Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 K3 = KZ; a może KZ = K3; a może na odwrót?; a może nie odwrót?; a może K3 to jednak K3?; albo może KZ to jednak KZ? Kto to wie? Oto poziomy pissu.Smażalnia odgrzewanych kotletów pracuje na całego, aż olej pryska na boki.Dr inż. pil. Maciej Lasek pissowskim tłumokom już w roku 2013 wytłumaczył, że wszystko to samo, co w K3-63 było w całości zapisywane w rejestratorach MSRP i ATM QAR. I że to wszystko jest i że jest do dyspozycji. Ale do pissowskich debili to nie dociera.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 A tak w ogóle to pamiętajmy, że zbliża się czas wypełniania PIT-ów.
balans Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Osobiście uważam, że dużo więcej złego dla Polski wyrządził inny przydupas Muchomora - czyli Szykodnik. Bo po nim nasza przyroda będzie się odradzała tak ze sto lat.A po świrze, który do reszty rozwalił naszą armię, to tylko rachunki zostaną do zapłacenia. Bo my obecnie mamy to szczęśliwe położenie, że nikt na nas nie chce napaść, bo koszt wielki a zysk żaden...
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Tak, czy owak, Błaszczak wdrożył mechanizm wychodzenia Macierewicza z twarzą z tego żałosnego spektaklu.Wygaszając podkomisję smoleńską Błaszczak daje świrowi szansę na wypowiedzenie kwestii w rodzaju: Chciałem, byliśmy już blisko, ale nie mogliśmy, bo nie dano nam szansy".
balans Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 To nie zmienia sytuacji, że po świrze zostaną tylko rachunki do zapłacenia, a po psychopacie nasza przyroda będzie się tak ze 100 lat odradzała...
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 To oczywiście racja, ale są możliwości prawne, aby świra obciążyć kosztami funkcjonowania podkomisji smoleńskiej". I po zmianie władzy zdrowa część społeczeństwa na pewno będzie się tego domagała.
fala Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Jedburgh_Ops ,za wafelka to może by i posadzili . Widziałeś w naszym kraju polityka skazanego za zmarnowanie milionów złotych? Nikt go nie skaże , nikt oskarżenia nie wniesie bo panowie politycy mają na uwadze dbałość o własne cztery litery i również swoich oponentów . To takie zabezpieczenie na czas kiedy są po drugiej stronie barykady , vide-głosowanie nad TS dla pana zbyszka.
Czlowieksniegu Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Jedburgh_Ops (761 / 2) 2018-03-10 15:27:16Nie ma...Ani prawnej ani finansowej...Kłania się casus komisji likwidacyjnej- pacjent społecznie" to robi, co go dokumentnie (?) z odpowiedzialności zwalnia.Problemem, nie wiem czy rozwiązanym, było, czy społecznie może być wodzem komisji d/s Smoleńska.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Czlowieksniegu 2018-03-10 16:03:49_____Zacny człowieku mroźnego klimatu - nie znacie naszej socjalistycznej ojczyzny.Oczywiście, że będzie można obciążyć Macierewicza kosztami zagrabionymi Rzeczypospolitej przez jego hochsztaplerów od bomb helowych.Są już wypowiedzi polityków i prawników na takie tematy. Piss zbierze plony tego, co teraz zasiał. Że nie można? Będzie można! A choćby w trybie ... ja bez żadnego trybu panie marszałku...".Zauważ - teraz nie ma możliwości prawnych przywrócenia dowództwa sił zbrojnych z czasów PO-PSL. Ale będzie po depisyzacji Polski. Prawnicy już się wypowiedzieli na ten temat. Jest to do zrobienia szybko i skutecznie.Po obaleniu szumowiny pissowskiej wszystko będzie możliwe, a choćby ich metodami. Grupa kolesiów z TK będzie sobie mogła spotykać się przy ciasteczkach, a depisyzacja naszej socjalistycznej ojczyzny będzie szła pełną parą.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Ale, ale!My tu sobie gadu, gadu, a przecież dziś jest wielki dzień!Istny D-Day!Być może to już dziś?!Wszak dziś miesiączka!Może dziś prezes (Baczność!) dojdzie?Módlcie się Bracia i Siostry, albowiem błogosławieni ci, którzy szli, szli i dojszli.Zobaczymy wieczorem.Do wieczora, Bracia i Siostry.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Najlepszy Березовый сок tłoczy dural PA 6.;-)
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Godz. 21.15Choć może zmienić się forma miesięczny smoleńskich, to wcale się one nie skończą" - zapowiedział na miesiąc przed ósmą rocznicą katastrofy Jarosław Kaczyński.Jesteśmy już blisko prawdy. Wiemy, że to, co zostało ustalone przez komisję Anodiny i Komisje Millera nie jest prawdą" - stwierdził.A więc jest nadzieja!!!Prezes dochodzi!Następne relacje niebawem.
