Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Już było o tym w tym wątku, ale przykład, że tupolewizm wiecznie żywy... https://natemat.pl/349683,andrzej-duda-lot-i-inni-chcieli-zatuszowac-niebezpieczny-lot-prezydenta-rp
bjar_1 Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Może chciał zrobić rekonstrukcję lotu Leszka?
Tyr Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Stan zagrożenia. Ewa Kopacz w Smoleńsku. Co robiła w Moskwie? - Wiadomości (onet.pl) takie tam dyrdymałki i wydumki Ewy;)
Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Liczyłem na ciebie... I się nie zawiodłem... Masz rację- mogła, jak np AM nie jechać...
bjar_1 Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Ta, pani pinokiowa dobra z niej była. Pasowała by do Mateuszka-kłamczuszka :) Abstrahując - chyba nie ma wątpliwości skąd te zdjęcia teraz wyszły?
Tyr Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Pewien moderator na wieść o katastrofie napisał, że to nawet dobrze bo on Lecha nie cierpiał a pewien aktor zrobił sobie skecz z tragedii...
Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 [...] Wybuchy na pokładzie Tupolewa? Sasin: badania rzeczywiście robią wrażenie - Jest to w tej chwili wynik badań, który został zaprezentowany na razie w filmie, bo o ile mi wiadomo, nie mamy publikacji oficjalnego dokumentu. Mówię o raporcie podkomisji smoleńskiej - skomentował wicepremier w Radiu Plus. - Te badania rzeczywiście robią wrażenie, bo to nie są badania, które ktoś tutaj mógłby podważyć. To są badania renomowanych zagranicznych ośrodków - amerykańskich, europejskich - które prowadzą do bardzo niepokojących wniosków, że rzeczywiście do tych wybuchów na pokładzie Tupolewa doszło - kontynuował. Pytany o to, jaka będzie reakcja rządu w przypadku potwierdzenia tych doniesień, odparł: - To jest kwestia dyskusji, jaka powinna być nasza reakcja. Szczególnie w kontekście tego, co dzieje się wokół nas, chociażby ostatnio tych niepokojących wydarzeń w Czechach, w kontekście relacji czesko-rosyjskiej i zaangażowania służb specjalnych rosyjskich w akt terroru na terenie Republiki Czeskiej. Wydaje się, że to jest niestety hipoteza coraz bardziej prawdopodobna, że w tym przypadku mogło dojść do takiej sytuacji - stwierdził. Dodał, że oczywiście "nie chce niczego przesądzać" i że "komisji smoleńska nie może działać w oparciu o dowody, które wciąż są przetrzymywane w Rosji". - Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie wyjaśniona, chociaż po tylu latach jest to niezwykle trudne - podsumował minister aktywów państwowych. [...] https://wiadomosci.wp.pl/sasin-o-wybuchach-na-pokladzie-tupolewa-hipoteza-coraz-bardziej-prawdopodobna-6631061771840320a
balans Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał: - Te badania rzeczywiście robią wrażenie, bo to nie są badania, które ktoś tutaj mógłby podważyć. To są badania renomowanych zagranicznych ośrodków - amerykańskich, europejskich - które prowadzą do bardzo niepokojących wniosków, że rzeczywiście do tych wybuchów na pokładzie Tupolewa doszło - kontynuował. No to gdzie można się z tymi wynikami badań, "których nie można podważyć" się zapoznać? No i na jakiej podstawie doszli do wniosku, że doszło do wybuchów na pokładzie Tupolewa, skoro nie badali szczątków samolotu, które się zachowały.
les05 Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Ciekawe dlaczego tak długo laboratoria we Włoszech i w Anglii badały próbki? Aż tak bardzo skomplikowane to przecież nie jest.
Tyr Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 W dniu 18.04.2021 o 15:25, fala napisał: Dlaczego nie wszczęto śledztwa w trochę innym kierunku? Na politycznego trupa nie warto było polować.. Gdyby Lech dokończył kadencje, pociągnąłby swojego brata i jego klikę w polityczny niebyt, a tak była okazja do mobilizacji miernot zgromadzonych wokół prezesa i powstania religii smoleńskiej. Więc kto tu odniósł największą korzyść z tej tragedii? To z czego się tak cieszą Donek, Bronek i Wołodia? Religia, nawet sekta smoleńska to pikuś przy enteligentach wysnuwających teorie, że Jarek zorganizował wypadek by dorwać się do władzy. Trzeba mieć mocno ....
Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Tyr "..wysnuwających teorie, że Jarek zorganizował wypadek by dorwać się do władzy. ..." A kto, może i na Forum, taką rewelację wpisał? Pochwal się... PS Pomijając, że wielce możliwy jest nacisk JK na lądowanie na tym, a nie innym lotnisku.
