropna. Tam był straszny szum informacyjny. Czy wyobraża sobie pan, że my w tym momencie pójdziemy sami na miejsce katastrofy? (…) To infantylne pytanie (…) - stwierdziła europosłanka SP.

"Ustawianie nas w roli służb jest bezczelne". Kempa odpowiada na pytanie dziennikarza

- My jedyne, co mogliśmy zrobić, to opanować swój żal i niesamowite emocje. Ktoś rozpoczął modlitwę i wtedy zaczęliśmy się zastanawiać się co dalej. My byliśmy wywiezieni w to miejsce (…). Można być mądralą po wielu latach, ale jeżeli się postawimy w sytuacji, w której byliśmy, nie byłby pan dopuszczony nigdzie i w żadną stronę by pan nie pojechał jak w tę, w którą, by pana wywoziły służby - kontynuowała.

Jak dodała, miała wówczas zapaść decyzja, że "zawiozą nas w miejsce, gdzie będziemy mogli spokojnie odczekać na przyjazd pociągu do Polski".

- Ta sytuacja była bardziej złożona i w tym momencie ustawianie nas w roli służb, które miały badać katastrofę smoleńską, biec nie wiadomo dokąd z tego miejsca, w którym się znaleźliśmy, jest bezczelne i wpisujące się w narrację Rosjan - skwitowała Beata Kempa.

https://wiadomosci.wp.pl/beata-kempa-o-pytaniu-dziennikarza-infantylne-i-bezczelne-6632889593580128a

Napisano
W dniu 23.04.2021 o 07:03, Tyr napisał:

...trzeba mieć BARDZO MOCNO!

Tak, trzeba BARDZO MOCNO , jak w bóstwo być wpatrzonym w tego nieudacznika aby nie dopuszczać że mógł to zrobić. Można natomiast na podstawie jednej fotki z niepłaczącymi facetami wysnuć dziesiątki teorii spiskowych i stworzyć nową religię.

Napisano (edytowane)
W dniu 20.04.2021 o 18:29, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- czyli co? Znów twoje konfabulacje? Choć jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś na taki pomysł wpadł. Abstrahując od sondażowego poparcia przed kolejnymi wyborami...

Drugi raz wskażę bo ostatnio używasz słów wytrychów, jak nie wiesz co odpisać, "typu twoje konfabulacje", "nie liczę na merytoryczną odpowiedź" itp itd. Przed moim postem jest wpis niejakiego fali, który już drugi raz sugeruje, że Jarek mógł zabić brata...

Edytowane przez Tyr
Napisano
Teraz, Tyr napisał:

Nad moim postem jest wpis niejakiego fali, który już drugi raz sugeruje, że Jarek mógł zabić brata...

Nie pamiętam ile razy sugerowałeś że a to Tusk, a to Putin zabili nieudacznikowi brata, ale będzie blisko setki.

Napisano

Tyr- w sumie z dwojga złego, czyli fali i ciebie opowiadających głupoty na Forum odnośnie Smoleńska i Morawieckiego, który chwaląc Podkomisję " Stanowi niezwykle ważny dokument w tej pracy przy wyjaśnieniu naszej narodowej tragedii " obciąża Moskwę, wolę wasze wygłupy.

 

Napisano (edytowane)
W dniu 20.04.2021 o 11:57, Tyr napisał:

To z czego się tak cieszą Donek, Bronek i Wołodia?

Religia, nawet sekta smoleńska to pikuś przy enteligentach wysnuwających teorie, że Jarek zorganizował wypadek by dorwać się do władzy. Trzeba mieć mocno ....

OTYwL3VfMS9jY19iMTVjNy9wL3BpY3R1cmVzLzIwMTUvMDMvMjYvODAwLzQwMC96b2x3aWtpLmpwZw==.jpg

pobierz.jpg

"Nie łżyj bezczelnie tylko znajdź gdzie tak mówiłem..."

Mówisz i masz ,ostatni raz trzy tygodnie temu.

Edytowane przez fala
Napisano

Tyr, les...

Tak na serio, taki eksperyment...

Podkomisja stwierdza, czy podpisami czy w ramach głosowania, że Raport jest gotowy i go ogłasza.

Pointą Raportu, który jak rozumiem zostanie (?) przyjęty przez Kaczyńskiego i Morawieckiego (?) jest, że Tu został nad Smoleńskiem wysadzony w powietrze.

I, że sprawcami byli Rosjanie działający na polecenie Putina.

 

Jakieś pomysły na później?
Wysyłamy, przez Białoruś, czołgi na Moskwę?
Robimy la..łaskę Waszyngtonowi, żeby jakieś memorandum wystosował? Podobnie, jak Bruksela?

Co proponujecie?
Czy np podtrzymamy w ramach rewanżu zakaz eksportu jabłek?

 

Napisano

czy tobie fala coś się plingnie przed oczami? Gdzie tam widzisz, że napisałem, że ZORGANIZOWALI ZAMACH?

Napisano
21 minut temu, Tyr napisał:

czy tobie fala coś się plingnie przed oczami? Gdzie tam widzisz, że napisałem, że ZORGANIZOWALI ZAMACH?

Pisałeś o sugerowaniu.....

Napisano
W dniu 20.04.2021 o 11:57, Tyr napisał:

To z czego się tak cieszą Donek, Bronek i Wołodia?

Czyżby się cieszyli że prezesowi się w końcu coś udało?

Napisano
29 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr, les...

Tak na serio, taki eksperyment...

 

    Masz rację.  Nie wypowiemy Rosji wojny, więc przyłączmy się do osób twierdzących że:

- w Katyniu sprawcami mordu byli Niemcy,

- 17 września Rosja chroniła swoich obywateli i nie była to agresja,

- Na Syberii to były ośrodki wczasowe,

- komunizm w Polsce po 1945 to wprowadzaliśmy sami z siebie, te 100 000 stacjonujących sołdatów i dywizje NKWD nie miały na to wpływu...

Ps. Takie myślenie jakie proponujesz jest tak samo skuteczne jak zamknięcie oczu na widok niedźwiedzia. Dzieci faktycznie zawsze zasłaniają oczy jak się czegoś boją.

      A tak na serio to Twoja argumentacja jest przerażająca. Od strony logicznej, praktycznej, intelektualnej...

Napisano

takafura- ale ja serio pytam...

Jakie kroki rząd miałby podjąć, gdy Raport Podkomisji, w treści zgodnej z filmową wreszcie kiedyś, może, zostanie ogłoszony?

A Ty sobie żarty stroisz...

 

"A tak na serio to Twoja argumentacja jest przerażająca. Od strony logicznej, praktycznej, intelektualnej... "

Czego w moim pytaniu nie zrozumiałeś?

Pal licho, że twór pt Podkomisja właśnie dlatego nazywa się POD, że jest na bakier z przepisami lotniczymi, więc i Raport bez względu na treść będzie miał mocno wątpliwą wartość...

Napisano (edytowane)

Pomijam komisje i podkomisje. Oceniam tylko ignorowanie faktów jako sposób naradzenie sobie w realu.

Rozumiem dzieci, swoją kobietę.  Nie rozumiem zupełnie Ciebie.

Ps. Dowiadujesz się że jednak to sąsiad rok temu zgwałcił Ci córkę. Niestety to wpływowy bandzior i paker. Co robisz ? No przecież nie będziesz z nim zadzierał, nigdzie tego nie zgłosisz.

    Tak rozumiem tą "logikę" odrzucania a priori niewygodnych faktów. Dziwne że Czesi ogłosili że to agenci GRU wysadzili skład amunicji, zabili dwóch pracowników.

Edytowane przez takafura

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie