Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Ta, pani pinokiowa dobra z niej była. Pasowała by do Mateuszka-kłamczuszka :)
Abstrahując - chyba nie ma wątpliwości skąd te zdjęcia teraz wyszły?

Napisano

Pewien moderator na wieść o katastrofie napisał, że to nawet dobrze bo on Lecha nie cierpiał a pewien aktor zrobił sobie skecz z tragedii...

Napisano

[...]

Wybuchy na pokładzie Tupolewa? Sasin: badania rzeczywiście robią wrażenie

- Jest to w tej chwili wynik badań, który został zaprezentowany na razie w filmie, bo o ile mi wiadomo, nie mamy publikacji oficjalnego dokumentu. Mówię o raporcie podkomisji smoleńskiej - skomentował wicepremier w Radiu Plus.

- Te badania rzeczywiście robią wrażenie, bo to nie są badania, które ktoś tutaj mógłby podważyć. To są badania renomowanych zagranicznych ośrodków - amerykańskich, europejskich - które prowadzą do bardzo niepokojących wniosków, że rzeczywiście do tych wybuchów na pokładzie Tupolewa doszło - kontynuował.

Pytany o to, jaka będzie reakcja rządu w przypadku potwierdzenia tych doniesień, odparł:

- To jest kwestia dyskusji, jaka powinna być nasza reakcja. Szczególnie w kontekście tego, co dzieje się wokół nas, chociażby ostatnio tych niepokojących wydarzeń w Czechach, w kontekście relacji czesko-rosyjskiej i zaangażowania służb specjalnych rosyjskich w akt terroru na terenie Republiki Czeskiej. Wydaje się, że to jest niestety hipoteza coraz bardziej prawdopodobna, że w tym przypadku mogło dojść do takiej sytuacji - stwierdził.

Dodał, że oczywiście "nie chce niczego przesądzać" i że "komisji smoleńska nie może działać w oparciu o dowody, które wciąż są przetrzymywane w Rosji".

- Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie wyjaśniona, chociaż po tylu latach jest to niezwykle trudne - podsumował minister aktywów państwowych.

[...]

https://wiadomosci.wp.pl/sasin-o-wybuchach-na-pokladzie-tupolewa-hipoteza-coraz-bardziej-prawdopodobna-6631061771840320a

Napisano
2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

- Te badania rzeczywiście robią wrażenie, bo to nie są badania, które ktoś tutaj mógłby podważyć. To są badania renomowanych zagranicznych ośrodków - amerykańskich, europejskich - które prowadzą do bardzo niepokojących wniosków, że rzeczywiście do tych wybuchów na pokładzie Tupolewa doszło - kontynuował.

No to gdzie można się z tymi wynikami badań, "których nie można podważyć" się zapoznać? No i na jakiej podstawie doszli do wniosku, że doszło do wybuchów na pokładzie Tupolewa, skoro nie badali szczątków samolotu, które się zachowały.

Napisano

Ciekawe dlaczego tak długo laboratoria we Włoszech i w Anglii badały próbki? Aż tak bardzo skomplikowane to przecież nie jest.

Napisano
W dniu 18.04.2021 o 15:25, fala napisał:

Dlaczego nie wszczęto śledztwa w trochę innym kierunku?

Na politycznego trupa nie warto było polować.. Gdyby Lech dokończył kadencje, pociągnąłby swojego brata i jego klikę w polityczny niebyt, a tak była okazja do mobilizacji  miernot zgromadzonych wokół prezesa i powstania religii smoleńskiej. 

Więc kto tu odniósł największą  korzyść z tej tragedii?

To z czego się tak cieszą Donek, Bronek i Wołodia?

Religia, nawet sekta smoleńska to pikuś przy enteligentach wysnuwających teorie, że Jarek zorganizował wypadek by dorwać się do władzy. Trzeba mieć mocno ....