Czlowieksniegu Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Tyr- czyli co? Znów twoje konfabulacje? Choć jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś na taki pomysł wpadł. Abstrahując od sondażowego poparcia przed kolejnymi wyborami...
balans Napisano 20 Kwiecień 2021 Napisano 20 Kwiecień 2021 Dalej się łamie procedury w lotach z VIP-ami. Znowu Ruscy będą winni? https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/incydent-z-udzialem-prezydenta-marcin-kedryna-nie-bylo-zadnych-naciskow/fstlbf1,79cfc278
balans Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 Tu jest pełny tekst na temat; jak w naszym bantustanie łamie się obowiązujące w lotach HEAD przepisy i procedury. Jak nie wyciąga się wniosków z poprzednich katastrof, jak wielka jest arogancja polityków i jak tuszuje się takie sprawy. https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-jak-tuszowano-incydent-z-udzialem-prezydenta-dudy-6630853453376352a
Tyr Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 balans nie wiedziałem, że z ciebie taki Wallenrod... BantuStańczyk ✈⛴ (@bantustanczyk) / Twitter
bjar_1 Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/lot-andrzeja-dudy-do-warszawy-zlamanie-prawa-apel-zwiazkow-zawodowych/9zqy9tn
Czlowieksniegu Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 [...] - „Istnieje nagranie krótko po katastrofie smoleńskiej, mogące sugerować, że zamiast akcji ratunkowej była egzekucja” - mówiła. Na ten temat Ewa Stankiewicz rozmawiała już wcześniej z portalem DoRzeczy.pl. - „Nagranie sugeruje, że na miejscu katastrofy zamiast akcji ratunkowej dokonywano egzekucji (...). Ten fragment nie znalazł się w filmie pod obietnicą, że będę mogła zrobić dla TVP osobny dokument na ten temat” - wyjawiła dziennikarka. [...] https://www.fronda.pl/a/egzekucja-po-katastrofie-w-smolensku-stankiewicz-te-nagrania-na-to-wskazuja,160440.html
les05 Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 Słowa to za mało. Trzeba mieć mocne dowody, żeby tak mówić. 1
Erih Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 12 minut temu, les05 napisał: Słowa to za mało. Trzeba mieć mocne dowody, żeby tak mówić. O co zakład, że na dowody na takową teze poczekamy do uśmiechniętej śmierci?
Czlowieksniegu Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 les- dowody na dobijanie i egzekucje znajda kolejne mityczne zagraniczne firmy eksperckie, gdy kolejna podkomisja, tym razem pod wezwaniem Stankiewicz im zleci za "co łaska, nie mniej niż". To, że będą miały taką samą wartość jak nagrody, które jej "coś" filmowe otrzymało. Z tym, że za nagrody musiała zapewne ze swoich te kilkaset dolarów zapłacić, a za kolejne badania zapłacą podatnicy i będzie to w setkach, ale tysięcy, dolarów liczone.
les05 Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 13 minut temu, Erih napisał: O co zakład, że na dowody na takową teze poczekamy do uśmiechniętej śmierci? Niektórzy dziennikarze nie zachowują właściwego dystansu do spraw, które prezentują. Angażują się zbyt mocno i to później widać w ich artykułach czy filmach. Obawiam się, że mamy tu do czynienia z takim przypadkiem.
Czlowieksniegu Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 les- przecież konflikt między AM a ES istniał od dłuższego czasu. Punktem kulminacyjnym było odejście/wyrzucenie jej męża z Podkomisji. Teraz będą walczyć między sobą o przywództwo w psychiatryku. Gdyby nie jej ostatnie wypowiedzi, takie jak cytowana powyżej, miałaby spore szanse na zwycięstwo i namaszczenie przez Kaczyńskiego. Jednak takich wrzutek nawet on, wyraźnie zmęczony sytuacją, nie weźmie na klatę i nie zrobi z niej dwórki. Ciekawsze może być, dlaczego Morawiecki z aprobatą się o AM wyraża, gdy on już od stołu wyproszony. Chyba, że starają się nie zrobić sobie z niego wroga- AM wyraźnie powiedział, że "prawda" jest dla niego ważniejsza niż kariera polityczna.
les05 Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 Człowieku Twoje opinie i opisy relacji między bohaterami dają pewność, że musisz być aktywnym uczestnikiem zdarzeń. Jesteś jednym z nich? Bardziej z Morawieckim czy AM a może z samym Jarem trzymasz? To się porobiło.
Czlowieksniegu Napisano 21 Kwiecień 2021 Napisano 21 Kwiecień 2021 les- pokaż mi, gdzie w moim wpisie się pomyliłem? Dwa- jak się słusznie domyślasz nie moja bajka, nie mój cyrk. Moich już od dawna na scenie politycznej ogólnopolskiej nie ma. Ale podobno, kiedyś wrócą :-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się