Woodhaven Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Dochodzi, dochodzi i dojść nie może bo mu ciągle podają Viagre light, a ona tylko ładnie w majtach układa.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 Godz. 21.59Będziemy też niedługo wiedzieli o tym, co udało się ustalić i o tym, czego na razie, przed eksperymentami, które będą przeprowadzane w jednej z uczelni Stanów Zjednoczonych w ciągu najbliższych miesięcy, ustalić się jeszcze nie udało, ale jesteśmy już blisko prawdy" - podkreślił szef PiS.Aaaa, czyli dojść mają szeregowy poseł i amerykańska uczelnia. Nie wiem, co tam sprzedają w USA, ale posłowi polecam Sildenafil - ja biorę i jest (nomen omen) bombowy.Czekamy dalej, dzień się nie kończy.
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 I po miesiączce.Co za dramat!Co za dramat!!!Prezes nie doszedł... :-(
MarekA Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 achód próbuje wepchnąć nam święta, ale my mamy swoje miesięcznice. Jak co miesiąc chciałem zapewnić: jesteśmy coraz bliżej prawdy. Jesteśmy bardzo blisko, ale zachowujemy bezpieczny odstęp. Dzisiejsza miesięcznica jest już przedostatnią. Był plan, żeby grać do końca świata i o jeden dzień dłużej. Ale to zabrał wredny Owsiak. Z okazji ostatniej miesięcznicy przygotowaliśmy konkursy, będzie wata cukrowa, a Jacek Kurski obiecał nawet Despacito - perorował "Kaczyński."http://teleshow.wp.pl/snl-polska-miko-dala-rade-bardzo-sie-starala-ale-i-tak-wszystkich-najbardziej-rozbawila-parodia-kaczynskiego-6228835051022465aPost został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 08:20 11-03-2018
Jedburgh_Ops Napisano 10 Marzec 2018 Napisano 10 Marzec 2018 No cóż... w tym wysoce zasmucającym dla wszystkich Polaków dniu; dniu wielkiego zawodu, że prezes nie doszedł jeszcze po ośmiu latach, choć wszyscy ściskamy za niego kciuki, aby nie pobił rekordu świata w niedochodzeniu, przychodzi tylko stwierdzić, że wracany do źródeł i stale aktualne są listy gończe z roku 2010.Następuje niestety powrót do źródeł inkryminowanej sprawy.
Jedburgh_Ops Napisano 11 Marzec 2018 Napisano 11 Marzec 2018 @ Czlowieksniegu 2018-03-10 16:03:49 _____Poza tym, wiesz, trzeba o takich sprawach rozmawiać publicznie, ponieważ ludzie Pazernej Zmiany cierpią na chroniczny zanik wstydu.Ta pani jest wiecznie nienasycona odszkodowań za swojego męża, choć on niczego dobrego dla Polski nie zrobił, a raczej przeciwnie. Nawet porządnie wysłowić się po polsku nie potrafił i chyba w uznaniu tego postawiono mu ostatnio pomnik - szkaradniejszy nawet niż pierwowzór, choć wydawało się to niemożliwe.I tak samo należy ścigać Macierewicza za wyrzucone w błoto pieniądze na pseudobadania smoleńskie zlecane wszystkim amatorom i hochsztaplerom, tylko nie tym, którzy mają kompetencje i uprawnienia do zajmowania się wypadkowością lotniczą. I za to pacjent kiedyś odpowie, bo drugi raz już nigdy nie powtórzy się sytuacja, że nie uda się postawić Ziobry przed Trybunałem Stanu. Nie powtórzy się, nie po tym, co teraz się dzieje.
bjar_1 Napisano 11 Marzec 2018 Napisano 11 Marzec 2018 Nie wiem czy to prawda, ale podobno ś.p. Gosiewskiego ekshumowano dlatego, że wdowie przypomniało się, że w kieszeni garnituru miał w tym feralnym dniu banknot 50 złotowy luzem.