OTYwL3VfMS9jY19iMTVjNy9wL3BpY3R1cmVzLzIwMTUvMDMvMjYvODAwLzQwMC96b2x3aWtpLmpwZw==.jpg

pobierz.jpg

Napisano

Tyr

"..wysnuwających teorie, że Jarek zorganizował wypadek by dorwać się do władzy. ..."

A kto, może i na Forum, taką rewelację wpisał? Pochwal się...

 

 

PS Pomijając, że wielce możliwy jest nacisk JK na lądowanie na tym, a nie innym lotnisku.

 

Napisano

[...]

- „Istnieje nagranie krótko po katastrofie smoleńskiej, mogące sugerować, że zamiast akcji ratunkowej była egzekucja”

- mówiła.

Na ten temat Ewa Stankiewicz rozmawiała już wcześniej z portalem DoRzeczy.pl.

- „Nagranie sugeruje, że na miejscu katastrofy zamiast akcji ratunkowej dokonywano egzekucji (...). Ten fragment nie znalazł się w filmie pod obietnicą, że będę mogła zrobić dla TVP osobny dokument na ten temat”

- wyjawiła dziennikarka.

[...]

https://www.fronda.pl/a/egzekucja-po-katastrofie-w-smolensku-stankiewicz-te-nagrania-na-to-wskazuja,160440.html

Napisano
12 minut temu, les05 napisał:

Słowa to za mało. Trzeba mieć mocne dowody, żeby tak mówić.

O co zakład, że na dowody na takową teze poczekamy do uśmiechniętej śmierci?

Napisano

les- dowody na dobijanie i egzekucje znajda kolejne mityczne zagraniczne firmy eksperckie, gdy kolejna podkomisja, tym razem pod wezwaniem Stankiewicz im zleci za "co łaska, nie mniej niż".

To, że będą miały taką samą wartość jak nagrody, które jej "coś" filmowe otrzymało. Z tym, że za nagrody musiała zapewne ze swoich te kilkaset dolarów zapłacić, a za kolejne badania zapłacą podatnicy i będzie to w setkach, ale tysięcy, dolarów liczone.

Napisano
13 minut temu, Erih napisał:

O co zakład, że na dowody na takową teze poczekamy do uśmiechniętej śmierci?

Niektórzy dziennikarze nie zachowują właściwego dystansu do spraw, które prezentują. Angażują się zbyt mocno i to później widać w ich artykułach czy filmach. Obawiam się, że mamy tu do czynienia z takim przypadkiem.

Napisano

les- przecież konflikt między AM a ES istniał od dłuższego czasu. Punktem kulminacyjnym było odejście/wyrzucenie jej męża z Podkomisji.

Teraz będą walczyć między sobą o przywództwo w psychiatryku. Gdyby nie jej ostatnie wypowiedzi, takie jak cytowana powyżej, miałaby spore szanse na zwycięstwo i namaszczenie przez Kaczyńskiego. Jednak takich wrzutek nawet on, wyraźnie zmęczony sytuacją, nie weźmie na klatę i nie zrobi z niej dwórki.

Ciekawsze może być, dlaczego Morawiecki z aprobatą się o AM wyraża, gdy on już od stołu wyproszony. Chyba, że starają się nie zrobić sobie z niego wroga- AM wyraźnie powiedział, że "prawda" jest dla niego ważniejsza niż kariera polityczna.

 

Napisano

Człowieku

Twoje opinie i opisy relacji między bohaterami dają pewność, że musisz być aktywnym uczestnikiem zdarzeń. Jesteś jednym z nich? Bardziej z Morawieckim czy AM a może z samym Jarem trzymasz? To się porobiło.   

Napisano

les- pokaż mi, gdzie w moim wpisie się pomyliłem?

Dwa- jak się słusznie domyślasz nie moja bajka, nie mój cyrk. Moich już od dawna na scenie politycznej ogólnopolskiej nie ma. Ale podobno, kiedyś wrócą :-)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie