beaviso Napisano 4 Marzec 2018 Napisano 4 Marzec 2018 @J_O, Wprawdzie forum Odkrywcy, które odwiedzam od 15 lat, już praktycznie umarło - ale z przyjemnością co kilka dni wchodzę" poczytać Twoje wypowiedzi. Pocieszam się w ten sposób, że są jeszcze w tym kraju ludzie nazywający rzeczy po imieniu, a do tego potrafiący swoje myśli celnie sformułować. Powinni Ciebie publikować, może niekoniecznie w Gazecie, bo ten tytuł jest dla mnie niestety skompromitowany z paru innych względów (przeginka w drugą stronę), ale... No właśnie, gdzie? Gdzie jest jeszcze normalność? No dobra, koniec off-topu. Pozdrawiam!M.
bjar_1 Napisano 5 Marzec 2018 Napisano 5 Marzec 2018 http://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-2016-roku-na-paliwo-do-samochodu-misiewicza-wydano-ponad-57-tys-zlotych/zd8bf29
Jedburgh_Ops Napisano 5 Marzec 2018 Napisano 5 Marzec 2018 http://wiadomosci.wp.pl/najbardziej-elitarnej-jednostce-polskiej-armii-brakuje-maszyn-grom-musi-wynajmowac-samoloty-6226850203301505aDo sprawy odniósł się były dowódca GROM-u gen. Roman Polko. Nie szczędził mocnych słów. - Wstyd jest tym większy, że przecież mamy 16 wojskowych samolotów transportowych CASA C295, idealnych do ćwiczeń spadochronowych. Tyle że część z nich nie lata, bo są w remoncie. A te na chodzie najczęściej służą... VIP-om, którzy traktują je jak taksówki - podkreślił.Sam Macierewicz w niecałe dwa lata wykonał CASĄ aż 112 lotów".
husky1 Napisano 5 Marzec 2018 Napisano 5 Marzec 2018 http://wiadomosci.wp.pl/siemoniak-porownuje-wydatki-w-mon-z-macierewiczem-mniej-wiecej-tak-samo-ten-sam-poziom-6226910414874241aGłos w tej sprawie zabrał Tomasz Siemoniak z PO. Na antenie Radia ZET Polityk porównał wydatki w MON za czasów Antoniego Macierewicza z tymi w okresie kierowania przez niego resortem. Polityk stwierdził, że kwoty były mniej więcej takie same". - Mój poprzednik słuszną decyzją wprowadził taki system, że zaopatrzenie odbywa się przez karty płatnicze, tak jak w innych armiach natowskich mi znanych - przyznał Siemoniak
fala Napisano 5 Marzec 2018 Napisano 5 Marzec 2018 No to pozostaje jeszcze ujawnić jakie to za zakupy były robione i po sprawie.
Czlowieksniegu Napisano 5 Marzec 2018 Napisano 5 Marzec 2018 bjar_1 (29729 / 851) 2018-03-05 09:08:36Onych kilku było, którzy w sumie chyba nawet nie wysiadali z samochodu 24/7/365...A przecież można sprawdzić i przebieg, i faktyczną bytność w danym miejscu i czasie.Choć po co, skoro Misiu" Misiewicz gdzieś sam się przyznał, że na jakiś dancing służbowym pojechał się lansować.
Woodhaven Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 Ciekawe czy to udko misia czy edmunda ? Pośladki też się biją o to, który zaszczytu dostąpi.
Czlowieksniegu Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 Wood- a Ty wiesz, że nieletni także Forum czytają?Że nie wspomnę o porze obiadowej...
Czlowieksniegu Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 Tym bardziej- ja rozumiem, że pogoda pod psem, że fish&chips na śniadanie i do popicia herbata z mlekiem, ale sam rozumiesz...
fala Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 Yety, zioła to chorzy piją.W NY na śniadanie nikt nie jada F&C.