Jedburgh_Ops Napisano 11 Marzec 2018 Napisano 11 Marzec 2018 Przede wszystkim ci hochsztaplerzy sądu się boją. Żaden sąd nie uzna ich „ekspertyz”, bo to by było jak powołanie ślusarza na eksperta w sprawie sądowej o błąd lekarski. Komu sąd bardziej zaufa – inżynierom lotniczym i pilotom z KBWLLP, czy pajacom od pękających parówek?Równie dobrze „ekspertyzy smoleńskie” może robić Cezary „Trotyl” Gmyz do spółki z Macierewiczem w ich telewizyjnym programie kulinarnym.Ziobro, żeby się z… to nie znajdzie takiego składu orzekającego, który przyjmie jakieś „dowody” od „podkomisji smoleńskiej”. Sędziowie to nie idioci i o swojej przyszłości myślą racjonalnie – vide wydarzenia wokół KRS i tylko 18 reżimowych kolaborantów na 10,5 tys. sędziów w Polsce i to na dodatek kolaborantów wypchniętych do KRS przez Ziobrę.PiS prędzej lub później zostanie spłukany do kanalizacji, gdzie jego miejsce, a w zawodzie prawniczym trzeba pozostać z zachowaną twarzą, bo z czegoś trzeba żyć. A do łopaty sędziowie nie pójdą w imię dobrego samopoczucia jednego pedała i jednego świra, którzy są tylko efemerydami w dziejach Polski.
bodziu000000 Napisano 13 Marzec 2018 Autor Napisano 13 Marzec 2018 http://www.defence24.pl/szkola-orlat-wynajmuje-smiglowce-szkolneSzkoła Orląt wynajmuje śmigłowce szkolnePrzetarg na wynajem trzech śmigłowców szkolnych z napędem tłokowym rozpisał Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Maszyny mają być co najmniej dwumiejscowe, wyposażone w zdwojony układ sterowania. Termin składania ofert upływa 20 kwietnia 2018.Poszukiwane są lekkie śmigłowce szkolne o masie ponad 400 kg, napędzane silnikiem tłokowym, wyposażone w zdwojony układ sterowania, podstawowe przyrządy pilotażowo-nawigacyjne oraz podwozie płozowe. Przetarg został podzielony na trzy odrębne części, każda dotycząca jednej maszyny. Terminy realizacji umowy, czyli okresy wynajmu dla każdego z trzech śmigłowców, są następujące: 15.5.2018 - 15.10.2018; 16.7.2018 - 15.9.2018; 16.7.2018 - 15.9.2018. Tak zaplanowana eksploatacja może wskazywać, iż wynajęte maszyny mają zastąpić śmigłowce znajdujące się obecnie w użyciu, które przechodzić będą planowe remonty. Celem więc byłoby utrzymanie minimalnym kosztem ciągłości szkolenia.Podczas oceny ofert 60 proc. stanowić będzie cena, 10 proc. to dotychczasowy nalot oferowanej maszyny, natomiast 30 proc. czas realizacji naprawy lub podstawienia innej maszyny w przypadku awarii lub potrzeby remontu. Wskazuje to na trudne doświadczenia WSOSP w kwestii dostępności maszyn.Równie istotne jest z pewnością znaczne obłożenie maszyn, których brak może istotnie odbijać się na planie kształcenia. AOSL WSOSP realizuje szkolenie pilotów śmigłowcowych do uzyskania cywilnej licencji pilota śmigłowcowego PPL(H). Są nimi objęci zarówno piloci wojskowi WSOSP, kształceni na pilotów śmigłowców, jak też studenci cywilni. Potrzeba okresowego pozyskania trzech śmigłowców szkolnych może również wynikać pośrednio z nierozstrzygnięcia w ubiegłym roku przetargu na zakup dwóch maszyn tej klasy, który rozpisano w maju 2017 roku.Obecnie AOSL WSOSP posiada osiem lekkich śmigłowców szkolnych Guimbal G-2 Cabri, z których pierwsze weszły do służby w listopadzie 2013 roku. Cabri jest dwumiejscowym śmigłowcem z napędem tłokowym, trzyłopatowym wirnikiem nośnym i otunelowanym rotorem tylnym typu Fenestron. Jego masa startowa nie przekracza 700kg. Maszyna może pozostawać w powietrzu przez 5,8 godziny, osiągnąć pułap 3963 m i maksymalną prędkość 185 km/h."
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się