Jump to content

tragedia na wykopkach


Recommended Posts

Nagroda Darwina to się należy jeżeli ktoś zginął po frajersku w pracy,w kopalni ,na budowie albo jak go maszyna rolnicza przemieliła przy żniwach ,jeżeli ktoś zginął uprawiając hobby to tego określenia używać nie należy,po prostu zginął na posterunku własnej woli.
Link to comment
Share on other sites

Po czymś takim to grzybiarzowi pewnie w dupie gówna zabrakło :)

Nawiązując do nieszczęsnego kopacza. Nie chwaląc się (bo nie ma czym), to wiele lat temu kopałm podobnie na zrzutowisku w Iwinach pod Wrocławiem i też był piach.
Ja mam 184 cm wzrostu. Będąc w wykopie, miałem ponad metr ziemi nad głową i kopało się również na boki. Ale kto tam wtedy myślał o obsunięciu ziemi jak wyskakiwały emgiety", miotacze ognia i inne klamoty.
W dynie waliła adrenalina. Co jeszcze, co jeszcze, co jeszcze wyjdzie.
Każdemu powtarzam, że gdy wyskakują jeden za drugim konkret fanty, to adrenalina przy tym występująca jest lepsza niż byle jaki sex :)
Link to comment
Share on other sites

1 zasada BHP- na wszelką ryzykowną eksploracje bez względu na pazerność za eksponatami najlepiej nie udawać się samemu, przynajmniej 2 osoby.Czy to będzie szabrowanie strychu w opuszczonej kamienicy czy kopanie w 2 metrowym śmietniku.Osobiście podczas patroszenia pewnego pustostanu ocknąłem się wysokie piętro niżej bo strop był zbutwiały gdybym był wówczas sam mogło być różnie.
Link to comment
Share on other sites

Tu jest małe zestawienie podobnych yntelygentów:

http://odkrywca.pl/najglebsze-znaleziska-,337613.html

Mój faworyt - https://forum.odkrywca.pl/uploads/forum_old/photos/picsforum23/resize_of_resize_of_resize_of_resize_of_resize_of_piec.jpg
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information