Czlowieksniegu Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 Ja tam nie wiem....Śniadań nie jadam, chyba że zaliczmy do nich kilka kubków kawy i papierosy.PS Ale masz rację- herbata, bez względu na postać i dodatki, to zło...
fala Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 Ja tam wolę papierosy wypalić.U mnie tubylcy śniadania z muffina i kawy kupują w Hortonsie.
beaviso Napisano 6 Marzec 2018 Napisano 6 Marzec 2018 A tymczasem Antoni zamieni fajeczkę na przydziałowe szlugi.M.
Jedburgh_Ops Napisano 7 Marzec 2018 Napisano 7 Marzec 2018 @ lars71 2017-12-08 18:16:00 Mili państwo, przestańcie wypisywać o Maciorewiczu że jest chory psychicznie. To zwykły ruski agent..._____To racja, aczkolwiek nie jest to odkrycie.Dziennikarce Elizie Michalik wysoki rangą oficer służb RP powiedział jasno i wyraźnie, że służby (te normalne, nie obecne) dobrze wiedzą, że Macierewicz to rosyjski agent, a jedynie jest pytanie, czy agent wpływu, czy coś więcej.Ale to się wyjaśni i ten osobnik zdąży być osądzony.
Jedburgh_Ops Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 PS.Ale zwróć uwagę, że Macierewicz zdrowy psychicznie nie jest.On jest jak feldmarszałek Walther Model, który był przekonany, że celem operacji Market Garden było porwanie go z powodu jego ważności w systemie.Macierewicz jest identyczny. Schizofrenik z manią prześladowczą (histeryczna ucieczka ze Smoleńska i nakaz zasłaniania okien w pociągu, żeby go nie zastrzelił snajper).Obsesjonat przeświadczony, że ktoś na niego poluje. Przecież tylko stąd zmuszenie ŻW do monstrualnej ochrony tego świra. Przecież tylko z tego powodu ŻW musiało wynająć mieszkanie vis-à-vis mieszkania świra, żeby obserwować całodobowo jego mieszkanie we wszelkich możliwych technikach noktowizyjnych, termowizyjnych i konwencjonalnych.Stąd przecież monstrualna ochrona ŻW tego świra, gdy świr zapragnął popływać nocą w basenie. Oprócz tego, że Bizancjum to jeszcze mania prześladowcza.
Jedburgh_Ops Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 Ale nic to - dziś ósmy dzień miesiąca, już za dwa dni, już tylko za dwa, wypatrujmy tego dnia, bo... może pan z latarką, albo cuś...
Jedburgh_Ops Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 @ Jarosław Kaczyński, 10 maja 2011 r.„Dojdziemy do prawdy, bo prawda jest naszą bronią, jest naszą siłą”.@ Jarosław Kaczyński, 10 listopada 2015 r.„Wierzę, że dojdziemy do prawdy”.@ Jarosław Kaczyński, 10 stycznia 2016 r.„Dojdziemy do prawdy! Niezależnie od tego jak jest trudna!”.@ Jarosław Kaczyński, 10 stycznia 2017 r.„Dojdziemy do prawdy, także tej, która jest w grobach”.
Czlowieksniegu Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 http://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-nowa-instrukcje-head-ekspert-dokument-napisany-wedlug-najgorszych-wzorcow-6227701538035841a
Jedburgh_Ops Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 A niech się zabijają. Polska odetchnie.Mnie to już wisi.Zgodnie z tym, co napisałem w poście 2018-02-24 18:21:57 granice obciachu w lotniczej samozagładzie VIP-ów Polska przekroczyła dawno i w kilkadziesiąt miesięcy wyrobiła ormę" za kilka kontynentów przez wieki. Nie ma drugiego tak kretyńskiego kraju.Alleluja i do przodu...
fala Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 Niedługo prezes nada każdemu uprawnienia do pilotowania rządowych samolotów, co się będą prosić jakichś pilotów,ci to zawsze chcą jakichś planów lotów, zgody na lot...
balans Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 10 kwietnia komisja Antka" miała opublikować częściowy raport.Otóż żadnego raportu nie będzie. Będzie jedynie filmik - jak się Antkowi, pod wpływem olśnienia po modłach u Muchomora, ten zamach" przyśnił podczas jazdy limuzyną z Torunia.http://wiadomosci.onet.pl/kraj/podkomisja-smolenska-zmienia-plany-ws-raportu-z-katastrofy-smolenskiej/npdt5m7Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 15:38 08-03-2018
Czlowieksniegu Napisano 8 Marzec 2018 Napisano 8 Marzec 2018 Będą bezpłatne pokazy Smoleńska", na które autokarami dowiezie się lud pracujący miast i wsi?
bodziu000000 Napisano 8 Marzec 2018 Autor Napisano 8 Marzec 2018 A tymczasem...http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-mon-zmienia-wymogi-w-przetargu-na-smiglowce-dla-wojsk-specja,nId,2554548MON zmienia wymogi w przetargu na śmigłowce dla wojsk specjalnychKolejne zmiany w przetargu na śmigłowce dla wojsk specjalnych. Jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, Inspektorat Uzbrojenia wprowadza zmiany w dokumentacji, którą dostaną razem z zaproszeniem do składania ostatecznych ofert producenci, którzy chcą sprzedać swój sprzęt polskiej armii.MON nie ujawnia, jakie modyfikacje wprowadza. W postępowaniu na pozyskanie śmigłowców w wersji bojowego poszukiwania i ratownictwa - CSAR, w wariancie specjalnym - dla pododdziałów wojsk specjalnych - CSAR SOF trwa przygotowanie zmian do dokumentacji wchodzącej w skład zaproszenia do złożenia ofert ostatecznych - zapewnia rzecznik Inspektoratu Uzbrojenia.Terminu ostatecznych ofert nie wyznaczonoWedług nieoficjalnych informacji RMF FM, prawdopodobnie chodzi o urealnienie wymogów dotyczących terminu dostarczenia maszyn i dodatkowej oferty producentów, związanej między innymi z serwisowaniem sprzętu. Wcześniej takie wymogi były bardzo wyśrubowane, podobne do tych, przy unieważnionym postępowaniu na Caracale.Wciąż nie wiadomo, kiedy do Inspektoratu Uzbrojenia trafią ostateczne oferty. Terminu jeszcze nie wyznaczono - choć przy ogłoszeniu postępowania ponad rok temu - producenci usłyszeli, że takie oferty mieliby przygotować do końca grudnia, ale zeszłego roku. "O terminie składania ofert ostatecznych, w pierwszej kolejności, zostaną powiadomieni wykonawcy biorący udział w postępowaniu - twierdzi Inspektorat Uzbrojenia.Trwają też przygotowania do wyznaczenia ostatecznego terminu w postępowaniu na zakup śmigłowców do zwalczania okrętów podwodnych i ratownictwa morskiego dla Marynarki Wojennej. W postępowaniu na pozyskanie śmigłowców zwalczania okrętów podwodnych (ZOP), wyposażonych dodatkowo w sprzęt medyczny pozwalający na prowadzenie akcji poszukiwawczo-ratowniczych CSAR - bojowego poszukiwania i ratownictwa trwa przygotowywanie dokumentów wchodzących w skład zaproszenia do złożenia ofert ostatecznych - zapewnia ppłk Robert Wincencik.W październiku 2016 roku rząd zerwał rozmowy offsetowe dotyczące umowy na dostawę pięćdziesięciu śmigłowców wielozadaniowych Caracale dla polskiej armii, które miały między innymi zostać dostarczone wojskom specjalnym i Marynarce Wojennej. Nowe postępowanie - na 8 maszyn dla specjalsów i cztery na potrzeby Marynarki - zostało ogłoszone w lutym 2017 roku."
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się